Krížiková výšivka. Máte dáke predlohy?

luculka
20. sep 2007

Ahojte radi vysivate?podelte sa s nápadmy a predlohamy....ja zhánam hlavne Macka Pu 😉 🙂

____________________
poznamka od admina:
program PC stich na poziadanie u uzivatelky julovka, poradovnik najdete tu https://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbu...
princip: ta, ktora program dostala, ho posle tej, ktora je v tabulke pod nou 😉

dannynka
4. nov 2007

hmm vesi vecer teda urcite pokukam 😉 😉 😉
a ako ti sluzi kocik??poslucha?? 🙂

vesi
4. nov 2007

práve sa s mužom dohadujeme, že bymohol ísť s deťmi ku kamošovi do blavy, kým budem ja na stretku, tak to možno zosúladime 😀

dannynka
4. nov 2007

hmm vesi tak vy takto stretkujete sa mate len aby vam aj pocko vyslo lebo zevraj ma od stredy snezit 😝 😝 😝

vesi
4. nov 2007

posluch, len teraz sme boli pár krát vonku bez kočíka, malá sa čudovala, ale poslušne kráčala 😀 ked sme išli z domu, tak vykrikovala kogiii = kočík, akože sme zabudli na kočík 😀 😀

vesi
4. nov 2007

danny, nás ani fujavica nezastaví, že zuzi 😀 😀 😀

zuzi76
4. nov 2007

teraz mam problem ako dovysivat pozadie na macikovi, lebo ma to taha na tie zirafy. ale dala som si zavazok, ze musim nyjprv dokoncit jedno. Ale je to tazkeeeee!!! 😠

vesi
4. nov 2007

zuzi, to poznám, aspoň ťa to poháňa rýchlo vyšívať. ja to musím ešte poobšívať, to bude trvať aj 2 dni lebo je toho veľa a mne sa nechce 😝 , ale začnem pri superstar 😀 - povinne 😀 😀

dannynka
4. nov 2007

vesi veru veru s tou fujavicou havoris ze mozu aj traktory padat 😀 😀
hmm a vy uz aj bez kocika chodite??no jua by som si este netrufla 😅 😅

vesi
4. nov 2007

baby, ja môžem priniesť na stretko zápisník, kde mám poznačené všetky linky, ak by bol záujem 😀 😀

zuzi76
4. nov 2007

to teda nezastavi! ja sa tiez tesim ako na vianoce!

vesi
4. nov 2007

danny, ved tvoja malá je o dosť mladšia s ňou bez kočíka akurát tak pred barák 😀
zuzi, napodobne 😀 😀 😀 😀 😀 môj muž nado mnou len krúti hlavou 😀 😀

dannynka
4. nov 2007

vesi-ved velky rozdiel medzi nimi neni pol roka tusim ale sa tesim ked sa bude aj bez kocika dat 😉

zuzi76
4. nov 2007

vesi, som za to, aby kazda priniesla co chce. keby nejdeme do motyla, tak prinesiem aj tu aidu.
ozaj, sa mi zda, ze som tu dlho nevidela eli. jej sme sa hlasili na stretko. nevies co je s nou?

vesi
4. nov 2007

rozdiel je 7 mesiacov , ale u takých malých detí je to dosť. máš pravdu, tak o pol roka to bude v pohode 😉

vesi
4. nov 2007

zuzi, tiež som myslela na eli, že sa dlho neozvala 😒 aj julova nás zanedbáva 😠 😀
eli vtedy písala, že sa nás nahlásilo 6, to by nebolo zlé 😀 ak pôjde aj manžel, tak to zariadim tak, aby sme mohli ísť aj do motýľa, no uvidíme čo na to ostatné kočky. zajtra je už pracovný deň, tak sa hádam ozvu všetky... 😉

zuzi76
4. nov 2007

nas Misenko ma svoju prvu dlhu prechadzku za sebou.stale utekal pred nami. ale ked sme prisli domov, tak ani nedojedol obed a isie spinkat. chudatko, zmorilo ho to. 🙂

dannynka
4. nov 2007

vesi tak ja uz musim koncit bo sa mi moje lasocky prave vratili 😀 😀
tak pa a este vecer sem urcite kuknem 😉 😉
majte sa pekne 😉

vesi
4. nov 2007

zuzi, také prechádzky sú najlepšie, aj my preto chodíme teraz bez kočíka 😀
ahoj danny 🙂

zuzi76
4. nov 2007

ahoj danny!

zuzi76
4. nov 2007

vesi, my byvame skoro v lese, tak moze utekat. 😀

vesi
4. nov 2007

😀 😀 a naša môže utekať po parkovisku pomedzi autá 😝 😀 niekedy mi nechce dať ruku, tak sa bojím, že mi vybehne na cestu, ona je taká divoká 😠 😀

zuzi76
4. nov 2007

aj Martinko bol trenovany. asi od 1,5 roka sme chodili k nasim vlakom bez kocika, lebo ma nebavilo stale niekoho prosit, aby mi pomohol s kocikom.

vesi
4. nov 2007

naša staršia bola trenovaná, chodila so mnou dosť skoro na dlhšie prechádzky, ale mladšia.. pre mňa je jednoduchšie, ked idem s 2 deťmi, tať tú menšiu do kočíka 😉 a v zime je to tiež lepšie. ale ked chodíme autom do DS alebo do blavy, tak tiež bez kočíka 🙂
zuzi, musím ísť kúpať deti, tak zatiaľ sa maj krásne.papa 🙂

zuzi76
4. nov 2007

aj ja sa rozlucim, lebo ideme kupat. asi nakuknem az zajtra. takze prajem prijemny vecer!

matar
4. nov 2007

ahoj,
my sme už ikupkaní všetci 😀
ja som dnes skoro dokončila meter- už len čísla. tak o dva dni hádam bude 😀 potom vymyslím čo s tým rámovaním 😒

vesi
4. nov 2007

ja som ešte tu - na chvíľu, deti pozerajú večerníček 😀

michalag
4. nov 2007

ahojte 🙂 , ste tu niekto?

dannynka
4. nov 2007

ahoj miska 🙂
moja malickost 😀

whizzy
5. nov 2007

Ahojte, som naspat v praci 😒 Vsetko som od stredy precitala 😀 Chvalim vsetko vysite 😵
Na chate bolo super, aj som povysivala, ale drahy ma furt plnu kartu vo fotaku, tak pofotim, ked ho prinutim ju vyprazdnit 🙂
Veeeeeelmi chcem ist na stretko, len neviem ci nebudem mat na krku zahranicnu navstevu z roboty 🙄 Aj je uz vymyslene miesto?

zuzi76
5. nov 2007

whizzy, ja ti uz drzim miesto! navstevu daj na krk niekomu inemu! 😉