Kto má viac lenivého chlapa?

moonday
29. máj 2009

neviem, ale ten môj im môže byť kráľom..nenechajte ma v štichu a potešte, že ten Váš je horší 😉

vinka
30. máj 2009

Maslenka máš pravdu.A ako,že jej deti vezme.To nieje len tak jednoduché.To zoberú zlej ale vééélmi zlej matke deti.Narkomanke,alkoholičke túlačke nie žene ktorá miluje a stará sa o svoje deti. 😉 Monday baby ti dobre radia.Vschop sa a nenechaj sa ubíjat.To je aj psychycký teror.A by som povedala,že niekedy ten je horší ako nejaký preplesk. 😒

krasulka
30. máj 2009

ja nastastie leniveho chlapa nemam..moj spravy vsetko a sam od seba, co vidi ze je treba..asi by som si ani leniveho nevzala. 😀 😀 😀 ale moja segra mam muza brutal leniveho, doslova kde sa vysere tam hovno necha 😀 😀 to by som ja nezniesla asi. 😖 ona je doslova za sluzku..kebyze sa jej nedajboze nieco stalo ze by musela ist do nemocky tak deti by asi pomreli hladom a smadom..a spinou 😖

krasuliak
30. máj 2009

asi by sem mali napisat aj muzi 😀 😀 😀 😀

to by bolo smiechu 😝 😝 😝

trixi
30. máj 2009

ahojte, ako keby som citala o tom mojom. V poslednej dobe zistujem, ze je pohodlny. Trvalo mi to dost dlho az som na to prisla. Vzdy som si myslela, ze je unaveny z prace. Figu. Posledna nasa hadka bola, ze mu davam na javo, ze som lepsia, sikovnejsia a ze on ako chlap to neznesie. A ja (ako kazda ina zena) musim zvladnut to, co by on robil minimalne rok. Lenze ja mu nedokazem sto krat povedat co ma urobit, poviem mu to raz a ked to neurobi, tak to spravim sama. Sama som zvladla vystahovat pri malovani dvojgeneracny dom, dat veci spat, sama som si zmontovala nabytok, sama si vycistim odtoky, sama vyvrtam priklepovou vrtackou diery na obrazy, policky, sama si pokosim zahradu, vynesiem a vytriedim odpad, sama si odsoferujem, pocestujem, dokonca si sama opravim defekt a pod. Len toho syna som si sama neurobila 😀 . Ale co uz, zeny su z Venuse a muzi z Marsu. Aspon ten moj urcite. A to som ho branila, ze on je iny ako ostatni 😀 😀 😀 . Ach ta laska.

mukky
30. máj 2009

je pravda ze ako bol doma nauceny,to si zvacsa aj prinesie do manzelstva,cest vynimkam.moja mama tak zije ze cely zivot sa starala o nas deti a muza,o domacnost,ucila sa s nami,sama varila,chodila na nakupy,proste komplet vsetko bolo na nej,a nezakrocila nikdy lebo to bolo komplikovane...a ja som si povedala ze ja tak zit nikdy nebudem..z domu mi to proste ostalo..neznasam nadvladu hociakeho tipu,ani v praci,ved to poznate...nieto este zeby ma chlap ponizoval ..ale vela zalezi na okolnostiach...
nas ocko teraz spinka a ja ked sa maly zobudi idem k nemu ,podam dudku ci inak ho utisim...kym nejdem spat...vie ze cez den nemam cas na seba a na svet okolo a na tv,tak ja vecer takto relaxujem,pokukam co slo cez den,popisem s kamoskami a idem spat neskoro,a ocko rano pekne vstane,da malemu papat ,a nechaju ma spinkat kolko potrebujem,a potom sa vymenime,ja som s malym a ocko si lahne 🙂 ak chce..

