Kto organizuje detské narodeninové párty v Bratislave?

llilith
8. apr 2008

Ahojte!
Potrebujem nutne poradit!!Neviete o niekom kto organizuje detske party v ba najlepsie lokalita ruzinov, dolne hony(podunajske bykupice, vrakuna)??Kde dokazu deti i zabavit(animator,mozno klaun) i zabezpecit obcerstvenie za rozumne ceny.Len mi neodporucajte nemenovanu siet obcerstveni fast food( v logu maju sialeneho klauna- z ktoreho mam stale na chrbte zimomriavky od strachu .o)) tam sme mali oslavu minuly rok a bolo to strasneeeeeee: 2 hodiny deti v kuse jedli len hamburgery a milk shaky a animatorka ich previedla "restauraciou" a dala im este dalsiu zmrzlinu a stihla namalovat detom (az dvom z dvanastich) na tvare nejake spiderman motivy..
POTREBUJEM NUTNE KONTAKT NA NIEKOHO ODSKUSANEHO!!!
vdaka:o)

zuky
8. apr 2008
lucialel
18. apr 2008

ahoj skus v petrzalke club lilly tam robia oslavy a su fajn

zuzna.z
6. máj 2008

Aj ja odporučam klub lilly !!!!!!

petaba
7. máj 2008

este k tomu eurolandu, tie fotky co su na stranke nie su aktualne, su to odfotene predosle priestory, vyzera to tam sice podobne ale nie tak novo

ivkamt
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zuzana.m.
24. aug 2009

este k tomu eurolendu, ta cena ktora tam je tych je so vsetkym (obcerstvenie zabava, priestory, torta, darcek, hry)??? a este jedna otazka moze tam ist dokopi aj 20 deti????

apolienka
24. aug 2009

pozri detskeoslavy.sk. prisli ku nam domov a bolo to fantasticke. animatorky boli skvele a vybrala som si z ich programu kuzelnika a deti sa mohli zosaliet. 🙂 zazitok na dost dlho. akurat neviem, ci to nejako tromfnem tento rok, kedze sme si nasadili taku vysoku latku. 🙂

krimhilda
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zuzzka1
3. nov 2011

Vo Vrakuni skus MC Rybka - daju sa prenajat priestory, v pripade zaujmu dokazu zabezpečiť program aj zdravý catering

alenaba
5. nov 2011

Ahoj v Ružinove je nový podnik Mamaland, skús sa dohodnúť tam. mamaland.sk - nájdeš kontakty a môžeš si dohodnúť presne čo potrebuješ a aké sú Tvoje predstavy.

luludia
14. nov 2011

narodeninovú party pre deti je možné usporiadať aj v Detskom múzeu na Vajanského nábreží. Včera sme tam boli a bola tam skupinka detí, ktorá oslavovala. Aj rodičia si tam majú kde sadnúť,veľmi sa mi to prostredie páčilo. Odporúčam. Aj personál bol milý.

martanka11
21. nov 2011

tu je hned niekolko miest kde robia oslavy pre deti http://kamsdetmi.sk/oslavy-pre-deti/

opateracertik
2. dec 2011

pozri www.jaslecertik.sk....ponúkame opatrovanie, aj priestory na využite narodeninových osláv..kapacita detičiek na pozvanie - 8..🙂

bookie
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
bibibibus
29. apr 2013

Osobne mám úžasnú skúsenosť s oslavou,ktorú sme mali pre nášho 6-ročného syna.Volá sa to Atlantis center na Kolibe a pre decká tam pripravili parádny program,nakoľko tam majú obrovské vedecko-vzdelávacie centrum,takže sa tam vyšantili.Je tam pekné prostredie,najnovšie tam pridali aj takú mini zoo,kozičky,zajačiky...=)Odporúčam

katkatomka
25. mar 2014

@bibibibus chcela som sa spytat, co vas ta oslava v atlantis centre stala a ci ste si obcerstvenie priniesli alebo bola torta apod. dodana centrom. Vdaka

dellarte
22. jún 2014

Ahojte, pozrite aj dellarte.sk . Spravia vám krásny program, detské sa vyšantia, zabavia a ostanú vám aj milé pamiatky.

alenka008
29. aug 2014

@dellarte a kde robita oslavy? Vo vlastnych priestoroch? Ak ano, kde su? Na stranke som sa to bohuzial nedocitala...

dellarte
29. aug 2014

nie vo vlastných nie, oslavy sa robia doma u oslávenca, alebo v záhrade,na chate, je to rôzne... 😉

kvakynka
1. feb 2015

ahojte, mate niekto nejake update info ? pre nas aktualne na prelome februara/marca, a nie doma a za prijatelne financne podmienky 🙂, dakujem 🙂

vrakuncanka
12. mar 2015

mc donalds

dreamland
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
micha444
27. jan 2017
mechurik
2. dec 2017

viem spravit vyzdobu aj sutaz pripravit za nizke naklady a za nizku taxu vyrobit pomocky napr.na ninja party pre deti 🙂z vrakune-ruzinova.