Kto chodí cvičiť s pani Jahnátkovou v Nitre?

helena
3. mar 2008

ahojte tak ktora chodite k tejto super tetuske cvicit????

bystricanka
18. mar 2008

ááno? To je prekvapko. Ale vôbec sa nespráva ako manželka ministra. Je to super ženička 😉

helena
autor
21. mar 2008

halooo baby kde ste :??????

bystricanka
21. mar 2008

tu som. Už aj v teme NR3 som sa ti ozvala a ty nikde 😀

helena
autor
22. mar 2008

joj ked mne sa vzdy zda ze ked ja pisem do tychto tem-tak zrovna tam nikto nie je ☹

april24
24. apr 2008

Ahojte dievcata, ja som chodila cvicit ako tehotna k pani Jahnatkovej az 2 krat. Teda obe tehotenstva,prvy raz pred 7 a pol rokmi a druhy raz pred dvomi. Druhy krat preto,lebo mi dodavala v tehotenstve,bolo to v zime, pozitivnu energiu. Bola skvela,uzasna. Môzem ju kazdemu odporucit. Zaroven sa tam zoznamite s mamickami,ktore su v takom istom stadiu tehotenstva. Ja som si prvy raz vytvorila priatelstvo s jednym super dievcatom a kamaratime sa doteraz,aj ked uz len telefonicky,nieto pri 2 detoch tolko casu.
Ked uz som tu,chcem sa spytat,ci niekto nema zaujem o kocik peg perego atlantico, odtien see breeze,hlbody aj sportovy s taskou a plastenkami,kto kupi darujem zimny modrobiely fusak a tasku satociek na doma,za 6.000,-,povodna cena 22.000,model 2004,velmi lahky a dobry do mesta cez chodniky. Dalej mam na predaj detske saty pre chlapceka od 6 mesiacov do 12 alebo 18 mesiacov,znacky Next,Adams,Cherokee, H and M Logg,George,Disney... v cenach priblizne od 30 do 120,.Pri odbere za kazdych 100,. si mamicka môze vybrat 1 vec zdarma na doma, napriklad,ked kupi za 500,-, 5 veci jej dam na doma,pri vacsom odbere dam zlavu. Mam tricka,svetriky,nohavice,kratke aj dlhe,ponozky,ciapky,siltovky,teplacky,topanocky. Predavam len pekne veci,ostatne darujem. Lepsie je sa so mnou spojit telefonom,malokedy sadam k pocitacu. 0903 357 705, 037 6522 688, byvam v Nitre v centre. Tak zelam krasne tehotenstvo,stoji to za to. Mam dvoch krasnych aj ked nezbednych chlapcov. papa 🙂

dzanka3
6. máj 2008

ahojte tehulky
chcem sa vas spytat, ze ci ste nahlasovali aj svojmu gynekologovi ze chcete chodit na cvicenie Jahnatkovej??

pretoze mne dnes povedal ze ona bola za nim - potrebovala nieco podpisat o tom ze tam chodim...a nejako sa mu to nepacilo ze tam chodim. ☹

tak nejak tomu nerozumiem....

teuska
7. máj 2008

babulky nemam velmi cas to tu citat a chcem sa opytat, cvici tato pani aj Mojzisovu?

avuska19
4. júl 2008

ahojte, poradte aj mne, kde sú tie cvičenia, ako to nájst, ako často tam chodiť a pod.
DAKUJEM

brnka
4. júl 2008

Avuska, kontakt na pani Jahnatkovu je: 0903 430 687. cvicit sa chodi do zubnej polikliniky na Parovce od cca 15 tt. Zavolaj jej, ona Ti povie, kedy zacina kurz a potom na 1.hodine dostanes terminy (plan) na vsetky cvicenia

stani08
17. sep 2009

caute babule, nechysta sa niektora na kurz k pani Jahnatkovej?

maca1211
17. sep 2009

stani08 ahoj a kde prosim ta sidli ta pani Jahnatkova?

maca1211
17. sep 2009

prepac prave citam vyssie kde to je...a nevies o ake cvicenia ide?

lenusiknr
17. sep 2009

ahojte baby. ja som tam bola tento tyzden dva krat a zajtra idem zase... Pani Jahnatkova je super.. aj ked po cviceni som mala hroznu svalovku..🙂🙂🙂 ale to bude tym, ze doteraz som sa moc nehybala.

maca1211
17. sep 2009

lenusiknr - ahoj,prosim ta a ako to tam prebieha?co sa tam ako cvici?doteraz som nikde este cvicit nebola,nemam ani predstavu.

stani08
17. sep 2009

maca ide o psychofyzicku pripravu na porod, baby si to velmi chvalia, tak chcem skusit aj ja 😉 ........v kolkom si tt?

