Krstiny 17 mesačného drobca. Musí byť oblečený celý v bielom?

11hviezdicka11
28. feb 2019

Mamičky mám takú otázku. Budeme krstiť drobca, v dobe krstín bude mať 17 mesiacov. Bude to v máji. Musí byť celý v bielom, alebo kľudne biela košielka so svetlokrémovým oblekom? Aký máte na to názor alebo skúsenosť? A ešte čo sa týka krstín, ak ste v nedávnej dobe robili koľko vás tak vyšli celé krstiny, pri akom počte ľudí? Skôr by som poprosila o odpoveď ľudí z Košíc, ktorí by mi mohli dať aj tip na reštiku.. Ďakujem

bobula46
28. feb 2019

@11hviezdicka11 odpoviem iba na to oblečenie. Môže ísť v hocičom. Kľudne aj iná farba ako biela. Neodporúča sa čierny oblek pre dieťa ale iné farby sú ok. Môj syn mal napríklad iba biele body a dupačky. Bol maličký, nezohnali sme na neho oblek a ešte aj príšerné teplo bolo.

11hviezdicka11
autor
28. feb 2019

@bobula46 Ďakujem.

saskia_98
28. feb 2019

@11hviezdicka11 mňa stali krstiny pre 20 ludi niečo medzi 600-700€. (Obed v reštauracii a potom švedske stoly u nas doma + palenka atď. No nazbieralo sa.) Do toho neratam ešte peniaze pre farara 20€ + na kostol 20€ u nas sa tak dáva. (Okres SNV) Oblečko si daj ake chceš. Kludne aj svetly oblek a bielu kosielku. Nemusi byť cely v bielom. Aj keď môj bol ale ten mal v čase krstin 2 mesiace. ☺

ptmt1011
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
natallys
1. mar 2019

Mal by mať akurát bielu košieľku, to je asi tak celý dresscode 🙂 Čo sa týka catteringu, je to ťažko. Záleží podľa počtu ľudí a hlavne formu akou by si to celé chcela spraviť

siska53
4. mar 2019

@11hviezdicka11 nasa mala saty cyklamenovej farby, biele body a biele.pancusky, maly zss bledomodre nohavice s vrchom, kedze bola zima..a len bielu kosielku sme.prikladali...