Krížiková výšivka. Máte dáke predlohy?

luculka
20. sep 2007

Ahojte radi vysivate?podelte sa s nápadmy a predlohamy....ja zhánam hlavne Macka Pu 😉 🙂

____________________
poznamka od admina:
program PC stich na poziadanie u uzivatelky julovka, poradovnik najdete tu https://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbu...
princip: ta, ktora program dostala, ho posle tej, ktora je v tabulke pod nou 😉

zuzi76
9. nov 2007

chcela by si pozriet aj do toho motyla? alebo budeme len pekne klepat?

katarinka308
9. nov 2007

môžeš

vesi
9. nov 2007

zuzi, to asi nestihneme, ale určite dones ten katalog, som strašne zvedavá a v decembri sa do toho motýľa chystám 😀

vesi
9. nov 2007

katka, máš pravdu, niektorá kočka tu dávala link na jednofarebné, ale nepamätám sa ktorá, ked si to prečíta, určite ti to sem dá 😉

zuzi76
9. nov 2007

ok. ako to vyzera so sloniiickom, nevies ci pride?

vesi
9. nov 2007

zatiaľ to vyzerá, že príde, vymenili sme si aj tel. čísla 😀

sloniiicek
9. nov 2007

caute baby. kedy je presne to stretko? teda o kolkej? lebo totizto na sobotu nam vychdza oslava manzelovych menin. ze ci to stihnem. ☹

vesi
9. nov 2007

ahoj, práve sme ťa spomínali 😀 myslím, že okolo 11.30 by sme mali byť už pri tescu, tak si to zosúlad, aby to vychádzalo, my ťa tam chceme 😀 😀

whizzy
9. nov 2007

veru, aj ja musim do tesca jednu nit dokupit.
Sloniiiicek gratulujem k peknemu cisielku za nickom 😵

vesi
9. nov 2007

jeej sloniicek, gratulujem aj ja 😀

whizzy
9. nov 2007

Vesi, dik za cislo, sa ozvem, ak by som neprisla, aby ste ma nevyzerali zbytocne. Posnazim sa prist 😉

vesi
9. nov 2007

O.K: budeme ťa čakať 😀
baby, musím ísť doupratovať 😝 zatiaľ sa majte.papa 😀

zuzi76
9. nov 2007

baby,tak ked chcete do toho tesca, tak vas predsa pockam tam. predtym popozeram obchody.
A, strasne moc sa tesim!!!! 😀 🙂 😉

antonia.z
9. nov 2007

Ahojte, nemá niekto záujem o 2 darčekové balenia DMC muliniek? Je to DMC linen thread (obsahuje 12 ks muliniek a 10 predlôh na vyšívanie, obrázok môžete nájsť na tejto stránke http://www.ericas.com/xstitch/15424b.jpg ) a 36 newest colors floss pack (obsahuje 36 ks muliniek a 4 predlohy na vyšívanie, a je to 3.obrázok z hora na tejto stránke http://www.dmc-usa.com/majic/pageServer/1x01000... ). Cena by bola 1050 Sk aj s poštovným!

dupinka
9. nov 2007

katarinka 308: posielam ti to do IP, aby si nemusela hladat v debate v predu.. 😉

sloniiicek
9. nov 2007

caute baby. vdakaaaaaaaaa. 😀 vcera som bola u doktora, ktory mi to potvrdil. len este malicke bolo male, tak idem o tyzden na kontrolu, ci mu bude bit srdiecko. 😉 dufam, ze nam to tentokrat vyjde. lebo uz mam za sebou jeden MA.

sloniiicek
9. nov 2007

no a co sa tyka stretka.skusim si to zosuladit. a na vesi mam cislo, takze ak by som nemohla, tak saa vam ozvem. a ako dlho chcete byt?

whizzy
9. nov 2007

sloniiicek, drzim moooc palce a dufam to bude dievcatko, vybrala si kraaasne meno 😵

katarinka308
9. nov 2007

aj ja sa pridavam držím palce

michalag
9. nov 2007

sloniiicek, aj ja sa pridavam a drzim moc, moc palceky. Neboj tentokrat to urcite vyjde 😉

sloniiicek
9. nov 2007

jeeeej vdaka, ste hrozne zlate. 😀 taka som strasne rada. 😀

michalag
9. nov 2007

sloniiicek 🙂 , tomu verim, ved mat brusku vytuzene babo, to je nieco krasne 🙂

sloniiicek
9. nov 2007

hej michalag - hlavne, ked sme prezili, to co sme prezili. ☹ ale povedala som si, ze tentokrat budem mysliet uz len pozitivne a vsetko dobre dopadne.

michalag
9. nov 2007

neboj, bude vsetko OK 😉 .
Ja mam obcas pocit ze by sme mohli mat pomaly aj druhe, lebo mi to vsetko velmi chyba, ale mam strach ci to zvladneme po financnej stranke a aj v nasom malom byte ☹

zuzi76
9. nov 2007

michalag,ta financna stranka podla mna neni tak zla, lebo budes uz mat veci po malom. ja som rok kojila, takze sme usetrili na mliecku 🙂 . kocik takisto po Martinkovi. akurat tie plienky.
Sloniiicek, gratulujem!!!

michalag
9. nov 2007

myslim si ze by sa to vyriesilo, ale mame 1-izbovy byt, takze to by sme boli natlaceni ako sardinky 😅

zuzi76
9. nov 2007

ja som dlho tvrdila, ze druhe nechcem a teraz ani nevnimam rozdiel. ale chapem ta. neviem si predstavit 1-izbovy byt. my sme mali stastie, ze muz ako lesnik dostal tzv. hajenku. teda domcek, ktory je teraz uz nas. 🙂

zuzi76
9. nov 2007

a este, tusim si este mlada, tak mozte pockat - mozno sa to vyriesi.

michalag
9. nov 2007

tak to mate super 😉
toto je nas asi najvacsi problem a kedze mame uver este 13 rokov, tak si neviem predstavit ako to vyriesime, kedze tak dlho cakat urcite nechceme

zuzi76
9. nov 2007

super sa zamestnas 😉 a budes vela zarabat! a potom sa to vyriesi! 😝
Ale fakt - drzim vam palce!!!