Kto má viac lenivého chlapa?

moonday
29. máj 2009

neviem, ale ten môj im môže byť kráľom..nenechajte ma v štichu a potešte, že ten Váš je horší 😉

mywiel
7. okt 2009

Hehe dobra téma 😀 no ja sa stazovat nemozem su dni ked som lenivejsia ja. 😀

bibula
7. okt 2009

🙂 takitak myw 😅

mywiel
7. okt 2009

Jaron 😀 😀 😀

vinifera
7. okt 2009

Katrin 21. To nie je manžel. Ešte natoľko neposlúcha aby som si ho zobrala za manžela 😀 😀 😀
Myslíš, že mu vysvetlím, že si to nemá dlabať každý den keď mu nejde vysvetliť aby si to po sebe aspoň upratoval?
Akože on neni blbý. Ale proste absorbuje len to čo on chce a keď sa jemu chce. 🙄 🙄 🙄

katrin21
8. okt 2009

vini: to je jedno manzel, nemanzel, ked spolu zijete 🙂)

na druhej strane aj tak sme radi, ze ich mame, nie?

macka01
8. okt 2009

vini a myslíš že začne posluchať? 😀 😀

ianitka
8. okt 2009

vini, Ty uvazujes ako ja 😀 dokedy nezacne posluchat 😉

ninuliatko
8. okt 2009

ahojte baby🙂 moj manžel je lenivy jak malo kto...furt frfle a vzdy ked mu nieco poviem,povie dobre,dobre,urobim to potom,a nic z toho ale ked ja naahodou nestihnem poupratovat,lebo maly je hyperaktivny,vsade su hracky,tak pinda-ze som bordelarka,ale uz som ho ako tak nieco naucila,tak snad rokmi ak budem mat este trpezlivost,zacne robit veci jak ma a hlavne ma posluchat 🙂 niekedy ho vydieram 🙂 ale v dobrom a to ma zatial najvacsi ucinok.ach ti chlapi,co by robili bez nas🙂

sasiki
8. okt 2009

môj manžel zapadá do úplne opačnej kategŕie. Je aktívny až príliš - príde z práce a hor sa do prác na dome 😅 🙄

ninuliatko
8. okt 2009

bud rada 😀 moj aj ked uz musi nieco spravit,robim sa ze ma to tesi ale urobim si to aj tak podla seba....ale aspon taa snaha tam je 🙂

helena56800
8. okt 2009

Ženami vybraný najlepší E-mail roku!!!

To nemá chybu !!!
Otec sa vracia z práce a vidí ako jeho deti sedia v pyžamách pred domom a hrajú sa v blate s prázdnymi škatuľkami od pizzy a číny, ktoré sú rozhádzané po celej záhrada.
Vrátka na ulicu sú otvorené dokorán, práve tak aj dvere od auta, vo vnútri leží pes čerstvo vyváľaný v blate a nikde ani stopa po druhom psovi.
Muž vošiel do domu a uvidel ešte väčší neporiadok. Lampa prevrátená a behúň skrčený pri stene. V prostriedku izby hlasito hrala televízia a jedáleň bola zahádzaná hračkami a rôznymi dielami šatníku.
V kuchyni to nevyzeralo lepšie. V dreze stála hromada riadu, rádio hralo na celé kolo, ostatky raňajok rozhádzané po stole, navrchu na obrúskoch leží mačka. Chladnička otvorená, psie žrádlo na podlahe, rozbitý pohár pod stolom a u zadných dverí kôpka piesku.
Muž rýchlo vybehol po schodoch, pričom stúpal na ďalšie hračky a šliapal po oblečení.
Ale nepozeral na to, len hľadal svoju manželku. Bál sa, že je chorá, alebo sa jej niečo vážneho stalo. Videl ako dverami kúpeľne presakuje voda. Pozrel tam a uvidel mokré uteráky na podlahe, rozliate mydlo v kope špinavého prádla a medzi všetkým ďalšie rozhádzané hračky. Kilometre toaletného papiera sa vinuli medzi tým všetkým a zrkadlo a steny boli pomaľované zubnou pastou.
Rýchlo sa otočil a ponáhľal sa do spálne, kde našiel svoju manželku, ležiacu v posteli a čítajúcu knihu.
Pozrela sa na neho, usmiala sa a spýtala sa ho ako sa mal celý
deň.
Pozrel sa na ňu nedôverčivo a spýtal sa: "Čo sa tu dnes stalo?"
Usmiala sa znovu a odpovedala: "Pamätáš sa, drahý, že každý deň, keď sa vraciaš z práce, pýtaš sa ma: "Čo si, do riti, robila celý deň?"
"Áno," odpovedal muž neisto.
"Tak dnes ........... som nerobila nič!"

vieraj
10. okt 2009

inak, ja si pripadam ako holka pro vsechno.. varit, umyt riad, nakupit, zehlit, prat, o dieta sa postarat, umyt zachod, kupelnu, prezliect periny, okúpat dieta,atd, atd..ved to poznate. nie,ze by mi nepomohol, ale ale..aj tak mi to neurobi tak ako chcem ja. a potom ma to len stve, ze to musim aj tak urobit lepsie, alebo tak podla mna

sympa1
16. nov 2012

som sa pobavila pri čitaní tejto temy 😀 ..to su aj taký chlapi??? lenivy?? lebo ja mam doma chlapa s vrtulou v zadku ..ten je zas nervozny ked nema co robit...a hned si aj robotu vymysli...to ja skor pri nom vypadam ako leniva 😀