Kto chodí cvičiť s pani Jahnátkovou v Nitre?

helena
3. mar 2008

ahojte tak ktora chodite k tejto super tetuske cvicit????

pami2
1. dec 2010

@lucig no mame 10 hodin do konca aprila, takze to vychadza tak 2x do mesiaca. prve tri hodiny su len cvicenie, aby sme sa to naucili a potom mohli cvicit aj doma, zvysnych 7 je teoretickych ( z toho 4 sa moze zucastnit otec ako priprava na porod). hodiny su aj popludni ako pilates alebo kalanteika, ale ja som rizikovka, tak som rada ze mozem aspon na tieto chodit.

gordanka
7. jan 2011

Ahojte kočky,
k pani Jahnátkovej som sa dovolala predvčerom a idem na kurz čo začína 21. 1. o 8ej, kto sa pridáva? 🙂

bosacka
5. feb 2011

@pami2 - vyzera to tak, ze sa na kurze stretavame 😉

Baby, su tam 2 rozdielne veci. 1 je priprava na porod, ta byva iba dopoludnia, kazdy druhy tyzden 1 hodina (vzdy v tom istom case). Na prvych stretnutiach sa aj cvici, aby sme vedeli ako, potom teoria aj s nacvikmi. 2 je cisto cvicenie, byva poobede 2x do tyzdna a ktokolvek pride, ten zaplati tu hodinu a cvici (mne sa na cvicenie podarilo ist az 1x 😒 )

micicka
5. jún 2011

ahojte. chodí alebo chystá sa niekto aktuálne k pani Jahnátkovej? Máte info, kedy začína nový kurz a pod.? ďakujem 😉

bosacka
5. jún 2011

@micicka - nove kurzy zacina tusim kazdu chvilu, treba jej zavolat 🙂

micicka
5. jún 2011

@bosacka jasné zavolá. len som skúšala, či náhodou nie je nejaké aktuálne info. ďakujem 😉

tinna13
6. jún 2011

ahojte, dnes som volala p. Jahnatkovej a novy kurz zacina 22.6 o 8:00

janka449
14. jún 2011

@tinna13
@micicka
@bosacka
Neviete mi prosím napísať kolko sa platí a či nie je neskoro začať kurz v 31 tt ?

bosacka
14. jún 2011

@janka449 - ona odporuca zacat okolo 15tt 🙂 ... ale ked som tam bola 1.x, prisla tam mamina v dost vysokom tyzdni (neviem presne) a dohodli sa tak, ze jej spravi individualny plan, aby toho co najviac stihla... je mila a snazi sa vyjst v ustrety, tak sa jej treba ozvat co najskor - a neviem potom, ako to bude s platbou... a aj sa to meni, podla toho, ako sa s ktorou poistovnou prave dohodnu...

micicka
14. jún 2011

@janka449 veru neviem koľko sa platí, najlepšie by bolo keby si jej zavolala, alebo prišla toho 22.06. tam - začína nový kurz a určite sa s ňou dohodneš 😉
@tinna13 ideš aj ty na kurz? možno sa teda uvidíme 😉

malinovka333
14. jún 2011

@janka449 podla toho aku mas pistovnu ja som vo VZP a platila som tusim 38€, a sa mi zda ze ak si v dovere tak platis len 20, urcite ti ten kurz odporucam ja som ho prave skoncila 😉

anelisa
15. jún 2011

@janka449 platba pre poistencov VZP sa zvysila na 55 eur 😖 ak chces chodit, zavolaj jej cim skor 😉

janka449
15. jún 2011

Ja som v Dôvere ... Ty chodíš? Aj partneri chodia či nie?

@anelisa

tinna13
16. jún 2011

@micicka ahoj, pojdem na kurz 22.6 o 8:00 prvykrat, tak sa tam uvidime. ak tak sa mi prihovor nie som si ista ci by som ta spoznala, ale podla mojej fotky asi ani ty mna 🙂

anelisa
16. jún 2011

@janka449 myslim, ze u dovery sa platba nemenila, malo by to byt 20 eur. Partner sa moze zucastnit 4 hodin, ktore su urcene aj pre neho pokial sa chce zucastnit porodu (o masazach pri kontrakciach, ulavovych polohach a pod., este si moze prist s Tebou pozriet aj film, ktory sa premieta v ramci jednej hodiny.

