Kto u vás vysáva? Aké domáce práce vykonávajú vaši manželia?

megi93
28. jún 2009

Ahojte, viem, že trocha blbý problém, ale riešime doma dilemu. Z manželovej strany v rodine nikdy nevysával muž a z našej strany zase jedine muži. A teraz sa akosi nevieme zhodnuť, čo je bežné 🙂 Tak by som rada vedela, ako je to v iných rodinách. Kto u Vás vysáva? Prípadne aké domáce práce ešte vykonávajú Vaši manželia?
Ďakujem 🙂

jenie123
29. jún 2009

Ahojte, tak u nas vysava priatel, byvame spolu zatial druhym rokom a vysavaca som sa este nedotkla 🙂

elise
29. jún 2009

u nás vysáva 2,5 ročný synček lukasko aj 5x denne s úplným nadšením 😀 😀 😀 kiež by mu to vydržalo aj dalej 😀 inak máme len koberček na hranie 1,5x2 m ostatné je plávajúca čo umývame a v kupelke je predložka pred vanou čo len vyperieme, inak je tam dlažba takže vysávania nemáme veľa 😀

lienockaa
29. jún 2009

no u nas vysava pravidelne manzel, ja vysavam len v pripade nudze-t.j. nieco sa rozsype na podlahu a pod..manzel umyva aj podlahy, ja tiez len v pripade nudze..okna umyvame spolu, je to rychlejsie hotove..vsetko ostatne robim iba ja, v pripade nudze dokaze este pozehlit..

vika34
29. jún 2009

u nás je to tak,ked sa môj muž k nám nasťahoval,tak mi oznámil,že je alergický na zvuk vysavača a ja som mu citovala vetu z môjho rozvodu,že nevenovala sa domácim prácam ako je napr.žehlenie a to podotýkam,že moj ex mal velkosť košele 58-62,takže ked som tú plachtu aj vyžehlila a narvala do skrne,ked to on potom vybral bolo to pokrčené,nie že by to bol dôvod nášho rozvodu 😀 ,

laculik
29. jún 2009

pani upratovacka 😉

maca793
29. jún 2009

vysávam zásadne ja deti si povysávajú detskú izbu. ani ex nevysával, nemal to zaužívané.

tak sa dohodnite, že jeden týždeň bude vysávať on a druhý ty. spravte si taký harmonogram práce v domácnosti

jankajs
29. jún 2009

Keď som bola dieťa, vysával otec, neskôr ja. Vo svojej domácnosti som koberce zrušila, mám len také malé tkané, ktoré hodím do práčky a je pokoj. Horšia je posteľ v spálni, a keďže ju kúpil mm ešte za slobodna, väčšinou ju vysáva on. Lebo ja pri nej dosť nadávam - že by som ju dala udržiavať tomu hlupákovi, ktorý ju navrhol 😠

markiza
29. jún 2009

nevysava nik, mame dlazbu 😀

bublinkajasminka
30. jún 2009

u nás len manžel, ja v týždni s mini vysavačom ked je narozsýpané ale v sobotu veľké vysávanie zásadne mangel 🙂

bluff
30. jún 2009

svokra

jarulai
30. jún 2009

ahojte,
kedže moj manžel nebýva doma každý týžden, tak vtedy vysávam ja. inak s tým nemá problém a ked je doma hocikedy povysáva aj sám od seba, poumýva podlahu a nerobí mu problém ani riad /umyť či utrieť - to je jedno/bol na to naučený z domu, kedže sú 4bratia a jedna sestra 😉
skúste sa dohodnúť na striedačke 😉

kiksa3
30. jún 2009

Ja žijem s rodičmi a viac menej vysáva otec. 🙂

frisbee
30. jún 2009

nechápem otázku...bývame tu obaja...každý robí,čo je treba...ja tiež maľujem dom alebo búram stodoly...myslím,že sme obaja svojprávni...nedelíme práce na mužské a ženské...jasne,že na niečo nemám fyzičku 😉 ,ale sme dvaja a máme stejné práva a stejné povinnosti 🙂

zuzanocka
30. jún 2009

manžel 😉 ja ani neviem, ako sa náš vysavač zapína 😅 😝

megi93
autor
30. jún 2009

Ďakujem, je to skoro pol na pol, ale viac asi tí muži...sa mi zdá 😝 U nás to nie je nejak extra problém, ja vysávam rada, ale ak ho poprosím o nejakú inú pomoc, občas zahlási, že robí dosť, ve´d vysáva každý týždeň, čo teda iní muži nerobia a on je asi jediný. Tak som len chcela získať prehlad o tom, či som divná alebo čo. V podstate jeho pomáhanie spočíva vo vysávaní, umývame riad zhruba pol na pol, on možno trochu viac a venčenie psa. A má pocit, že je to fakt akože dosť. A to máme koberec iba v dvoch izbách, v ostatných miestnostiach je pvc, ktoré teda on nevytrie, lebo to je vyslovene ženská práca....
Takže ešte raz dík 🙂 A vážte si manželov, čo Vím pomáhajú veľa 😉

elibetka
30. jún 2009

mangel 😎

inkinka
30. jún 2009

všetci, najčastejšie ja

fidka79
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
capy
1. júl 2009

aj u nas je to asi pol na pol.

severanka13
1. júl 2009

manzel a aj pere len on 😉

mamutka
1. júl 2009

megi a manzel je inak ok ked toto riesi? vies kto vysava u nas? ten kto ma aktualne dve volne ruky.
proste to chce trochu chochmesu asi aby jeden videl, ze ked uz dopozeral futbal a precital noviny a ten druhy lieta okolo domacnosti, tak treba vstat a daco aj urobit. odkazujem mu ze delbu prace vymyslel uz hmyz, tak nech sa chlapi netvaria ze oni take nezvladaju. neznasam postoj, ja chodim do prace, ty si doma...jemu po 8 hod. padla a zenska cely den makat a aj v noci vstavat a este s usmevom poprosit, milacik zdvihni labky, povysavam okolo teba, trusis jak stara sliepka....joj moje nervy.
ason ten riad ti umyje obcas 😉

bubba
1. júl 2009

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

gween
1. júl 2009

???????????? 😕 Predsa manžel! 😀 😀 😀 😀 😀 😀

centik
1. júl 2009

manzel 😀 teda vacsinou

gween
1. júl 2009

centík- snívajte s nami! 😀 😀 😀

simasa
1. júl 2009

ja asi toho mojho poslem k vam na prevychovu, centik

centik
1. júl 2009

ale my mame doma len jeden koberec 😀 😀 😀 aj to taky maly 😀

vladkaz1
1. júl 2009

baby tak mojho vam poslem na prevychovu co sa tyka domacich prac robim len ja 😝 nemozem ho ani za svet dokopat nieco spravit .. tak vaaaam teda prajem nech vam to co najdlhsie zostane ze vam pomahaju moj je hnilac hnila 😅

gween
1. júl 2009

My tiež . a máme aj upratovačku!!! 😀 😀 😀

martina236
1. júl 2009

jaaaaaa