Krížiková výšivka. Máte dáke predlohy?

luculka
20. sep 2007

Ahojte radi vysivate?podelte sa s nápadmy a predlohamy....ja zhánam hlavne Macka Pu 😉 🙂

____________________
poznamka od admina:
program PC stich na poziadanie u uzivatelky julovka, poradovnik najdete tu https://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbu...
princip: ta, ktora program dostala, ho posle tej, ktora je v tabulke pod nou 😉

michalag
7. nov 2007

Dakujem, pozerala som to mne by stacila asi aj ta obycajna

snoopy
7. nov 2007

huuu, je tu niekto? či všetky vyšívate, až sa vám z ihiel parí? 😀

vesi
7. nov 2007

ahoj, ja som tu, ako pokračuješ vo vyšívaní? 🙂

michalag
7. nov 2007

ahoj snoopy, vesi aj ja som tu 😀

vesi
7. nov 2007

ahoj 😀 😀 boli ste dnes vonku? u nás prší, tak sme celý deň doma 😝
matar, do albumu som dala fotku, ako by si mohla zavesiť ten meter 😉

snoopy
7. nov 2007

čaves vesi....odkedy mám vyšitého snoopy-ho, tak som nezačala nič nové 😔 v práci sa to nejak valí na moju hlavu a keď prídem domov, tak padám od únavy do postele....dnes bol relatívne pokojný deň, tak ani tak unavená nie som....rozmýšľam, že začnem vyšívať vianočných sobov

ty ako?

snoopy
7. nov 2007

čaves Miška....ako? Dnes je tu pekne otrasne, čo? V BB ráno kopec snehu 😕

vesi
7. nov 2007

ja som dnes začala nový obraz, mám vyšitých asi 30 krížikov 😀 😀 ja som zabudla, že chodíš do práce, ja ked som robila, tak som vyšívala len cez víkendy, lebo som bola celý týždeň K.O. ale ved to doženieš na MD, ešte kým sa drobec narodí 😉 😀 a máš obrázok tých sobov?

snoopy
7. nov 2007

mám obrázok....vytlačený, ale ak chvíľkun vydržíš, tak hodím link...to je taký voz a ťahajú ho soby...jednou farbou je to vyšívané

vesi
7. nov 2007

bude to pekné a akou farbou to vyšiješ?

snoopy
7. nov 2007

chcela som červený podklad a bielu výšivku....ale červenú panamu či kanavu...no neviem 😒

vesi
7. nov 2007

to by bolo pekné...máš dobré nápady 😀 musím ísť kúpať deti a potom musím pustiť k PC manžela, tak sa dnes lúčim. prajem pekný večer. 😉 🙂 papa

michalag
7. nov 2007

no konecne som tu, malemu som robila kasu a poriadok, aby som mala pokoj
snoopy, to mas pravdu, dnes je tu otrasne pocasie a tie soby su krasne 😉

anjelik85
7. nov 2007

ahojte, som tu nová. neviem ešte ani vyšívať. chcem sa to ale naučiť. odkiaľ čerpáte inšpirácie a vzory?
miška, ty si ku mne najbližšie. kedy ma to začneš učiť? 😝

michalag
7. nov 2007

ahoj dadi 🙂 , ked budes mat cas, ale ono to nie je tazke vsak baby 🙂

anjelik85
7. nov 2007

no, to dúfam, lebo ja som technický antitalent. 😀

snoopy
7. nov 2007

jéééj ďalšia zvolenčanka v klube výšiviek 😉

anjelik, tak kuk sem na stránku...tu to máš pekne krok za krokom 🙂 http://www.rucniprace.cz/k_v.php
inšpirácie a vzory sú v tejto téme...len čítaj dozadu a klikaj na link-y...nebudeš si vedieť vybrať...prípadne napíš čo by si chcela vyšívať a určite sa nájde nejaké kočka, ktorá ti pošle link na stiahnutie predlohy

Miška...krásne sú, len či tu v ZV dostanem červenú panamu, kanavu...alebo perličku...no pochybujem

kytinka
7. nov 2007

Ahojky holky, můžu se k vám přidat? Hrozně ráda mám křížkové vyšívání a taky už mám pár obrázků vyšitých. Nejraději vyšívám pro někoho blízkého, ale už mi bylo líto, že pro sebe nic nemám a tak jsem si taky udělala radost. Viděla jsem vaše krásné obrázky a moc se mi líbí, jste šikulky 🙂 .

michalag
7. nov 2007

jeeej, ale sa nam to tu rozrasta 🙂
kytinka, vitaj medzi nami 🙂
snoopy, ja som potrebovala ciernu panamu a nevedela som ju zohnat, tak som si ju zafarbola farbou na latku a nevyzera to tak strasne 😝 😀

snoopy
7. nov 2007

ahoj kytinka....vitaj medzi nami 😉

snoopy
7. nov 2007

Miška a akou farbou? Dúhou?

anjelik85
7. nov 2007

ahoj snoopy. no, naša zvolenská téma zapadá prachom, tak som sem nakukla, lebo viem, že aj miška vyšíva, tak... keď ja to sa najskôr naučím, keď vidím na vlastné oči. ale uvidím, možno aj takto sa mi to podarí. ešte mi viete napísať, čo stojí panama a bavlnky?

michalag
7. nov 2007

snoopy, duha je asi najlepsia. Drahy ti je na angline? Potom ho pozdrav

snoopy
7. nov 2007

no nie som si istá, ale mám pocit, že panama 180-200,- meter..bavlnky podľa toho aké...ja som naposledy kupovala nejaké KAJA, po 30,-...ale asi sa vrátim k anchorkám....tie sú asi po 16,- 8 metrov

michalag
7. nov 2007

snoopy a kde kupujes anchorky, lebo v meste stoja 20,- az 21,-

anjelik85
7. nov 2007

a panama je aká veľká za tých 180-200?
kukla som ten link, čo si mi poslala. xi, asi sa mi to podľa toho naučí drahý a potom mi to ukáže. lebo ja to takto nemám trpezlivosť. keby som nemala pobiehajúcu malú stále dookola, tak možno. 😝

anjelik85
7. nov 2007

jejda, baby, ja sa tu do tých vašich názvov nevyznám. 😢 to je hrôza. ja mám zase záľubu v servítkovej technike. aj keď zatiaľ mám len dva výtvory, lebo mám málo času, ale keď mám čas, tak rada robím toto. ale chcela by som vedieť aj takto vyšívať.

michalag
7. nov 2007

dadi, 1m, ale to je dost velke, ja som kupovala minule Vianoce 2m a od maminy som dostala na Vianoce 2m a mam z nej este 2m, ale vsetko zalezi ake velke obrazky vysivas 😉

snoopy
7. nov 2007

hej hej Robo išiel speakovať 😉 ...pozdav odovzdám

no ja skúsim pozrieť tú panamu aj v BB a ak nezoženie červenú, tak skúsim farbiť, len potom ak budem vyšívať bielou, tak to bude problém s praním....uvidíme ako to poriešim...ja si tiež viem vymyslieť 😒 😕