Kto sleduje program Varíme s Nigellou?

mareklucka
13. apr 2008

Ahojte,ktorá z Vás sleduje tento program???

bora8
13. apr 2008

ja, ale recepty opísané nemám... je tu niekto taký?

mareklucka
autor
13. apr 2008

Ahoj bora,veď aj kvoli tomu som založila túto tému 😉 Našla som jej recepty na jej stránke ale je to všetko po anglicky http://www.nigella.com/recipes/index.asp

finanzata
14. apr 2008

ja mám nigelu veľmi rada. tie jej kombinácia su fakt dosť divoké. trebalo by aj niečo vyskúšať. 😀

mareklucka
autor
14. apr 2008

finanzata - to ja ju mám tiež rada,ale hlavne preto,že si nerobí veľkú hlavu z toho čo zje 😀 A keď pozerám ako varí a chystá to všetko super jedlo,hneď sa mi zbiehajú slinky 😀 😀

majina.b
15. apr 2008

la som videla na spektre všetke časti, niektore recepty su použitelné aj v našich končinách, za niektorými prísadami treba najskôr vycestovať.

čo ma na tejto relácii prekvapuje, je hygiena potravín. buď to má pred pripravené, ale var íz neumytých surovín.
naposledy zelenu cibuľku aj s korienkami rovno do hrnca. 😝

monca301
15. apr 2008

ja tiez velmi rada pozeram tento program. Niektore recepty som aj vyskusala a bola to mnamka.

petruci6
15. apr 2008

presne na to som myslela aj ja,ze nikdy nic neumyje 😝
ona je tehotna,alebo tak strasne pribrala?ved nebola az taka

finanzata
15. apr 2008

ahoj baby. ja som sa tiež minule pozastavila nad neočistenou cibuľou ktorú hodila aj so šupkami, ktoré jej odleteli skôr ako tú cibuľu dala do hrnca. 😀 tiež sa mi veľmi páči ako to robí rukami. ja sa tiež rada džabem s jedlom rukami.
tiež by som niečo rada skúsila, ale nejako na to nemám odvahu. manžel je strašne vyberavý.
monca301 prezraď ktoré. píšeš si ich alebo ich máš z netu.

finanzata
15. apr 2008

mareklucka, pozerám že si z okresu sobrance. ja mám manžela od sobraniec. tiež sa volá marek 🙂

mareklucka
autor
15. apr 2008

finanzata pošli mi priezvisko cez IP 😉

Baby keď mate niečo napísané tak sem s tým 🙂
Mne sa teraz v sobotu zapáčil ten čokoladový koláč s hruškami,videli ste to???

bora8
15. apr 2008

nie je tehotná 🙂 ona má len problémy s váhou - mám doma časopis MIAU a tam bol o nej článok aj s receptami - možno je to na nete..... ale mne sa hlavne páči s akou chuťou to ochutnáva a varí....

cicushka
15. apr 2008

mne sa aj ako zena paci...byt muzom, tak som do nej paf 😀 Tolko energie z nej srsi.

finanzata
15. apr 2008

vidno že jej chutí. 😀

bora8
15. apr 2008

našla som ten link: sú to síce len vianočné recepty ale aspoň niečo 🙂 http://www.miaumagazin.sk/index_fs.php

bora8
15. apr 2008

tak sory - myslela som že sa to načítalo celé - je to číslo zima 2007

kluara
15. apr 2008

lucka, a kde to dávajú? lebo u nás v poslednej dobe frčia iba rozprávky 😖

mareklucka
autor
15. apr 2008

kluara chodí to na Spektre,ja to sledujem v sobotu a sem tam zabudnem že to ide,ale na stránke som našla toto:
Nigella vaří narychlo #09 - Speedy Gonzalez
04.13. 17:50 | 04.19. 18:00 | 04.20. 04:50

Nigella vaří narychlo #10 - Rychle, rychle, pomalu
04.13. 18:30 | 04.19. 18:35 | 04.20. 05:20

Nigella vaří narychlo #11 - Retro Rapido
04.20. 17:55 | 04.26. 18:00 | 04.27. 04:50

Nigella vaří narychlo #12 - Okázalá party
04.20. 18:35 | 04.26. 18:40 | 04.27. 05:20

