Kto má viac lenivého chlapa?

moonday
29. máj 2009

neviem, ale ten môj im môže byť kráľom..nenechajte ma v štichu a potešte, že ten Váš je horší 😉

kotenko
29. máj 2009

no tak moj priatel sa sem velmi hodi... on je lenivy si ist spravit jest, je schopny byt cely den o hlade len preto, ze je hladny 😀 alebo ze sa mu nechce ist na nakup.
je lenivy chodit na prechadzky, do restauracie...
a ten ranny vybuch ked vstane, tak to veru poznam... a najam ked pride z roboty.. topanky hodi do stredu predsiene, bundu na gauc, tasku na zem, samozrejme ze ju hodi tak, aby sa cela rosypala, samozrejme ju tam necha do druheho dna rana, pokial si ovsem nevezme dalsiu druhy den...
v starom byte nebol schopny pocas 2 rokov dokoncit podlahu - listy...
je toho dost, pokial ho do toho sama nedokopem. ale zas musim ho aj pochvalit... "naklada a vyklada" umyvacku, a bavi ho aj "nakladat a vykladat pracku". ale vyvesat to uz musim samozrejme ja 😀
a to, ze nevie kde si dava mbil, kluce a penazenku, je uz asi normalne. vzdy, ked sa ozve ze daco hlada, idem na najkurioznejsie mesta:
wc, chladnicka, roh vane, repraky, parapetne dosky... to je nadlho

hasleerka
29. máj 2009

kotenko tak o tom jedení máme doma čosi podobné ... bud bude radšej hladný kým mu nenachytám, alebo si dá len rožky so salámom

moonday
autor
29. máj 2009

no, tak v jedení je to bieda. ten moj hrdina zasa ofrfle všetko, čo navarím, a dokáže básniť o tom, že jedlo má rozprávať, hodiny. uznáte, že pri dvoch deťoch, obrovskom dome a práci doma mám čas na všelijaké špeciálne úpravy na tanieri. takže každý deň zblajzne 4 rumby a je spokojný 😝

mukky
29. máj 2009

aka pekna tema 😀 😀 😀 ,dobre som sa pobavila,len skoda ze ja tu prispiet nemozem ☹ ☹ ,ale sucitim s vami

mukky
29. máj 2009

mykapiska tak ten tvoj u mna zatial vedie 🙄 😀 😀

mukky
29. máj 2009

baby zacala som rozmyslat vazne nad tym co moj muz nerobi....a okrem kojenia som nenasla nic co by nerobil 🙂 ,jedine nema velmi vztah k vareniu,ale pri vareni mi pomaha skoro stale ak je potreba,on obaluje hlavne do trojobalu,co ja nemusim 😝 a vari to co vie ak je treba.jedine co si sama najradsej urobim je umyvanie kupelne a a wc a pranie...a doma zehli iba on,ja ani neviem kde mame momentalne zehlicku..tym som len chcela povedat ze si mam velmi vazit co mam doma...
a ak by som mala doma takeho chlapa leniveho,razne by som zakrocila 😠
nevarila by som mu,neoprala,nevyzehlila,nenakupila a hlavne s nim nesexovala 😀

myskapipiska
30. máj 2009

moonday, ten moj tiez frfle na moje jedlo, ale mne je to jedno, ale to je tym, ze on je zvyknuty na inu kuchynu, on je z tunisu, ale hlavne je ze chuti mne a dcerke 😔
mukky, dik, aspon v niecom je dobry 😀 ale no musim uznat, ze sem tam aj navari a celkom dobre, ale to je asi tak vsetko, co vie. a este ma napadlo, naljepsie je, ked ho posielam do obchodu, napr. ze nemame nic na ranajky, tak ho vypravim, ze teda nech aspon kupi nejaku babovku, al. nieco take, a viete co mi minule doniesol, take cokoladove keksi, teda ono to bolo nieco ako twist, len bez karamelu a bolo to poliate cokoladou, no ale tej cokolady tam bolo viac, jak toho keksu, super zdrave a vydatne ranajky, a hlavne pre trojrocne dieta a to mozem byt rada, ze vobec do toho obchodu isiel a doniesol mi to asi tak o dvanastej na obed. alebo minule, som ho poslala pre kojenecku vodu do obchodu, ze malemu spravim UM, lebo ked chuda male mu moje mlieko niekedy nestaci, ubehla hodina, dve, tri, maly uz chudak hladny a unaveny, tak som na neho navrieskala, ze ci mi chce nechat umriet dieta, tak nakoniec isiel, a trvalo mu tu dalsie tri hodiny, lebo musel este s kamaratom ist niekde. proste je to obycajny sebec, keby mu chybali cigarety, tak hned ide, ale kvoli niekomu inemu, nehrozi. a minule mi slubil, ze pojdeme do shoping centra, ze si mozem nakupit nieco na seba, prvy den, bolo "zle" pocasie, "strrrraaaasna" kosa (podla mna normalne priemerne anglicke pocasie, no nejaku vyhovorku si musel vymysliet), druhy den zase "oooobrovska" kosa, treti den, sa vyhovoril namna, lebo som si doobeda trochu pospala aj s detmi, a uz nemozme ist nakupovat, lebo uz je vela hodin a na ten stvrty mi zadelil, ze "ved chod, a kup si co chces"