leni to sa tam chodi 3x za tyzden? da sa vybrat hodina alebo to ona urci? byva to vacsinou doobeda alebo poobede?

lenusiknr
17. sep 2009

treba si vzdy priniest teplacky a triko.. ja som minule nemala... 🙂 ale teta jahnatkova mi pozicala... ked som bola ja bolo nas asi 10.. v pondelok sme cvicili na fitlopte, natahovali si nozky, skor to bolo take kondicne.. v stredu som bola na dalsom ale to je aj pre tatinkov... tam som zmeskala dve hodiny predtym tak som rovno nabehla na tretiu a to sme prave preberali vzdycharen.. ake cviky tam mame robit, ako dychat, ako nam tatinkovia maju pomahat, masirovat... velmi uzitocne... 🙂 tie hodiny co ja som vynechala sa vraj ucili masaz a ako spravne vzdychat.. 🙂
zajtra mam dalsiu hodinu nejake sono.. ale neviem co to je... uvidim..

ona ti da rozvrh podla tvojho terminu... mna zaradila medzi decembrovky.
ak si poistena vo vseobecnej tak ti nejaku sumu preplatia🙂 ja som v inej poistovni tak si to zaplatim cele.. okolo 2 tisic to stoji..
urcite tam za nou behni, ja som na nu pocula len same chvali 🙂 🙂

maca1211
17. sep 2009

stani08 - teraz som v 30tt,vazne o tom uvazujem ze by som tam vybehla,vyssie je uvedene nejake tel.cislo,ale to je prispevok este z min.roku,mozno tam skusim zavolat,uvidim.

lenusiknr
17. sep 2009

stani mne to dala zatial takto lebo som nabehla uz na kurz, ktory mal dve hodky za sebou.. musim ich dobehnut..

ja chodim do prace a dava mi priepustky. cvicenie som mala o pol 5, pripravu s manzelom rano o 9.30, aj zajtra tak idem.. tie su vzdy rano.. ale zamestnavatel to musi tolerovat.. na 4 hod. mas narok, dokonca aj manzelovi da priepustku🙂

stani08
21. sep 2009

ahojte babule, takze volala som s pani Jahnatkovou, velmo prijemny hlas ma to ziena 😉 a nastupujem na novy kurz 30.10. o 8,00 hod......kto sa priada???

kako
11. okt 2009

stani08, napises mi prosim na nu t.cislo? vdaka,
stale tie kurzy prebiehaju na Parovciach?

stani08
12. okt 2009

kako jasnacka, prosim mobil na p. Jahnatakovu 0903 430 687, a ano kurzy prebiehaju este stale na parovciach ;)

kako
14. okt 2009

baby, a chodi sa pocas kurzu aj na exkurziu do porodnice?

lenusiknr
19. okt 2009

kako chodi sa aj na exkurziu.. ja mam termin v decembri a do porodnice sa ideme pozriet v novembri.. cize zhruba to dava mesiac pred porodom...

kako
21. okt 2009

dakujem lenisiknr,

lucinka4
21. okt 2009

ahojte,chodim tiez na pripravu p. Jahnatkovej uz od sept a mozem len odporucit 🙂

pami2
19. nov 2010

ahojte, neviem ci sem este niekto chodi, ale potrebovala by som poradit, kedy sa da najlepsie dovolat Jahnatkovej..skusam rano, na obed aj popoludni ale zatial nikto nedviha. cislo mam: 0903430687 z toho zlteho letaku

lucig
1. dec 2010

@pami2 ahojky ja som sa dovolala akurát teraz a na prvý krát.. 🙂 číslo máš správne
hovorila že nový kurz začína 8.12.2010 o 9:30 hod tak už sa teším 🙂

pami2
1. dec 2010

@lucig ahoj lucig, tak sa tam stretneme, ja tam tiez chodim, uz sme mali 1 hodinu a druhu mame 8.12 o 8 rano

pami2
1. dec 2010

@lucig nooo,tak ako pozeram, tak sa stretneme len v satni 😀 a mozno v porodnici v maji

lucig
1. dec 2010

@pami2 tak už ste mali hodinu? páči sa ti to tam? spokojná si? rozhodovala som sa medzi stapringom lebo vraj aj tam sú takéto cvičenia (neviem NR ešte len spoznávam bo som z oravy 🙂 ) no odporučili mi pani Jahnátkovú 🙂 tak konečne som dnes zavolala.. tak už sa teším.. a cvičenia bývajú len takto ráno či aj niekedy poobede? lebo chodím aj do práce tak to neviem či sa mi bude dať.. ☹ koľko krát do týždňa to býva? 🙂 tak že bábenko tiež v máji? 🙂 no možno stretneme.. 🙂 pa zatím 🙂 lucia