ukmima
31. máj 2009

zuzana030-co uz, maju dar...dnes sme kupili dlazbu aj vsetko co nato treba, doniesol mi to drahy do kuchyni..nech to ma najblizsie, aby to nahodou nenosil o 10cm dalej...a prevalil sa k telke...som zvedava, dokedy to budem obchadzat v kuchyni...teraz mi zahlasil, ze to nejde lepit, lebo za svetla sa to lepsie lepi...takze par dni budem s dlazbou v kuchyni...dam vediet, kedy sa do toho pusti, predpokladam, ze to bude trvat par dni 😀

maslenka
31. máj 2009

trixi, budem možno trochu vulgárna, ale navrhla by som mu, že ty si aj v posteli poradíš sama a on nech sa zariadi ako chce 😠

trixi
31. máj 2009

maslenka, tak to je jedno z mala cinnosti, kde nie je pohodlny, naopak velmi aktivny 😉 . To by som uskodila len sama sebe 😅 Je fakt, ze si niekedy pripadam, ako keby chodil do hotela. Ale zasa o maleho sa postara vzorne. Len ostatne prace su vraj zbytocne. Kosit travu? Naco, ved narastie zasa, zasa vysavat? ved si vysavala nedavno. Umyt kupelnu? Preco, je cista, zehlenie to je zbytocnost. A ked ho o nieco poziadam tak to bud nevie, alebo povie, ze to urobi, ale dopadne to tak, ze to upravim ja.Co sa da robit, kazdy mame svoje chyby a tak sa snazim ho prevycovat. Som velky optimista. 🙂

rajcina
29. sep 2009

ja nemam leniveho chlapa moj chlap je taky zlaty ze mi aj ozehli a uvari veceru
zehlenie ho bavi vraj dokonca ukludnuje tak on zehli a ja si pekne lezkam a prepinam televizor
v soboru rano uz o siestej obeha trh a obchodaky a ja o deviatej rano ani neviem ze niekde bol lebo zase lezka pri mne

vevusiatko
29. sep 2009

Pekna tema 😀 😀 😀 Moj je neuveritelne lenivy a pohodlny.....
Napr. ide sa sprchovat a vzdy zo sprchy krici nech mu prinesiem trenky...100 x som mu povedala nech si ich tam berie....a co myslite??? 😀 😀 Mozem cakat.... to by bolo tolko nsmahy trenky a uterak zobrat 😀 😀 😀

Inak aby som nekrivdila aj ja som strasny lenoch 😀 😀 😀

dzio2
29. sep 2009

rajcina nic vzlom nesi potom dost leniva ty? 😀 😀 😀 mas stastie no ja a moj manzel zase robkame vsetko spolu tak ako ja mu pomaham okolo domu tak on mi pomaha vo vnutry neako sa stale vieme dohodnut 😀

rajcina
29. sep 2009

dzio2 leniva ako leniva ale ved ked sa ponukne preco nie ? nemusim vsetko robit sama
keby bolo na mne napr. na nakup by som isla ovela neskor ale to zas on neznasa chodit cez vikend s taskami tak vstava skoro rano a ide
ale samozrejme ako" spravny "chlap ma aj svoje lenive chvilky ale vacsinou sa ponukne co treba spravit a tak

dzio2
29. sep 2009

rajcina tak to mas super keby kazda mala takeho ako je tvoj a moj manzel 😀 😉

rajcina
29. sep 2009

zatial manzel nie je ale snad aj to bude

rajcina
29. sep 2009

no a dufam ze som ho neprechvalila a ako naschval nastane nejaka zmena 😢

rajcina
29. sep 2009

no veru a to som ani nijak specialne " nevychovavala " jednoducho je taky a som rada

dzio2
29. sep 2009

tak treba rychlo spravit svadbu nech ti neuleti 😀 takych je malo

rajcina
29. sep 2009

to nech ani neskusa 🙂

vevusiatko
3. okt 2009

rajcina aj moj bol pred dietatom taky 😀 😀 😀 potom sa zmenil lebo ja hlupa husa som ho chcela obsluhovat a tak....bavilo ma sa o neho starat a tak...a teraz mam smolu..ako som si ho vychovala take mam 😀 😀 😀

rajcina
5. okt 2009

heeej ! nestras vevusiatko 🙂
inak musim sa priznat ze aj ja niekedy rozmyslam dokedy mu to vydrzi - ale drzi sa to je dolezite
🙂
a co pekne na striedacku jeden den sa postaram ja o neho a 2 dni sa bude starat on o mna
dobre som to vymyslela ? 😀
toto je samozrejme len v ramci srandy

katrin21
5. okt 2009

rajcina? aj moj je taky🙂) aj uvari ked treba, aj riady som tento vikend ani raz nemusela umyvat 😉 , ale zaujimave , ze ho to bavi len ked som s nim... inak ked pridem k nemu po tyzdni, tak najdem v cjaniku naspodku plesnivy caj od nedele, co sme si robili rano.... lebo on doma inak cez tyzdne len spi, cely den je na stavbe, ani neje... len vonku... nebavi ho to... takze napriek vsetkym kladom ho obcas aj zbuzerujem, ked take nieco najdem zanedbane 😲 , ale vzdy mu poviem, ako je to mozne, ked cez vikend stale riad umyva po nas.. vazne... a on ze sameho ho to nebavi... 😀

