Krvácanie v 5. týždni

monika3008
17. okt 2015

Ahojte baby. V stredu som zacala mat hnedy vytok,potom aj trosicku krvacat. Vo stvrtok som bola na sono a doktor tam nic nevidel. Sliznicu som mala 11 mm. V piatok mi z krvi zistili hcg 900. Mala by som byt podla menzesu na zaciatku piateho tyzdna. Vo stvrtok aj v piatok som krvacala trosku viacej. Beriem duphaston aj ascorutin a oddychujem doma. V pondelok mam ist na sono. Este stale krvacam ale nie je to az take hrozne. Mate niekto skusenosti?

veronika2103
17. okt 2015

@monika3008 Ahoj tak ja som mavala menzes v oboch tehu do 5 mesiaca tehotenstva.Proste kazde telo je ine a doktorka mi povedala,ze ta špinava krv musi vynst von.Pokial nemas ziadne bolesti tak je vsetko v poriadku.Uvidis co Ti povie doktor,ked tam pojdes.Hlavne nestresuj,oddychuj,nerozculuj sa a bud v teple 🙂 drzim palceky.

bajana
17. okt 2015

@monika3008 bohužiaľ nikoho skúsenosť ti veľmi nepomôže, tvoj prípad môže byť iný...v každom prípade začiatok 5tt a krvácanie nasvedčuje biochemickému tehotenstvu...držím palce, medicína už viac neurobí...

mircalla
17. okt 2015

Zial u mna to tak tiez bolo a bolo z toho vcasny potrat

8291
17. okt 2015

@monika3008 .vieš máš 1000 krvacani v tehu a 1000 príčin.ja som prvé tehu mala ok do 11 tt,v 11 tt som začala krvacat,v 8 bolo vsetko OK a v 11 plod odumrel.v druhom tehu som začala krvacat v 6 tt,takže mi nasadili duphaston a malú som vynosila.u teba je veľmi skoro robiť niaky záver a duphaston už berieš tak to treba nechat na prírodu,viem hlúpe😁 ale myslim si ze keby aj hrozil pozrat v tomto stadiu to nezachraniš.a pondelok je coby dup.držim palce a daj vediet

miska246
17. okt 2015

Moje tehotenstvo takto skoncilo skor ako zacalo, diagnoza : mimomatenicove tehu ☹ Drzim palce

alinaxx
17. okt 2015

@monika3008
ahoj mysli pozitívne a ber lieky iné urobiť nemôžeš....ja som takto krvácala až do 16 týždňa a pozri kam sme to dotiahli 🙂 ako píšu baby je to u každej iné...treba len čakať
pondelok daj určite vedieť ako si dopadla

emily203
17. okt 2015

@monika3008
Ahoj, ja som zacala krvacat v 8.tt, vzali ma do nemocnice, teraz mame krasne dvojicky. Vraj nejaka zrazenina to bola... 🙂 Vela stastia. 🙂

maminkynafazulka
17. okt 2015

Ja som krvacala v 6tt sice len cca hodinku a z ineho dovodu ale skoncila som v nemocnici na 4dni a sme v 12tt a zatial sme v poroadku klop klop.. Dufam ze budeme az do konca 🙂 treba mysliet pozitivne aj ked viem ze lahsie sa to povie ako robi.. Ja som bola a som doteraz v strese... Ale snazim sa uz co najmemej 🙂 drzim palceky nech vsetko dobre dopadne ;)

zdena12345
19. okt 2015

ja som +- rovnako ako opisujes krvacala 2x a to v 6t a potom cca v 10t a to som lezala v nemoci. Prvy hematom 6cm a druhy sice maly ale o to horsi, lebo bol v mieste uchytenia mimina na maternicu, takze odlucoval mimino prec. Maly ma teraz 15 mesiacov🙂 ale nie kazdy dopadne takto dobre... Bud rada ze dietatko je zatial v brusku. Ulavi sa Vam ked zistia aktivitu srdiecka... ale hlavne minimum pohybu a lezat a lezat a lezat a co najviac domacich prac prenechat buducemu tatikovi

monika3008
autor
19. okt 2015

Baby,nevyzera to dobre. Bude to mimomaternicove tehotenstvo. Pred dvomi rokmi som mala anembryomolu a teraz toto. Ja uz asi dieťa nechcem.

mimikas
19. okt 2015

@monika3008 a su si tym isty? Ktory tyzden teraz si?

monika3008
autor
19. okt 2015

@mimikas teraz som 5 tyzden a 5 dni a v maternici nic nie je. Na pravom vajecniku nieco videl tusim. Ze tam by to mohlo uviaznut. A brali mi krv na hcg ci stupa alebo klesa. Poobede budu vysledky a uvidi sa co dalej.

mimikas
19. okt 2015

Drzim palce, no ja ti verim ze teraz nemas chut na dalsie mimi ale neboj ta bolest trosku otupi za pat tyzdnov. Ja som po potrate tiez myslela ze uz nechcem deti, ale po troch mesiacoch som sa s tym neako naucila zit a urcite skusim dalsie. Mozno by bolo fajn urobit neake testy kym bides zas planovat tehu.

monika3008
autor
19. okt 2015

@mimikas Na to sa aj chystám, že si dám porobiť všetky možné a potrebné vyšetrenia. Aj som rozmýšlala, že by sme išli do nejakého centra asistovanej reprodukcie, nech tam porobia všetky testy. Už mi aj volali z ambulancie, že hcg je 2633 a mám prísť už dnes do nemocnice a zajtra sa uvidí, že či mi spravia ešte jeden odber na hcg alebo hned laparoskopiu. Ale nech to už mám za sebou.

zdena12345
19. okt 2015

@monika3008 je mi luto, ze to tak vizera. Ale i ak to bude mimomaternicove tehotenstvo, netreba zufat. Zivot ide dalej. Ja ked som lezala 1x v nemocnici, tak samozrejme ze som sa bala aby sa malicemu nic nestalo ale na druhej strane som si hovorila. Mame stastie, ze nam aspon vyslo a je tu ta moznost, ze znova otehotniem a dockame sa. Hlavne nezufaj. I ked sa uz snazite zrejme dlhsie vzdy je sanca. Poznam pripady co sa po rokoch rokucich prestali snazit a ono to prislo ked ani necakali 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre