Krížiková výšivka. Máte dáke predlohy?

luculka
20. sep 2007

Ahojte radi vysivate?podelte sa s nápadmy a predlohamy....ja zhánam hlavne Macka Pu 😉 🙂

____________________
poznamka od admina:
program PC stich na poziadanie u uzivatelky julovka, poradovnik najdete tu https://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbu...
princip: ta, ktora program dostala, ho posle tej, ktora je v tabulke pod nou 😉

pacna
21. sep 2007

helka1 mas krasne deticky a obdivujem maminy s dvojičkami a viac 😀

helka1
21. sep 2007

dakujem, je to narocne a tak na kriziky pozeram len tak z dialky 😀

vesi
21. sep 2007

ahoj, helka, krásne detičky, ale obávam sa, že si tak skoro nezakrížikuješ 😀 😀 určite s nimi máš čo robiť, ale na druhej strane kam sa hrabe vyšívanie na dve krásne detičky 😀 😀 😀

janula_nz
22. sep 2007

baby, nechcem vyzerat ako velky blbecek ale mohla by mi niektora napisat do IP, ze ako si to prekleslujete alebo podla coho vysivate tie predlohy? aj ja chcem detom vysit par obrazkov, co ste tu dali ale neviem ako to mam robit. 😝

luculka
autor
22. sep 2007

skus si to vytlacit 🙂 😉

vesi
22. sep 2007

ahoj luci, ako pokračuješ s vyšívaním? 😀

luculka
autor
22. sep 2007

vysivam ako o zivot.....ale zdá sa mi to pismenko velke...a keby som vysila cele meno..NATALKA...tak to zaberie pol steny 🙂

vesi
22. sep 2007

tak jej z toho sprav ozdobné vankúšiky na posteľ... 😀

luculka
autor
22. sep 2007

a kam dam potom malu? 😀 😀 😀

vesi
22. sep 2007

do druhej postele 😀 😀 😀

maca793
22. sep 2007

ahojte aj ja sa pridám síce nevyšívam, ale moja mamina vyšíva ta-het. za rok spraví 3-4 obrázky veľkostne asi 35x 55. mamina pracuje celý deň a tak vyšíva len večerom. je to super záľuba. obdivujem ženy, ktoréto vedia robiť. ja som to skúšala tiež, ale nešlo to a hlavne nemala som na to trpezlivosť.
pozerala som si aj stránky, ktoré ste uviedli, sú tam super predlohy, ale škoda, že nám nejde tlačiareň 😀

luculka
autor
22. sep 2007

maca ja som si obrazok obkreslovala z monitoru....dalo to sice zabrat.... 😉 🙂

maca793
22. sep 2007

tak na to nemám nervy a ani čas 😀
a pri deťoch sa to nedá, lebo stále otravujú. síce teraz spia, ale cez deň. 😀

michell
22. sep 2007

luculka:a to si si obkreslila na stvorcekovy papier alebo na aky?tiez musim takto postupovat kedze nemame tlaciaren 😉

maca793
22. sep 2007

michell
myslím si,že na to treba štvorčekový papier. je to super nápad, Keď človek nemá tlačiareň, veď dakedy sa prekreslovalo cez indigo.

melory
23. sep 2007

ahojte som vasniva vysivacka krizikov 🙂
vyrabala som si aj vlastne vzory, prestne ako pisete ze na stvorcekovy papier...

vesi
23. sep 2007

kedysi som si aj ja prekreslovala na štvorčekový papier, ale pri takých zložitejších obrazoch, ktoré majú v predlohe aj 10 strán, to by bola fuška 😀

melory
23. sep 2007

inak vysivam z knihy, je to dost nezrozumitelne ale da sa, pomenim si farby, a je z toho krasna vec.

luculka
autor
23. sep 2007

no jka som si tam porobila ciarky a rozdelila si to ako je to na predlohe vzdy na velký stvorcek ktorý mal 10 malých....lepsie sa to ráta 🙂

vesi
23. sep 2007

ja som vyšívala z časopisu Bára, vždy som si to dala prefotiť a potom som si to začiarkovala 🙂

luculka
autor
23. sep 2007

ja som poslala kamoske a ocinovi do prace....v pondelok mi to maju vytlacit...kedze nasa tlaciaren je na suchu 🙂

vesi
23. sep 2007

hlavne, že si sa vynašla 😀 😀

vesi
23. sep 2007

maruska, prevodník čo som dala na str. 2, ten posledný link, tak ten ti prevedie všetky nite z toho obrázku čo chceš vyšívať 😉

luculka
autor
23. sep 2007

ako pokracujete? 🙂

luculka
autor
23. sep 2007

moj prvý macko PU bude zachviločku na svete.... 🙂 https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

biccy
23. sep 2007

Luculka,krasny Macko Pu bude. 😉 Aj ja vysivam Macka Pu.A co potom s tym obrazkom bude?Zaramujes alebo co?

luculka
autor
23. sep 2007

biccy no povodne som chcela urobit cele meno a dat na postielku...ale bolo by to hrozne velke....tak vysijem este nejake a dam ich zaramovat....nad postielku 🙂 ktoreho macka vysivas?

biccy
24. sep 2007
luculka
autor
24. sep 2007

toho sa chistám aj ja 🙂

vesi
24. sep 2007

baby, čo keby sme si niekde založili albumy, kde by sme si dali fotky svojich diel? napr. na azet.sk sa dajú založiť albumy aj také, že ti do nich môže nakuknúť len ten, koho máš označeného medzi priateľmi...