rajcina
5. okt 2009

baby predsa ma na mojho nieco napadlo sice to nie o lenivosti ale sere ma to o 106
ponozky prehodi cez radiator a potom ich ukradne pes a toho maleho zmrda mozem nahat kym mi ju neda
zeby lenivost hodit do spinaveho ? je to hrozneee
ale aj tak si niektore co sme tu mozeme pogratulovat ze to mame dobre zariadene alebo lepsie povedane boli k tomu vedeni a nam je teraz fajn nie ? raz zacas nie je od veci mat vylozene nohy

katrin21
5. okt 2009

rajcina: jaaaj, a moj zas robi donekonecna kopu z vyleceneho oblecenia, co si hadze na kos na spinave pradlo... kazdy dokonaly ma ja svoje nedokonalosti :-
) aj my urcite)( teda ja ani zdaleka dokonala ale nie som..)

rajcina
5. okt 2009

hm tak to radsej ani nebudem rozvadzat co sa tyka mojej dokonalosti - nedokonalosti 😒

macka01
5. okt 2009

😀 😀 😀 baby ja skapem z vás 😀 to je ako hitparáda kto je najlepší v tom neporiadku.Môj sa hodne narobí v práci a tak doma nevyžadujem,aby robi domáce práce,ale keď potrebujem pomôcť tak zas nie je problém,pomôže.Z čoho ma ide rozhodiť je,že vyzuva ponožky každú v inej izbe a kde spadne tam ju nechá ležať inač je v pohode 😉

vinifera
6. okt 2009

Ženy poraďte. Mňa ide rozhodiť z môjho chlapa..... asi pre milión vecí...
On kedysi aj upratoval - povysával, zotrel podlahy, dal prať, vyvesil, varil. Potom som si zadovážila dvoch psov a ten jeden fest pĺzne. Tak môj drahý vyhlásiť, že on po mojich psoch upratovať nebude. Áno je pravda, že musím každý den vysávať chlpy. Ale ved predsa starostlivoť o krpca, varenie, pranie, žehlenie a milion iných prkotín nemá so psami nič spoločné... Nejde o to, že by to nikdy nerobil alebo nevedel. Jemu sa už proste nechce a ako výhovorku používa, že je to kvôli chlpom a psom.
A ešte ma maximálne vytáča, že všade necháva vatové tyčinky ktorými si špára v ušiach. Vždy ráno. Nechá na komode položené vatové tyčinky a osoplené vreckovky. Skúšala som už kadečo. Zhabala som mu čisté vatové tyčinky. Tak si dva týždne ničím uši nešpáral. Dokonca bol natoľko lenivý, že si nebol schopný ani kúpiť nové. Tak som sa mu vyhrážala, že mu ich naservírujem k obedu. Tak asi na tri dni prestal. Ale pokračuje naďalej. Každé ráno mu kvôli tomu zavolám a vynadám mu.... a nič 😠 😠 😠 😠 😠

ianitka
6. okt 2009

vinifera ... tak mu ich skutocne naserviruj k tomu obedu 😝 😝 😝 😝 😝

rajcina
7. okt 2009

vinifera prestri mu ich namiesto priibora
ze cinske palicky ? 😀

vevusiatko
7. okt 2009

rajcina neboj sa mozno to tvojmu chlapovi ostane a bude stale taky ideal 🙂

katrin21
7. okt 2009

vinifera:

a tvoj manzel este nepocul, ze cistit si kazdy den usi je nezdrave???? ma sa cistit len to co z tych usi vyjde von, teda nie sparat sa v nich preventivne denne, lebo sa mu vysusia a zacnu sa mu vnutri supat, ako mojmu priatelovi,... on si ich tiez stale cistil a aj pri kupani prstami a teraz sa mu tam robia supinky, lebo ot ma presusene.... prehnany cistotný byt niekedy tiez nie je dobre..... 😉

ale islo by to na nervy aj mne....

mojmu ide na nervy , ked sa my baby dlhovlase ceseme a fukame a zostanu vlasy napadane na umyvadle.... ked na to nahodou zabudneme.... ale co uz... asi mame kazdy nieco.. 😉