Krížiková výšivka. Máte dáke predlohy?

luculka
20. sep 2007

Ahojte radi vysivate?podelte sa s nápadmy a predlohamy....ja zhánam hlavne Macka Pu 😉 🙂

____________________
poznamka od admina:
program PC stich na poziadanie u uzivatelky julovka, poradovnik najdete tu https://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbu...
princip: ta, ktora program dostala, ho posle tej, ktora je v tabulke pod nou 😉

alex
9. nov 2007

Akurát som ti to chcela navrhnúť, či necvakneš novú foto.
Inak Adriana má vraj v pondelok termín.

julova
9. nov 2007

tak ked sa dozvies, daj vediet, ze co a ako 🙂 ..ja ani neviem ci sa mi chce ozvat sa jej 😔 😅 😉 ...idem ulozit foto do albumu 🙂

alex
9. nov 2007

Jasné, podám info. Inak na materskú ani nejde. Iba 3 týždne má dovolenku. Robiť bude asi z domu a občas príde.

alex
9. nov 2007

Krásne brušenko 😵

julova
9. nov 2007

cozeeee? 😅 tak to je sila...a to preco??? 😕 ale ked bude teda robit z domu...ale aj tak...je to zvlastne...na to ako moc tuzila po babatku by som si na jej mieste uzivaal naplno kazdu olnu chvilu - bez prace....

alex
9. nov 2007

ja sa tiež čudujem, veď som zvedavá, ako to chce spraviť.

Teraz mi svokra hovorila, že v správach hlásili, že ten malý Miško(siamské dvojča) zomrel. 😔

julova
9. nov 2007

Saška - to je mi luto ☹ ..ale dalo sa to cakat...moj osobny nazor je, ze ta ich mama musela vediet o vsetkych rizikach a nemala tie bezbranne drobatka takemu trapeniu vobec vystavit... 😔 😔

vesi
9. nov 2007

je to hrozné, že zomreli obe deti, ale keby ich neoperovali, zomreli by na 100%, takto mali aspoň malú šancu...

matar
9. nov 2007

julová, gartulujem. uži si to 😀 😀 😀 a vela vela spi, nech si to nadbehenš - viem o čom hovorím 😉

alex
9. nov 2007

Juli, presne aj môj názor. Vedela už v 9.tt, že to budú siamské dvojičky a nechala si ich. To bolo od nej veľmi nezodpovedné. Chúdence sa iba trápili.
No idem ja žehliť, lebo ideme zajtra na svadbu. Teším sa 🙂
pa pa a držím palce na skúšky, potom napíš ako si dopadla 🙂

vesi
9. nov 2007

jaj, tak to som nevedela, že to zistili tak skoro...

julova
9. nov 2007

Maťka - dakujeeeem...a ja nemoozem spat...musim vela vela vysivat 😀 😀....a dufam, ze mi takto budete gratulovat aj v utorok k vodicaku 😔 😉

JooojS Saši - tak si uzite zabavu 😵 ...a po utorku sa ozvem a maaaame rande-sa dohodneme 😉..kooonecne 😅 😔 🙂

snoopy
9. nov 2007

božinku...muž ma vyhodil od PC....toto je sila 😕

julova
9. nov 2007

Zuzi - si ho mala pupkom odtlacit 😀 😉...a ja ze de si mi zmizla 😕

snoopy
9. nov 2007

ale....na nervy mi ide 😠 ...nemá pochop

julova
9. nov 2007

😠 😠 😠

dupinka
9. nov 2007

baby, nechala som chvilku manzelika pracovat a vy hned tolko popisete... 🙂 Diky za linky..

julova: tak si to MD uzivaj!! 😀

julova
9. nov 2007

dupi - este vodicak musim v utorok zmaaaknut 😝 a potom sa v ramci moznosti uuplne oddam uzivaniu a vysivaniu 😀 😉

snoopy
9. nov 2007

tu je meter pre blumku...ale tá tu už asi nie je 😕
http://picasaweb.google.com/pierretteferrer/MED...

dupinka
9. nov 2007

joj, ti zavidim... Idem vysivat. majte sa a pekny vecer 😉
A zajtrajsie stretko si uzite!!

snoopy
9. nov 2007

ak sa vám páčia čínske znaky....ja som nimi posadnutá...aj seba som označkovala...dúfam, že to nemám nejaké "bambusové výhonky" 😀

http://picasaweb.google.com/joyseinteriano/Ideo...

snoopy
9. nov 2007

no asi už všetky vyšívate...tak sa pre dnešok aj ja lúčim...pá-pá a dobrú nôcku 😉

michalag
9. nov 2007

snoopy 🙂 , tak maly konecne isiel spinkat,
Nam sa obidvom cinske znaky velmi pacia a drahy mi povedal aby som nieco take vysila, tak sa asi do toho pustim, len sa musim rozhodnut co zacnem prve ci somarika z macka PU, alebo cinske znaky 🙂
... a toto som dnes dokoncila 😀
https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

michalag
9. nov 2007

dupi, myslim ze matar take vysivala 🙂

matar
9. nov 2007

dupinka hotový meter mám v albumčeku 🙂 ak sa ti páči napíš, niekde ten vzor pohladám 🙂

dupinka
9. nov 2007

jasne ze chcem!! 😀

dupinka
9. nov 2007
michalag
9. nov 2007

baby, ja varim prave zajtrajsi obed, asi nie som normalna, vsak? 😅