Kto vyskúšal Thermo x?

vladkaz1
21. feb 2008

Ahojte chcela som sa spitat ake mate skusenosti s pripravkom thermo x ?Dakujem

vladkaz1
autor
21. feb 2008

Tak kočky nemate nikto skusenosti chudnutie s thermo x?

dominica
21. feb 2008

čaves, čo to jééé?

vladkaz1
autor
21. feb 2008

caves no je to doplnok k strave, 30 min pred cvicenim a odburava to tuky 😀 .Tak som zvedava ci to niekomu uz pomohlo lebo mi to bolo doporucene,vies som jak gula a nemozem schudnut

dominica
21. feb 2008

no od gule máš ďaleko, to zas nehovor, ale držím ti palce, som rada, že to nemusím riešiť 😉
Ináč, čo robí Lucinka? Si u vašich, keď si na nete?

vladkaz1
autor
21. feb 2008

No som u nasich sak Boris ma poobednu tak som cely den sama.Co budem tak tu surfujem mala doteraz spala asi 3 hod a teraz kaka.Tlaci jedna radost 🙂 .A ty co? A ze od gule mam daleko tak asi nevidis nezda sa ti ze som tucna? Ja mam stoho normalne kompexi.

dominica
21. feb 2008

Tak priznám, že chudá ako ja si neni, ale nemôžem ti predsa povedať, že počuj, aká si len tučná, nechceš náhodou schudnúť. To by som bola iná sviňa, nie? Si bacuľka, ale ty musíš vedieť, ako sa cítiš, ale držím ti palce a keď už, veď vydatá si, Borisa máš, čo by si viac chcela? 😀 Ale nie, ale keby si videla mňa, ja mám tiež pár faldíkov po pôrode a neni som spokojná, ale čo už a najviac sa smejem na mužovi, odkedy sme sa spoznali, len mu "mišelinky" rastú a niekedy nechápem, čo už na ňom vidím. No už asi nič pekné, ale to je vekom asi normálne, ale aj tak ho milujem.

dominica
21. feb 2008

No, neviem, či nám to tu admini nevymažú, lebo vôbec nekecáme k téme, tak radšej končím, ak by si chcela niečo, radšej napíš cez IP. Pá, pá.

vladkaz1
autor
21. feb 2008

No sak jasne ale ja sa citim zle ked som pred tehu schudla 14 kg tak vtedy som bola spokojna.Noooo a boris je spokojny ale nepovedal by nic keby som bola chudsia hihi.Aj Boris ma riadnu preumatiku neboj sa .A ty mas kde faldiky? Prosimta moja tak take by som chcela mat 😀

dominica
21. feb 2008

no mám len také malé, ale aj tie mi vadia, veď vieš jaká som bola, teraz mám úplne zmenenú postavu z toho tehu, ale s tým treba rátať, ale aj tak chcem byyyyyť takááááá ako predtýýýýýým.

vladkaz1
autor
21. feb 2008

oki tusim som sama kto o tom vie alebo co?

vladkaz1
autor
22. feb 2008

Dakujem to som citala je tam skoro vsetko o adipexe a lipoxale

monkula
22. feb 2008

vladka, nie, nie si sama, kto pozná tento prípravok...
MM sa už dva roky venuje bodybuilderstvu a tento prípravok mi spomínal ako najsilnejší prostriedok, čo je natrhu, ak nepočítam doping... 🤐 🤐
Zaberá veľmi spoľahlivo, chudneš, aj keď necvičíš, ale má aj negatívne účinky, ako búšenie srdca, agresivita...
Ale je ozaj dobrý... Už ho máš kúpený? Ja som naň dávala link aj do tém o chudnutí, ale nikoho to nezaujímalo, radšej sabudú celý deň nalievať kávou 🤐 🤐 🤐 🤐