Nigella vaří narychlo #13 - Sváteční hodování
04.27. 18:00 | 05.03. 18:00 | 05.04. 04:50

Program na celý mesiac.

finanzata
15. apr 2008

ale chodí to aj na tv paprika, ak to máte. presné časy neviem.

majina.b
15. apr 2008

Nigela je pribrata, a ve vdova

mareklucka
autor
15. apr 2008

Vdova? Preto mi bolo čudné že je len s deťmi...

kluara
15. apr 2008

už viem, rozmýšľala som, kde som to videla.... ak má malý dosť rozprávok, tak prepínam na papriku 😀

bora8
17. apr 2008

no čo máte nejaká tie slovenské alebo české prepisy receptov???

lenocka6
18. apr 2008

Ahojte,
my tento program sem tam sledujeme s manzelom. Minule robila lievance. Tak sme ich skusili a boli vyborne. Lenze ich robil manzel, tak ked budete mat zaujem, poobede sem dam recept. Papa Lenka

drobec123
18. apr 2008

lenocka, ja som videla tu cast s lievancami, ak mozes budem rada ak napises recept, ma to zaujalo ! dakuuuujeeeem

lenocka6
18. apr 2008

drobec123, takze lievance sa robia takto: hladka muka, vajce, mlieko, cukor, prasok do peciva, soda bikarbona. Pomer nie je v podstate ziadny, smiesas si suche ingrediencie a postupne pridavas mlieko a nakoniec das vajicko. To cesto musi byt take hustej konzistencie. Nieco ako ked sa robia vdolky, ale lievance su vacsie. My sme si na to dali dzem, alebo granko a poliali sladkou smotanou, ale to je dost syte. Dcera to ma rada s broskynovym (domacim) dzemom. Tak nech sa ti podaria a chutia.

stenli
18. apr 2008

ahojte, ja to strašne rada sledujem, obdivujem ju, s akou chuťou to navarí a potom aj zje, no čo, keď je pri tele, aj tak je to podľa mňa krásna žena, ja som minule robila čokoládové croissanty podľa jej receptu- veľmi jednoduché- len si rozvaľkáte lístkové cesto, pokrájate na štvorce a dovnútra dáte po kúsku čokolády na varenie, zatočíte do tvaru croissanta, potriete rozšľahaným vajíčkom a pečiete na plechu vystlanom alobalom vo vyhriatej rúre- mňam 🙂 , ale treba ich zjesť kým sú teplé alebo potom prihriať v mikrovlnke, lebo tá čokoláda tam potom stuhne. 😖

mareklucka
autor
2. sep 2008

Ahojte,takmer som zabudla na túto tému 😅

Prosím vás neviete mi poradiť kde by som zohnala tu na SVK arašidové maslo???

Inak našla som ju aj na youtube 😵 napr.

https://www.youtube.com/watch?v=f-GROUFa9u8
terkaa
20. feb 2009

ahoj 🙂
som velmi milo prekvapena, ze je tu tema cisto na nigellku 🙂 . je to moja naj, naj, najoblubeniejsia kucharka. vyskusala som niekolko jej receptov a nikdy som neolutovala 😉 . presne vari podla mojich chuti. paci sa mi na nej proste vsetko. som do nej tak "zblaznena", ze si chcem objednat jej kuchynske nadobicka 😅 . mam nahrate jej relacie na video a viem si to pozerat dookola. sledujem ju uz par rokov. teraz na spectrume zacala cast hodujeme s nigellou. to pojde 13 casti a potom zacne nigella vari narychlo. chodi to len cez tyzden, vikendy ju nevysielaju. tie co by ste si chceli prestudovat niekolko jej receptov, nech sa paci: http://dadala.hyperlinx.cz/ , tam si najdite (na pravo v takom stvorceku) nigella lawson. su prelozene jej receptiky. chodi aj na paprike, ale bohuzial dali sme si fiber tv, takze mam smolu 😢 .

dididi30
20. feb 2009

aj mne sa paci ako vari nigela, vsetko vyzrat ak jednoducho a chutne, este aj obycajny salat 🙂

dididi30
20. feb 2009

terka super stranka 😉