Krížiková výšivka. Máte dáke predlohy?

luculka
20. sep 2007

Ahojte radi vysivate?podelte sa s nápadmy a predlohamy....ja zhánam hlavne Macka Pu 😉 🙂

____________________
poznamka od admina:
program PC stich na poziadanie u uzivatelky julovka, poradovnik najdete tu https://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbu...
princip: ta, ktora program dostala, ho posle tej, ktora je v tabulke pod nou 😉

maruska.
21. sep 2007

http://picasaweb.google.com/SennaTaka/VERVACODM...
chcem si vysit tento obrazok, tie cisla pre nitky DMC su ine u nitiek Anchor a inych?

zuzi76
21. sep 2007

Ahojte baby!
Luculka, tak uz vysivas? Mas panamu aj pre mna?
Vesi, prispievas aj do livingu ze? Ja ho citam dost dlho a budem chodit teraz aj sem.
Skoda, ze tu nemozno davat obrazky vysiviek. Tak sa snazte a vysivajte!!!

vesi
21. sep 2007

maruska, ano sú iné,teraz si nie som istá, myslím, že som sem dávala prevodníky.
zuzi, áno, občas prispievam aj do livingu, len mi tie stránky strašne blbnú 😝 ale sem chodím častejšie, vlastne o livingu som sa dozvedela tu 😀

whizzy
21. sep 2007

maruska, tie cisla su ine, ale su prevodniky, kde farbe DMC je priradena priblizne zodpovedajuca Anchor.

vesi
21. sep 2007

baby, ja kupujem kanavu za 165,- sk 😀

adusausa
21. sep 2007

baby len ma nechytte aj na toto 😀 . Uz rozmyslam kde sa pojdem pozriet na material 😝 😅
Aj toto je krasne http://picasaweb.google.com/SennaTaka/VERVACODM...

vesi
21. sep 2007

na strane 2 sú tie prevodníky nití... 😉

adusausa
21. sep 2007

Co to znamena to DMC? To nevyrabaju aj na SK?

vesi
21. sep 2007

adusa a nejde tam ani veľa nití... 😀

whizzy
21. sep 2007

mna vysla panama okolo 170.-. A ta Aida vyse 550.-! Sak to je skoro ako koberec 😕

vesi
21. sep 2007

DMC je značka nití, sú najdrahšie zo všetkých a dostať ich aj na SK a dajú sa aj objednať na www.camelia. sk. anchor sú lacnejšie a najviac podobné týmto niťa., preto tie prevodníky 🙂

vesi
21. sep 2007

pardon, podobné nitiam 🙂
whizzyja mám malý koberček čo stál ešte menej 😀 😀 😀

adusausa
21. sep 2007

Aaaaha...dakujem. No tie ceny su palky na slovensku. To som zvedava co to tu stoji. Panama ma vzcsie dierky nez Aida? Whizzy Ty si to super okomentovala s tym kobercom 😀
Vesi prave take jednoduchsie na zaciatok, par farieb 😅 , nech sa hned nezachlpim 😀 Myslim ze je tam nejakych 8 farieb.

adusausa
21. sep 2007

A tie skice na to si tlacite priamo z PC? Da sa to z toho precitat?

vesi
21. sep 2007

adusa, tak, tak, uvidíš ked ťa to chytí, tak už neprestaneš 😀 😀
u nás stoja anchorky od 17-20,- sk kus, je to pálka, ale stojí to za to. 😀

vesi
21. sep 2007

adusa, kým si to stiahneš, musíš si to tam čo najviac zväčšiť, potom je to čitateľné 😉

whizzy
21. sep 2007

Aida 14 ich ma podobne velke ako ta panama, ale ked vysivas z jednej do druhej dostanes mensi krizik ako cez dve nite na paname (no moc sa v tom nevyznam) ale je taka nejaka pevnejsia a vraj tie ocka aj drzia tvar v stvorceku, ze sa to nerozlezie ako panama. Este som na to nevysivala. Kupila som len 35cm a je mi to luto nacat 🙂)

adusausa
21. sep 2007

Nemate niekde vase galerie? Rada by som poobdivovala co ste porobili. Tu sa to asi neda dat na MK 😖 ☹ , skoda.

maruska.
21. sep 2007

Skusala som prevodnik na vysivka.biz a k niektorym DMC nepriradil ziadnu anchor. Potom som skusala prevodnik na rucniprace.cz a tam som nasla ku kazdej DMC nejaku Anchor, a uplne ine cisla ako mi to dalo na vysivka.biz

zuzi76
21. sep 2007

Ja teraz vysivam obrus pre tetu. Je to predtlacene, mne sa to moc nepaci, ale slubila som jej to. Ponahlam sa, aby som mohla zacat nieco ine. Asi to bude Borek stavitel pre synovca. A potom musim aj nieco pre syna.

maruska.
21. sep 2007
vesi
21. sep 2007

maruska, ja som si previedla na vysivka.biz a tie čo mi nedalo, tak na inej,tam, kde si to hľadáš v zozname čísel. musíš si do dopasovať ak nechceš kupovať DMC, alebo skombinovať DMC s anchor, moja mama teraz tak vyšíva a vôbec nevidieť rozdiel v značkách- iba v cene samozrejme 😝

vesi
21. sep 2007

adusa, žiaľ galeriu nemám, na to si netrúfam pri mojich znalostiach o PC 😝 😀

luculka
autor
21. sep 2007

Ahoj zuzi mam aj pre tebe...uz ti ju manzel vezie.... 🙂

glorita
21. sep 2007

Ahojte 🙂
tak uz mam doma panamu,aidu a nite a hor sa do toho! 😀 inak ta aida bola taka drahaaaa-560 SK/meter,panama tusim 2OO a ta ma este lepsie dierky-su vacsie a pre mna lahsie... 😀

luculka
autor
21. sep 2007

glor a co ides vysivat?

kote100
21. sep 2007

ahojte 🙂 ja som vysivala,ale len take male obrazky nemam na to cas,ale moja mama vysiva aj tato zacal,ale on na tie predtlacene gobeliny a mama krizikovu.Uz mame po celom byte povesane obrazky vyse 200 a tato na ne robi este aj ramiky.Je to ich mania 😀

luculka
autor
21. sep 2007
vesi
21. sep 2007
helka1
21. sep 2007

Jeeej som rada, ze tu vznikla tato tema, sice na kriziky momentalne nemam cas pri mojich drobcoch, ale strasne rada vysivam 🙂