janka449
16. jún 2011

@anelisa a musí mať túto prípravu ? inak ho nepustia pri pôrod?

anelisa
16. jún 2011

@janka449 jasne, ze moze ist k porodu aj bez pripravy 😉 to by bolo len plus pre Teba, keby vedel ako Ti moze pomoct a bol trosku v obraze......ale kopec info najde aj na nete, takze nie je vobec nutne, aby tam chodil, ked nechce alebo nemoze 🙂

janka449
16. jún 2011

@anelisa Ďakujem pekne za informácie 🙂 Aj by chcel len robi na kamione :(

micicka
16. jún 2011

@tinna13 uvidíme sa a postupne prídeme na to kto je kto aj z netu 😀 myslím, že na prvom stretnutí to nehrozí 😉 ale veď to nevadí, máme čas. neskôr dáme aj nejaké stretko mimo ako sme tu už spomínali 😀

babatienko27
29. aug 2011

ahojte dievcata -mamicky ktoraaaa zacina kurz u pani Jahnatkovej v Nitre ?? tesiiim

koralinka
29. nov 2011

ja som chodila na kurz aj cvičenie - na jednej strane je to úplne super, hlavne aj po psychickej stránke, tá žena je úžasná, ale na druhej strane - je realita úplne iná, žiadne fitlopty ani cvičenia som pri pôrode nemohla využiť, dokonca som sa nemohla ani prechádzať - len furt ležať napojená na pásy aby monitorovali srdiečko....

taktiež vravela že sa dá využiť aj ten gel na ulahčenie pôrodu - a ked som ho pýtala - bol vtedy zdarma - mamičky ho mohli vyskúšať priniesla ho dílerka, povedala, že o tom rozhoduje lekár a pod. takže veľa toho čo nás učí ako si uľaviť - sa využiť neda....

lucia_85
25. júl 2012

ahojte, trošku by som chcela obnoviť tému, teraz začína kurz u p. Jahnátkovej 27.07. o 8:00 idete niektoré?

rybamala
25. júl 2012

Ahoj Lucia, ja o tom vážne uvažujem - som v "ideálnom" 15. týždni - problém je, že mám momentálne veľké bolesti chrbta - vyskočená platnička, a neviem, či sa mi to podarí do piatka ukľudniť... 😖
Ešte by ma zaujímalo - tie sumy čo tu vyššie baby spomínali - 55,- a 20,- eur - to je za predpôrodný kurz, alebo za cvičenie, lebo to má asi rozdelené, ak tomu dobre rozumiem...

lucia_85
26. júl 2012

@rybamala Môžem Ti napísať zajtra, to budeme mať prvú hodinu, do telefónu som sa jej na cenu nepýtala, ale predpokladám, že za cvičenie to bude samostatne a za náuku tie zvlášť.

rybamala
27. júl 2012

@lucia_85 budem čakať na info - vopred díky moc .. 🙂

lucia_85
27. júl 2012

@rybamala ahoj, takže posielam aktuálne infošky, cena za kurz: ak si v Dôvere 25,00 EUR, VŠZP myslím 55,00 EUR, Union 20,00 EUR - toto sú ceny za kurz /cca 10 hodín/, cvičenie bude teraz v pondelok o 16:15, platia sa 2,00 EUR za každú hodinu, potom tuším až dva týždne cvičenia nebudú kvôli dovolenke. Čo sa týka kurzu, vyzerá to celkom zaujímavo, prvé dve hodiny budeme aj cvičiť, ale bude to hlavne o teórii - táto prvá hodina bola len také oboznámenie, ďalšia bude až 24.08.2012 o 08:00, najlepšie ak jej zavoláš, že by si nastúpila od tohto dátumu 🙂

rybamala
27. júl 2012

@lucia_85 super - veľmi pekne ďakujem - v pondelok som tam ako na koni :D

janulienka77
1. sep 2012

@lucia_85 ahoj , mozem vediet kde sa to cvici?ja som momentalne v 7 tyzdni a dopredu sa informujem.dakujem 🙂

lucia_85
3. sep 2012

@janulienka77 ahoj, cvičí sa na Párovciach ako sú zubári, odporúča sa chodiť od 15 tt, ale napríklad aj na kurz sa môžeš prihlásiť už teraz, pani Jahnátková Ti potom dá termín od kedy bude pre teba najlepšie začať.

janulienka77
4. sep 2012

@lucia_85 dakujem