Kto objednáva cez aliexpress?

lusia222
10. jún 2013

Ahoj,objednavate niekto z tejto stranky? http://www.aliexpress.com/category/200004195/je...

dundicka
12. jún 2013

ja akurát rozmýšlam či s tadiaľ idem objednať, čítala som rôzne názory

janulabj
12. jún 2013

velmi velmi vela vecí predavanych na koniku je z aliexpress...

lusia222
autor
12. jún 2013

@dundicka
@janulabj jedna kamaratka chcela odtial objednat ale neda sa jej zrealizovat platka zo Slovenska.Neviete preco?

szsz
19. jún 2013

ja mám ten istý problém,,nedá sa mi uskutočniť platba ☹ neviete mi niekto poradiť,ako nato? 😉

lusia222
autor
20. jún 2013

@szsz Ja uz som rozmyslala nad tym ci sa vobec cez tu stranku da objednavat zo SK.

renee17
23. jún 2013

Na fb je skupina Štýlové detské oblečenie za babku tam si viac baby medzi sebou objednávajú. 🙂

bibio
23. jún 2013

@lusia222 @szsz pár vecí som si objednala, všetko v pohode. Platím embosovanou debetkou alebo neembosovanou kreditkou. Kamoške prešla platba aj neembosovanou debetkou. Dodanie je niekedy veľmi rýchle (do týždňa bol tovar na SVK, ale ďalšie 2 putoval po SVK), teraz mi trčí už 4. týždeň stále v Číne...

gabina01
28. jún 2013

@bibio ahojky mam njky problem na ali citam ze objednavas vedela by si mi pomoct moc anglicky neviem ak by si bola taka dobra napis mi pprosim,dakujem moc krat

vladkamarcus
6. sep 2013

ja som objednala asi 20 veci pred mesiacom. este mi nic neprislo. napisem potom ako som dopadla a aka som spokojna.

veroninna1
16. sep 2013

chcem vas poprosit o radu. asi pred dvomi tyzdnami som si objednala nieco z aliexpres.com a dnes som si pozrela objednavku a v statuse mi svieti, ze frozen. nemate takuto skusenost?

penelope999
26. sep 2013

@veroninna1 no ako to dopadlo s tou objednávkou?

veroninna1
26. sep 2013

@penelope999 zistili, ze islo o podvodnika, neseriozneho predajcu, cize to, ze mi tovar poslal nebola pravda. tak ho ziadali o napravu a kedze ju neurobil, tak prave dnes mi z aliexpressu nabehli vratene peniaze, co teda aj garantuju.

penelope999
27. sep 2013

@veroninna1 To je dobré, že to majú tak poriešené, že peniaze predávajúci nedostane skôr, kým kupujúci nepotvrdí prijatie objednávky 🙂

mimi21mimi
27. sep 2013

Platí sa aj nejaké clo?

bibi16
11. okt 2013

DOBRY DEN MOZTE MI PORADIT TERAZ BOL ROK CO MI VISIA 80EUR DVAJA PREDAJCOVIA UZ NEVIEM CO MAM ROBIT NEODPISUJU MI;MAJU ZLE REFERENCIE PORADTE PROSIM

vyhodneceny123
19. nov 2013

http://www.aliexpress.com/item/Free-shipping-20... keby že mi niekto objedna tie topanočky tak mu za to dam kludne aj 20 €

miroslavka25
9. jan 2014

ahojte,
chcela by som sa spytat, kto ma skusenost z ali...objednala som tam par veci aj som ich zaplatila z banky, overuje sa platba uz druhy den. Ide o to, ze som omylom poslala tu istu objednavku dva krat. jednotlivy predajcovia sa mi ozyvaju, ze to mam zaplatit, ale ja mam zaujem len o jeden kus, nie dva..a ten jeden mam uz zaplateny. mam sa im ozvat jednotlivo, alebo to ignorovat a oni to stornuju tak ako na SK. ked sa neozves na objednavku, resp. ju nepotvrdis, tak to stornuju. a ako mam pokracovat teraz? pockat na zrealizovanie platby a potom to nejak potvrdit to dodanie, ci ako to funguje. Dakujem velmi pekne za rady..🙂

rencici27
10. jan 2014

Ahoj babulky mam otazku vcera som objednsla s Ali ,ale este do teraz sa pladba overuje,alebo je napisane caka sa na pladbu,objednala som len za 50 eur, ale poradte ako dalej bo v tomto inter obch nakupujem prvi krat a bojim sa aby som neprisla o peniaze.Dakujem za aku kolvek radu.

elizabeth22
10. jan 2014

@rencici27 zvyčajne sa platba overuje 24 hodín,čiže za deň by sa ti už mal zmeniť status na awaiting shipment,že čakajú kedy ti to predávajúci nalodí.myslím,že by to malo byť ok.

rencici27
10. jan 2014

A SUPER DAKUJEM A MAM OTAZKU NEBUDEM U NAS V sR PLATIT CLO ALEBO DPH?aK ANO VIE NIEKDO AKO SA TO DA OKLAMAT ? 😉

grolina
10. jan 2014

Ahojte, vedeli by ste mi poradit aku velkost mam objednat pre maleho ked nosi 104? Pocula som ze cinske deti su mensie zetreba vacsiu velkost.

22zdenka
11. jan 2014

@rencici27 dhp budete platit ak bude mať tovar viac ako22€ a clo viac ako 150€, a nemyslím si ze sa to dá enjako oklamat iba mať štastie aby ti neotvorili baliček.

janinka007
11. jan 2014

DPH,alebo clo budeš platit,ak ti colník balíček nahodou prevetrá.Vôbec nie je pravidlo,že budeš platiť za každý balíček.Ja odtial objednávam celkom pravidelne v roznych hodnotách a zatial mi chytili len tri balíčky.Ak ti to zadržia,dostaneš výzvu,aby si im poslala výpis z účtu,kde je tá platba realizovaná a originál objednávku z tej stránky.Oni ti podla hodnoty tovaru potom vyrúbia DPH,resp.clo.

janinka007
11. jan 2014

@rencici27 odporúčam objednávať u jedného predávajúceho max 2 veci,resp.si to rozdeliť na viac balíčkov,ak by si u jedného chcela nakúpiť viac,lebo tie väčšie balíčky sú už podozrivé a je väčšia pravdepodobnosť že ti to colnica zadrží

rencici27
11. jan 2014

Dakujem za odpovede 😉

denisa1284
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
dancul21
20. jan 2014

@janinka007 Ahoj nemohla by si mi poradit objednavala som vecicky vcera som to uhradila, ale neviem ci mi platba presla, peniazky zatial neboli stiahnute. a na objednavke mi pise ze caka na platbu. Nie som si ista ci platba bola uhradena.. Tak otazocka je co znamena to ze "caka na platbu". Skusim pockat este dva dni ci peniazky odidu.. aA inac mne jedny teplacky pre maleho prisli asi po 5 mesiacoch.. 😝

janinka007
20. jan 2014

@dancul21 behom dňa,max.dvoch by im tá platba mala nabehnúť,ale na tvojom bank.účte ti to bude pár dní vypisovať,že to máš v rezervácii.nemboj nič,všetko bude OK 😉

dancul21
20. jan 2014

@janinka007 dakujem pekne bo nie ze to zaplatim dvakrat.. pekny vecer

janinka007
21. jan 2014

@dancul21 určite nie,všetko bude fajn 😉 Ja som tam už urobila kšeft za nejakú tú tisícku,takže viem o čom hovorím 🙂