edita33
30. máj 2009

no moj tiez nepatri medzi tych aktivnych,,tiez mu musim stale zdoraznovat ze ma to urobit a hento,,a on stale ze ,,,sak dobre ..doraz,,a ja ze teraz,,,a ked si ho uz prestanem celkom vsimat lebo z neho aj tak nic nemam a pendlujem jak fretka po byte ,tak uz je nervozny a uz zacne ,,nechcela by si si oddychnut?alebo najedz sa uz konecne,,sak tolko nebehaj tu aj tak bude bordel,,(po detoch)ale zeby sa postavil a trochu pomohol to nie,,telka a pocitac su hlavnejsie,,on chodi do roboty.. a ja ze... aj ja budem chodit do roboty a este ma bude cakat robota aj doma,tak kto sa viac namaka?ale muzi su taky,,nikdy by chlapi nezvladli tolko co mi zeny,,oni este ani nevedia napr:jest a pozerat telku zaroveň,,bud kuka telku alebo drzi lyzicu pri ustach,, 😀 😀 😀 aj to aj deti,,

moonday
autor
30. máj 2009

no, tak my sme sa včera balili k svokre, obliekla a zbalila som obe kočky a drahého, prichystala papiere a podklady pre jeho robotu a moju, nakrmila ich..a on zliezol zo spálne s oznamom, že sa ide sprchovať, tak som mu nachystala ponožky, boxerky, šaty, ale medzitým sa Peťa pokakala a Tami sa rozhodla maľovať vodovkami. kým som ich zasa prezliekala, môj drahý ZASPAL v sprche. a potom nervačil, že má mokré vlasy 😀 a dnes ráno mi oznámil, že napriek 100 litrom, ktoré sme už vrazli do doktorantúry z nej odchádza, pretože ju nestíha kvôli rodine a deťom 😠

mirustek1
30. máj 2009

ah baby.aj som sa pobavila,to je hrozne,co mate doma.Ale chlap je chlap,myslela som ,ze aj moj je trochu lenivy,ale ked to citam,je usilovny ako vcelicka,az na niake malickosti,ale chlap to nikdy nedomysli,tak prejem pevne nervy.

edita33
30. máj 2009

ja si myslim ze kazdy chlap je len taky ako ho naucila jeho mama,,aspon moja svokra svojim synom pchala pod nos vsetko ,a su nesamostatny,,dufam ze ja svojich vychovam tak aby boli nevesty spokojne,aby ma mali radi,,chcem bit dobra svokra,, 😝

grenadinka
30. máj 2009

ach ty muzi, moj je neuveritelny lajdak 😠
normalne ale dnes sa prekonal, uz ho komandujem pol roka ze chcem susiak na balkon- a on ho dnes urobil,
vravela som mu ze je upchaty odtok zo sprchy- no a on ho vycistil,
konecke mi opravil obkladacku v kupelke, ktora uz bola na zrutenie. 😲
teraz zase spi 😅 , a asi ma pocit ze pol roka ma zase volno 😅
ale inak je to fajn chlap

moonday
autor
30. máj 2009

edit, tak tentoraz súhlasím. ked ja niečo poviem svokre na muža, je to ok, ked švagriná na toho svojho, kočiš má lepší slovník 😀 no najlepšie je, ked sa pridám opať ja.svokrina mantra je"nie žeby som to hovorila, že on je môj syn, ale je to úplne iné 😝. tak to už ani neriešim. a povahu ovplyvnuje aj povolanie.zrovna ja mám tú smolu, že ten môj je kontrolor. a dokonca ekonom, čo mi nejde do hlavy, pretože ak mu poviem, že mám dnes vyplatiť 68 a 58 eur, nechá mi 100 a upozorní ma, že sa mám naučiť narábať s peniazmi. od noveho semestra začínam navštevovať kurz kúzelníctva 😀

teodorka
30. máj 2009

moonday ...nedava Ti peniaze a este je aj lenivy? 🙂 😀 Je aspon pekny 😀

moonday
autor
30. máj 2009

jasne, krásavec..to len ja som taká blbá, asi ako nikto. aj v posteli je neskutočný, 20 sekundové akcie mi priniesli vždy dieťa. ale mám ma v hrsti kvoli detom. je to komplikované, jednoducho ho nemožem vyhodiť, pretože by mi zobral deti. už sa to raz stalo ☹

teodorka
30. máj 2009

😒 vzdy ked pocujem alebo citam taketo pribehy tak sa zamyslim ze kvoli comu ste sa vlastne dali dokopy ,vies ze co Vas spojilo k tomu ze mate spolu 2 deti...

