Krmivo pre mačku

petra6177
17. feb 2018

Ahojte ☺

Táto téma tu možno nepatrí, no neviem kam sa ešte obrátiť. Nema niekto z vás skúsenosti s krmenim mačky suchým krmivom? Niekde som čítala, že z určitých granuliek môžu mať ovisnuté brucho, akoby im spadla koža na tom mieste. Môj kocurik ma 7 mesiacov a tiež ma take bruško, neprekrmujeme ho, jedava iba svoju stravu, sem tam mu uvaríme mäso. Krmim granulami CARNILOVE. Neviete o nejakom kvalitnom krmive, po ktorych by nebol tak zasadleny?

Ďakujem za každú odpoveď 😇

erickatt
8. aug 2019

@mareri kombinujem so surovým mäsom

mara_mala
19. jan 2020

nasi maju ruske modre maciciky, su velmi vyberave, ale nastastie im chutia granule brit, ako pochutky maju konzervy s nejakou rybacou prichutou

essenceee
3. feb 2020

moja mačka je dost naročna. teraz som jej kupila brit konzervy a vyzera to, že jej konečne chutia, pretože som skusila všetko a bolo naozaj tazke najst to, čo by jej chutilo

magda15
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
robson77
15. sep 2020

@misulka22 poprosím radu mačka nechce žrať granule rozmýšľam ich pomlieť poraďte ďakujem

maria1989
15. sep 2020

@robson77 skôr zaliať vývarom. K veterinárovi chodíte? Zuby/papuľku má v poriadku?

misulka22
15. sep 2020

@robson77 Nezere ich celkovo alebo prestala zrazu? A ake granule davas a co okrem nich.pre macku je aj tak lepsie maso pripadne konzervy ako granule

erickatt
15. sep 2020

@robson77 na wc chodí normálne?? Mačky prestanú jesť ak ich niečo bolí. Aké jej kupujete?? Prestala jesť teraz alebo všeobecne ich nechce

almonature
8. apr 2021

určite odporúčam použiť správny pomer granúl a mokrého krmiva, tiež záleží aj na kvalite. Ale mačka sa vám za to odmení kompaktnou stolicou a peknou strsťou.