Krížiková výšivka. Máte dáke predlohy?

luculka
20. sep 2007

Ahojte radi vysivate?podelte sa s nápadmy a predlohamy....ja zhánam hlavne Macka Pu 😉 🙂

____________________
poznamka od admina:
program PC stich na poziadanie u uzivatelky julovka, poradovnik najdete tu https://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbu...
princip: ta, ktora program dostala, ho posle tej, ktora je v tabulke pod nou 😉

luculka
autor
23. okt 2007

ahojte 🙂

zuzi76
23. okt 2007

michalag, to je super!

vesi
23. okt 2007

michalag, tak to je dobré, ked tu niekoho máš, to by si mohla prísť... 😀
zuzi, tak ten problém som mala aj ja s nikolkou pred rokom 😝 práve nedávno som po nej odkladala veci č.116 do skrineako malé, po výplate sa chystám na kúpu teplákov pre obidve moje baby 😝 a že kam miznú tie prachy 😠

zuzi76
23. okt 2007

luci, citas o stretku?

vesi
23. okt 2007

ahoj luculka 😀

dupinka
23. okt 2007

ahojte🙂

Ako pokracujete vo vysivani? Ja som vcera zacala vianocnu decku od vesi... (teda, skor obrus, lebo to ma tak cca 50x70cm 😎 ) No a svokor mi volal, ze uz mam zaramovane take dievcatka v style 18 sotorcia, ktore som vysivala esta ako dieta. Nejako som s nimi nepocitala pri zariadovani bytu a netusim, kam ich zavesit. Asi to nakoniec dam do kuchyne na stenu vedla stola. Dochodby chceme 4 rocne obdobia a to by sa nam asi dost stylovo odlisovali tie vysivky a zase nechcem mat steny ovesane chabymi pokusmi, skor ked bude nejaky ten obraz...

Som fajnova, co? 😀

zuzi76
23. okt 2007

vesi, ja mam pocit, ze kupujem iba teplaky. A miskovi by som aj rada, ale ma vsetkeho po Martinkovi, sestrinom malom a este aj od kamosky. Som rada, ze usetrim, ale niekedy vyslovene chcem kupit aj jemu.

sloniiicek
23. okt 2007

jej baby, ja som isla na obed a vy ste tu toho pipisali. 😀 ja by som sa na to stretko rada pridala.

zuzi76
23. okt 2007

jej, dupinka, prisli ti maily?

michalag
23. okt 2007

ahoj luculka,

sloniiicek
23. okt 2007

jaj blizia sa vianoce. ja som este vianocne nikdy nevysivala a to som si vravela, ze ked budem vydata, tak si budem menit vianocne a velkonocne obrazky. ale tolko vselijakych predloh mam, ze akosi nestiham a neviem, co skor. 😀

vesi
23. okt 2007

ahoj dupinka, nie si fajnová, ja si tiež hocičo nezavesím len tak na stenu 🙂
zuzi, aj moja malá dedí po staršej, ale túto veľkosť čo má terz, tak tepláky ani nemáme, len malé alebo veľké, je medzi nimi 6 mesačný rozdiel v ročných obdobiach, teda ked mala nikola túto veľkosť, bolo leto 😠

matar
23. okt 2007

dupinka, aj ja mám v jednotlivých izbách tematicky podelené obrazy 😀
a ak pojdeme do BA, tak sa rada pridám k stretku, len teraz sa pri malom často niekam nedostaneme ☹ a to s teplákmi poznám. u nás v škôlke si najnovšie učky rozmysleli, že deti maju mať len tepláčky na gumičku, aby im oni nemuseli zakaždým z WC zaviazovať šnurky 😠 tak teraz musím kupiť pre nikolku do šlôlky nové a tie šnurkové asi uložiť do skrine 😠

dupinka
23. okt 2007

to sa nedá plánovať si dieťa podľa ročných období.... A potom, všetci by mali narodeniny naraz, neboli by tak často narodeninové oslavy a život by bol menej veselý. 😉

zuzi76
23. okt 2007

na snurky ani nekupujem, lebo nasej zizalke to aj zaviazane povoli a ma to spadnute. 😝

michalag
23. okt 2007

my mame teplakov nastastie dost, kedze moja "svokra" kupuje malemu a vzdy mu kupi o cislo, dva vacsie, kedze ho vidi tak raz za mesiac a niekedy aj raz za dva mesiace

dupinka
23. okt 2007

zuzi76: maily mi dosli, vdaka. kym napisem jeden pispevok, vy ich sem date tri, a to ja popri pisani rozhodnuti nestiham citat... 😀 Musim sa polepsit 😉

zuzi76
23. okt 2007

moji su obidvaja augustovi, ale misko ma teraz o 2 cisla mensiu nohu ako mal Martinko 🙂

vesi
23. okt 2007

dupinka, mi máme narodky v oktobri a to takto ja, o 2 dni nikolka a o dalšie 2 dni MM 😀 len saška je februárová 😀
zuzi, aj ja mám doma žížalku, nikolke ešte aj rifle musím kupovať s gumičkou vzadu 😝 😀

vesi
23. okt 2007

aj naša saška má menšiu nohu ako mala nikolka, tak sú jej dobré čižmy po nej 😀

matar
23. okt 2007

vy máte aspon rovna pohlavie, ja to musím triediť 🙂

vesi
23. okt 2007

matar 😀 ja som pri prvej tieto veci kupovala neutrálne, zato teraz sa vyžívam v ružovej 😀 😀

michalag
23. okt 2007

ja som malemu vcera kupila zimne topanocky c.24 a ma tam malo priestoru a neviem keby ze mu tam dam aj ponozku tak ich ma len na chvilku a nie na celu zimu. ako kupujete topanky? Ked im date ponozku, tak tam maju este miesto, alebo su im akurat?
Vzdy som natrafila topanocky akurat, ale teraz to neviem odhadnut

matar
23. okt 2007

no ja mám šťastie, že moje deti sú jediné vnučatká, kedže môj muž je jedináčik a moja segra ešte slobodná, takže sa tiež radi realizuju starí rodičia a krstná mama (segra) 😀

zuzi76
23. okt 2007

rifle kupujeme v Kenvele, lebo sa daju na bokoch stahovat. ale zacali ich predavat aj v lacnejsich obchodoch. Teda pre chalanou.
dupinka, ani ja nestiham. chces este nieco poslat? este som naskenovala jesen, tu policku a slnecnicu.

luculka
autor
23. okt 2007

o akom stretku? 😕 Misel chrni?

vesi
23. okt 2007

michalag, tak ja neznášam nakupovanie topánok práve preto, že nevie akú veľkosť 😝 ale vraj by ti za pätu mal vojsť ukazovák...zimné kupujem väčšie, takže s ponožkou by mali byť asi akurát, ale netlačiť...no, to som ti veľmi nepomohla 😒

dupinka
23. okt 2007

zuzi: CoKOLVEK budes mat, preposli... 😉

matar
23. okt 2007

vesi nikoka je suprová v tom kostýmčeku super ženy- to si šila?

michalag
23. okt 2007

ked mu tam dam ponozku, tak sa bojim ze mu budu male 😠 a ako to urcite poznate, topanky nie su lacna zalezitost, tak by ma to mrzelo, keby nemali o cislo vacsie