Krížiková výšivka. Máte dáke predlohy?

luculka
20. sep 2007

Ahojte radi vysivate?podelte sa s nápadmy a predlohamy....ja zhánam hlavne Macka Pu 😉 🙂

____________________
poznamka od admina:
program PC stich na poziadanie u uzivatelky julovka, poradovnik najdete tu https://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbu...
princip: ta, ktora program dostala, ho posle tej, ktora je v tabulke pod nou 😉

eli77
26. okt 2007

Ahojte...stale sem na chvilku nakuknem precitam co sa deje...ale v kuse sa snazim vysivat tak nemam cas pisat ale teraz uz idem spat...zajtra hodim foto...vysivam dalmatinca🙂 je kraaasny🙂 babulky majte sa krasne a uvidime sa rano🙂papa 😵

slonik
26. okt 2007

dobrou noc 🙂

michalag
26. okt 2007

Na dnes bolo vysivania dost 😝
bruuuu noc, idem ja do hajan 🙂

katarinka308
27. okt 2007

CAUTE aj mna po dlhej dobe chytilo vyšívanie už som nevyšívala dobrý rok možno aj viac ale teraz idem variť upratovať taký sobotnajší ritual

michalag
27. okt 2007

ahojte baby 🙂 , tak co robkate, ja sice teraz popíjam kavu a som na nete, ale potom budem musiet trochu upratat a navarit ale vecer sa hadam dostanem k vysivaniu

julova
27. okt 2007

ahoj michali---ja som akurat doranajkovala....moj manzelik isiel do prace (robi dlhy kratky tyzde a tento vikend ma pracovny 😖)...tak nieco doma tiez porobim, o druhej mam jazdu v autoskole a potom sa pustim do vysivania 😀 😉

michalag
27. okt 2007

ahoj juli 🙂 , ja si tiez planujem robit vodicak, len musim trosku pockat
Teraz ked tak sedim za PC, tak by som hned vysivala, ale povinnosti volaju, musim aj upratat, navarit, hoci dnes to nebude nic zlozite ale nejako sa mi nechce. Mne chvilku trva kym sa rozhybem 😀

slavik
27. okt 2007

Ahojte babuľky, ja som včera vyšívala do 0.30h 🙂 Dnes ideme na oslavu, takže sa vyšívania zase chytím až zajtra.

lenkalienka4
27. okt 2007

ahojte maminky, prajem krasne ránko 😀 ja uz vyváram obedik a tiež sa chystam upratovat trosku, mužíka mám v práci, takže šup-šup do upratovania 😝

Prajem krásny den... ahojte

michalag
27. okt 2007

ahojte baby 🙂 , je tu niekto?

sonikah
27. okt 2007

ja

sonikah
27. okt 2007

😀

michalag
27. okt 2007

ahoj sonikah

sonikah
27. okt 2007

ahoj, tak ako vám ide večer?

michalag
27. okt 2007

celkom dobre, myly nam uz spinka a drahy tiez zaspal pri TV, takze ja vysivam a popri tom kukam na peja, ci tu niekto je

michalag
27. okt 2007

a vam?

sonikah
27. okt 2007

ja tiež, konečne sme presťahovali spálňu, dali ju ako tak dohromady, povysávali a teraz sa chystám ku krížikom 🙂

michalag
27. okt 2007

tak teraz nasleduje oddych 😉

sonikah
27. okt 2007

myslím, že dnes zaslúžený. Sme max unavení, a vy ste dnes aký mali dník?

michalag
27. okt 2007

celkom fajn, maly sa blaznil s ocinom a ja som upratovala, varila a potom sme isli von

sonikah
27. okt 2007

tak to bol vážne celkom pekný dník. My sme dávali dokopy vence na hroby, hrabali listy, upratovali a tak....

michalag
27. okt 2007

a co teraz vysivas?

sonikah
27. okt 2007

dala som sa na ročné obdobia, začala som ich dávnejšie, lenže sme prestavovali dom, tak som to musela trošku odložiť, no teraz som sa do toho opäť pustila

sonikah
27. okt 2007

a ty?

michalag
27. okt 2007

ja teraz vysivam motorku (mam ju aj v albume), ktoru chcem dat malemu nad postielku

sonikah
27. okt 2007

mne sa tiež páčia rôzne výšivky v detskej izbe. No zatiaľ musíme čakať na detskú, takže zásobujem iné časti domu 😉

michalag
27. okt 2007

to hej, ale maly ma nad postielkou prazdnu stenu, tak ma to tak napadlo

sonikah
27. okt 2007

Musím pomaličky končiť, lebo Janik už končí a zvoláva ma do postele... 😀 , pekný večer a nech sa ti toho veľa podarí 🙂

michalag
27. okt 2007

ahoj, aj vam pekny vecer 😉

sonikah
27. okt 2007

ďakujem..