Krížiková výšivka. Máte dáke predlohy?

luculka
20. sep 2007

Ahojte radi vysivate?podelte sa s nápadmy a predlohamy....ja zhánam hlavne Macka Pu 😉 🙂

____________________
poznamka od admina:
program PC stich na poziadanie u uzivatelky julovka, poradovnik najdete tu https://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbu...
princip: ta, ktora program dostala, ho posle tej, ktora je v tabulke pod nou 😉

vesi
23. okt 2007

juj, zabudla som to najhlavnejšie, julova, snoopy je super, ty si sa nám nejako rozbehla 😀 😀

michalag
23. okt 2007

ja som kupovala ortopedicke, takze mam a je to super
chcela som vlozit to vysite meno co som dnes konecne dokoncila, ale sklamali ma baterky, musim im dat trosku napapat a potom to sem vlozim

julova
23. okt 2007

vesi - 😀 😀...uz dost tych predloh...lebo sa zblaaaznim 😀 😀...nebudem vediet kde mi hlava stoji a pridem na stretko s podozrivymi tikmi 😀 😉...ale dakujem 😉

michalag
23. okt 2007

baby, neviem co mam vysivat 😅 , asi sa zblaznim, co budem robit po veceroch 😀

whizzy
23. okt 2007

Jeeeee Julova, to je zlatucke 😵 Ja by som hned sla na MD ☹ Aj meno som vzdy chcela dat dcerke Terezka,no drahy mi to zarazil 😎 😎 Len dufam, ze ked bude v brusku a budem ju tak volat, ze sa s tym stotozni 😵

vesi
23. okt 2007

michalag, máš aspoň predstavu čo by to malo byť, či detské alebo aké motívy, my ti tu hned nahádžeme linky 😀 😀 😀
julova, neboj, materská je 3 roky 😀 😀 😀

michalag
23. okt 2007

prave ze neviem, ale musim sa rozhodnut, lebo za 15 minut idem do mesta a nikdy neviem kedy sa tam dostanem najblizsie

vesi
23. okt 2007

hmm, tak to nemáš veľa času... 😀 😀

michalag
23. okt 2007

to nie, uz som mala vybrate, lenze to su 4 rocne obdobia a mam len 2 z nich a ked uz tak aby som mala vsetky, no nie?

vesi
23. okt 2007

nemáš fotku, možno nájdeme zvyšné 🙂

michalag
23. okt 2007

je to na www.vysivka.biz , volne stiahnutelne, ale tam je len jesen a ja mam zimu.
Uz som sa rozhodla Samkovi idem vysit motorku 😅 🙂

michalag
23. okt 2007

Dobre zatial sa luicim, idem vymenit tie topanocky a nakupit byvlnky aby som mala vecer co robit 😀
Vecer po Ordinacii som tu 😉

vesi
23. okt 2007

papa, možno nakuknem aj ja 😀

eli77
23. okt 2007

uff...docitane🙂
...julova ten snoopy je paradny 😉 😀
...baby hlaste sa cez ip na stretko tie ktore ste to este nespravili a chceli by ste prist... 😵 😵 😵

julova
23. okt 2007

vesi - tri roky si nebudeme moct dovolit 😔

a dakujem za pochvaly 😵

vesi
23. okt 2007

hmm, juálova, tak turbo do rúk a ideš! 😀 máš čo robiť... 😀 😀 😀

vesi
23. okt 2007

prepáč - julova 😅

julova
23. okt 2007

vesi - tak to skor to turbo 😝 😀..ale jeden nikdy nevie...vyhrame nejake Lotto a budem doma len vysivat a starat o detuuurence a muzika 😀...joooj krasna predstava 😅 ..asi by som sa mala pichnut ihlou, nech sa zobudim 😀 😀

vesi
23. okt 2007

ked vyhráš v tom lotte, tak nieže budeš namyslená a ani nám už nepísneš 😀 😀 😀 mysli potom aj na nás kamošky vyšívačky 😀 😀

luculka
autor
23. okt 2007

dnes vecer asi zacnem tohto meeeedu 🙂 https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

julova
23. okt 2007

vesi - si pis!!!...vam take vysivacie vybavicky nakupim, ze az! 😀 😀 😉

vesi
23. okt 2007

luculka, ten je krásny 😀
julova, tak to dúfam 😀 😀 😀

whizzy
23. okt 2007

luculka, ty tiez vysivas pekne rychlo 😉

vesi
23. okt 2007

luculka, ty máš turboruky, priznaj sa 😀 😀 😀

julova
23. okt 2007

Luculka uz vyvaluje pupok na MD 😠 😀 😀 ..a co my pracujuca robotnicka trieda! 😝 😀

vesi
23. okt 2007

😀 😀 😀 tak vy pracujúca robotnícka trieda to máte blbé... 😀 😀 😀

whizzy
23. okt 2007

Mi hovor 😠 Este tu trcim! Ale pridem domov, urobim si nejaku mnamku, zabalim sa do deky a vysivam!

julova
23. okt 2007

vesi...ved to...ale MD sa bliiiiiizi ! 😀

no a idem podla navodu, co sem napisala whizzy..a tu mnamku mi urobi manzel! 😀 😉

vesi
23. okt 2007

môj pôjde na nočnú, mňamku vynechám a k tomu zbytku sa pridám 😀 😀 😀

julova
23. okt 2007

tak krizikom zdar a idem trosku vybielit Snoopyka 😀 ...a zasa ma neprekvapte 10 stranami...nestiham potom citat! 😝 😀

kraaasny vecer babule 🙂 😉