moonday
autor
30. máj 2009

bol úžasný až do mojho tehotenstva. to ma nosil na rukách a domov sa vracal vždy s ružou v ústach. potom pochopil, že nemám viac na výber, a v momente zhodil masku. nie, nebije ma a naše deti ho doslova majú za Boha. a druhým som to všeko chcela urovnať, ale ked som sa vrátila z porodnici na tretí den po sekcii na vlastnú žiadosť, naskor som musela vydrhnúť dom, pretože na večer si pozval známych, a ked so o pol druhej po kojení a pendlovaní konečne zaspala, prišiel ma požiadať, aby som zdvihla tú svoju veťkú riť a ťahala ustlať postele, pretože u nás prespia ☹

teodorka
30. máj 2009

ja vzdy tvrdim kolko si nechas tolko dostanes ...deti nedeti uz davno by som sa na neho vykaslala ,vsak Ta cely cas ponizuje

moonday
autor
30. máj 2009

ale on je v pozícii, že ma na súde vždy vysmejú. dokonca som musela absolvovať psych. vyšetrenie. podotýkam, u jeho kamaráta a to som bola v 8. mesiaci.

ukmima
30. máj 2009

Mile zenicky- Pridavam sa...aj moj ma DAR od Boha..nic nevie...
ale PC ovlada..., vlastne on vie, len ho treba straaaasne do niecoho tlacit...potom chodi ako hrdina, a obzera svoju vykonanu pracu...(dobre to vizera, dobre som to urobil), no proste ho treba chvalit..Raz mi moja dobra kamaratka poslala tuto sms: Pamiatkovy ustav bude po polnoci zbierat vykopavky.Preto vyved svojho stareho von a vyckaj na zberny voz...Nech tam ten moj nestoji sam 😀

edita33
30. máj 2009

to je dobrééé,uz mu idem urobit fleka pred blokom,,, 😀 😀 😀

telinka
30. máj 2009

moonday.....to je uz normalny teror 😨

tatolu
30. máj 2009

No ja som myslala, že môj je lenivý, ale ako to tu čítam...
Teda aby som vysvetlila. Napr. u nás sa kosí dvor aj na 2x aj na 3x (asi 20 x 20 m). Jednoducho si ho rozdelí na 3 časti a raz za 2-3 týždne ho pokosí - a to máme bubnovú motorovú kosačku na vlastný pohon, iba treba za ňou kráčať...
Keď som tu ešte bývala sama, tak som tento kúsok pokosila ručným motorový krovinorezom na 1 x 😉

vinka
30. máj 2009

Edita presne tak.Mala som švagra ktorého matka čakala s teplýmobedom a ked sa oženil nevedel si ani obed v mikre prihriat.Ale môj muž musel doma poimáhat lebo mu mamka ochorela skoro a v jeho 18 zomrela tak je úplne iný.Ovláda všetko žehlenie,pranie,upratovanie.No ovládal kým sa neoženil.Už to robím ja lebo zas je stále v robote a ked je doma chcem aby si oddýchol.Ale kým som pracovala aj on menej robil tak mi pomáhal.Teraz som na rodičáku tak ho šetrím. 🙂

bambusko
30. máj 2009

vinka, esteze tak, uz som sa zlakla, ze si sa zle vydala 😀 ked si v tejto teme 😉 len ho nepokaz 😎

vinka
30. máj 2009

😀 😀 😀 😀 No nemyslí si,že je bez chyby.To by som si potom, vzala ženu 😀 😀 😀 😀 Ale ked mu poviem pochopí a urobí. 😀

hasleerka
30. máj 2009

vinka 😀 😀 😀

zuzana030
30. máj 2009

ukmima, no dobre som sa nasmiala aspoň 5 minút,(to isté mám totiž doma!, tak schuti, a to som si baby myslela, že som v tom fakt sama. no normálne sa tak viem vytočiť, že by som sa aj za sekundu kôli tomu rozviedla, ale to sú asi fakt všetci takí...ako čítam,
teda česť výnimkám, no a tí, čo pomáhajú....no nezobrali ste si za manžela nejakú tú "ženu". ja teda nepoznám vo svojom okolí žiadneho takého chalaniska a priateľov a známych mám fakt neúrekom 😀 😀 😀 😀 😀

mukky
30. máj 2009

ja som sa opat dobre nasmiala ale aj posmutnela ☹
monday to co ti vtedy povedal muselo velmi boliet ☹ ,jaaaj ja by som mu dala 😠 😠 ,by som mu povedala ze ja mam velku rit ale ty maleho vtaka 😀 😀 ,to by ho snad trosku uzemnilo :-

maslenka
30. máj 2009

mukky sto bodov!!!perfektná rada a ja by som to ešte povedala pred tou návštevou 😀
monday je mi ťa ľúto, ale nesúhlasím s tebou, že sa s tým nedá nič robiť, potrebuješ odbornú rada, prinajmenšom zájdi na sociálku, tvoj "drahý" má vyživovaciu povinnosť voči deťom aj voči tebe!!! Tiež som si všeličím prešla, ten tvoj tĺk bude postupovať dovtedy, dokedy ty budeš ustupovať. Držím palce, aby si v sebe našla dostatok síl svoj život zvrátiť, neupadaj do depky, nebudeš na materskej stále 😉