vladkaz1
autor
22. feb 2008

Ahoj no ja som citala tvoju pripomienku na teme chudnutie a od tial som si ho aj objednala.Velmi pekne dakujem za radu.BOla som aj vo fitnes predajne a tam stoji neuveritelných 1489 sk tak to uz by som nedala,takto ma vysiel 670sk.Rozmyslam ze si objednam este jeden.Ale pravidelne som sa dala do cvicenia kazdy den no zatial 3 den ale aj to je uspech.Dala som dole uz 2 kg.Na navode je 1-4 tabletky denne.Ja volím zlatu strednu cestu rano jednu a poodede jednu to staci.Uvidim ake budu pokroky po mesiaci.Negatyvne ucinky nemam zatial to je dobre.Vyskusala som aj lipoxal ale to je uz davno je to blbost a ties adipex to je riadne svinstvo skoro ma natiahlo po dvoch tabletkach mala som infarktovy stav fuj neodporucam.Ale ajstak si myslim ze je to vsetko o psychike aj ta strava by mala byt upravena.No uvidime ako stoho schudnem. 😕 😀

monkula
22. feb 2008

vladkaz, tak som pomohla aspoň Tebe..

Jeeej a teraz mi zaplo, ty si mi posielala mailom Tvoju fotku, ešte kako tehu...
A už má krpaňa 3 mesiace...

Inak v stredu som bola v Trnave... 😉 😉 😉

vladkaz1
autor
23. feb 2008

diki no uz je bambulka 😉 😉 ja si ta ties pamatam

livia76
29. feb 2008

vladkaz1 tak ako sa darí Thermal-x funguje 🙂 zaujímam sa- lebo ho mám ale nie som presvedčená ,či ho mám aj začat konzumovať 🙂

zlaticanina
1. mar 2008

Ahoj vladkaz1! Kde si kúpila Thermal-x za 670 Sk? Potrebujem tiež schudnúť!!!

monkula
1. mar 2008

Thermo-x. nie Thermal X 😅 😅

livia76
1. mar 2008

🙂 🙂 jasnééé 🙂 🙂

vladkaz1
autor
1. mar 2008

ahojte kocky tak ja som ho kupila cez net .Jedna kocka hodila stranku v teme ako schudnut pisali tam o adipexe a roznych tabletka ktore su zakazane.Mrknite sa tam a zbadate tam adresu cez nu si ho mozete objednat mne prisli za 2 dni.No ja ho beriem asi 2 tyzden a schudla som uz 4 kg.Ale kazdy den cvicim zhruba 10 minut.Skor by som povedala ze som schudla na ojeme nez na vahe dokonca si to vsimol uz aj manzel hihi.Ale ze by to bolo nejake zavratne chudnutie tak to nie.Myslim si ze pomalej dalej zajdem.Ale ja ked ho miniem si ho este kupim.

nanyka
2. mar 2008

vladkaz1, fiiiiha, to tuším skúsim aj ja..leto sa blíži 😀 😎 .

tilly
2. mar 2008

hoďte ešte raz ten lííínk, dííííííííík 😀

monkula
2. mar 2008

Tilly, napríklad tu ho majú za 620 Sk
http://shop.internetshopping.cz/index.php?Kod=3...

tutifruti
3. mar 2008

Tak som si objednala, od januára chodím do posilky tri krát do týždňa a zatiaľ nejaký efekt nevidím... 😒 Tak si idem trocha pomôcť...

vladkaz1
autor
3. mar 2008

ok drzim palce kocky tak napiste potom ako ste na tom.Chcela som sa spitat Monkula myslis si ze sa to moze brat aj cez menzes?Lebo tu take nieco neni napisane a teraz som uz dostala a neviem co??

monkula
3. mar 2008

no, nemyslím si, že byto malo nejaký vplyv na MS, pokiaľ viem, nesmie sa brať počas tehotnosti a dojčenia... 😉 😉

vladkaz1
autor
3. mar 2008

aki tak si ho dam

tilly
3. mar 2008

monkula, díííík

monkula
3. mar 2008

tilly, v pohode... 😉 😉

Vladka, tak MM potrvrdil, že môžeš aj počas MS, a že teraz si máš dávať pozor na stravu, nech Ťa nezláka fakt, že tak dobre chudneš, dodržiavaj striedmu stravu, nejedz večer a hlavne nejedz sladké...
Držím palčeky...
Tutifruti, čo znamená nevidím efekt? Na váhe dole nepôjdeš, ani nečakaj, mala si sa zmerať v páse, tam sa Ti ukáže pravda, pretože cvičením Ti pevnie svalstvo a to je ťažšie ako tuk..., atk preto nevidno úbytok na váhe...