Kto vyskúšal Thermo x?

vladkaz1
21. feb 2008

Ahojte chcela som sa spitat ake mate skusenosti s pripravkom thermo x ?Dakujem

tutifruti
4. mar 2008

No ved prave.. Ja som sa sice nezmerala, vahu viem približne, ale však stale nosim tie iste veci a stale sa do nich trepem s rovnakým úsilým ako na začiatku... to som prestala jesť po piatej, no skrátka som myslela, že po vyše mesiaci drenia už budem na sebe niečo badať... Jediné čo vidím, že mám viac energie 🙂 , ale aj to je pre mňa pozitívum... 🙂
a na váhe, no skrátka musím ísť dole... Ja nechcem naveky vážiť 70kg... ☹

vladkaz1
autor
4. mar 2008

😀 😀 😀 tutifruti boze ja mam viac neboj to zvladneme budeme sa podporovat ja stale stojim na -4 kg snazim sa monkula nejest sladke 😉 ale niekedy zhresim s musli.Ale moje rifle co som si kupila mesiac po porode su mi na pase velke aj na stehnach troska ale zadok mam stale jak vagoooom hihi.Ja si verim ze schudnem este mam dlhu cestu pred sebou ale zvladnem to 😕

tutifruti
4. mar 2008

Ked som citala, kolko si schudla, tak som od závisti skoro odpadla... V tehotenstve mám nenormálne prírastky na váhe... Pri prvej dcére som pribrala 35 kg, pri druhej "iba" 30 kg... Druhá dcéra má 10 mesiacov a ja 10 kg navyše... Takú depku som mala pred vianocami /šla som dvom kamarátkam na svadbu/, nič som na seba nemohla kúpiť /teda čo sa mi páčilo/, a jedna "odvážna" predavačka, mi povedala, že mám ísť nakupovať do moletky... Mala veľké šťastie, že neostala na vozíčku... 😠 To, že sa ma celé leto niekto vypytoval, či čakáme tretie /neviem, či boli všetci slepí, keď som trepala malú v kočíku/, radšej nekomentujem... 😅 Tak som si od ježiška pýtala pernamentku do fitka... 🙂 Mám super pocit, že niečo robím pre seba, len keby to ešte na mne bolo vidieť... Moja segra hodila nejakú "totalbrutal" diétu a schudla ako nič 8 kg, a ja nežerem cvičím a tučná som jak "sviňa"... 🙂

monkula
4. mar 2008

tutifruti, len aby segru nechytil brutál jojáč, radšej pomaly ale isto, ako takto naraz, to nerobí dobre ani telu, neboj, zbaští jednu čokoládu a jneď bude pol kila hore...
A cvičíš s trénerom, alebo bez?

tutifruti
4. mar 2008

Prišla som do posilky a tam mi dali len také cviky na prvý mesiac cvičenia, že čo asi... Tak som cvičila tie, teraz už cvičím sama, čo ma napadne, v podstate sa snažím precvičiť všetko, lebo napr. civky na chrbát, mi robia nenormálne "dobre"... Konečne nemám po dlhej dobe pocit, že keď sa zohnem po hračku, tak ma sekne v krížoch a už sa nepostavím... 🙂

monkula
4. mar 2008

čo ťa napadne? 😅 😅 😅
musíš mať systém, ak chceš, dám Ti sem program, čo mi vypracoval MM 😉 😉 😉

tutifruti
4. mar 2008

No jasné daj, budem vďačná za všetko...

monkula
4. mar 2008

Tutifriti, IP

tutifruti
5. mar 2008

vladka a kedy ti prišiel? Objednávala som v nedeľu a ešte nič.... 😒 A ja chcem chudnúť... 😉

vladkaz1
autor
5. mar 2008

😀 Tutifruti si nedockava no ja som si ho objednala utorok a piatok mi dosiel.Neviem mozno maju moc objednavok neboj pride.No ja som ties tucna jak svina ale aspon tie svaly po porode uz pracuju a su pevnejsie lebo som bola jak huspenina.Ja som po porode 3 a pol mesiaca a mam na sebe este10kg takze tak 😝 .Zasa na druhu stranu nejem moc ale ked sa napijem co len vody uz mam naviac pol kila hehe.Teraz momentalne nie vaha mi stoji.Ja som zasa optimistka v tomto ziadny pripravok ti nemoze odburat tuk musis preto aj nieco robit.Tebe závidím ze chodis do posilky lebo ja nemam na to cas,musim cvicit doma. Chodila som rok v kuse na zensky kitbox a vtedy som bola namakana svaly pevne ale zadak taky isty to uz nezmenim.Teraz ked mame malu muz v robote a ja sa musim starat o vsetko doma takze preto nestiham.A mozo by som sa tam aj hambila ist teraz.

tutifruti
6. mar 2008

No ja som si dala podmienku, že od januára cvičím, lebo inak, že ma už odvezie na psychiatriu... Celý október, november a december som bola s deťmi sama, navyše boli choré, ani pätu sme nevytiahli z domu, tak som si dala novoročný záväzok, že od januára sa začínam venovať viac sama sebe...
Po prvej dcére išli kilká dole jak lusk... To som sa s ňou ale prechádzala... Keď sa narodila Dorotka, tak sme to "zapichli" na pieskovisku a ja som tam sedkala.... Takže som ostala stáť na 75kg... Potom pred kámoškinou svadbou som schudla 2kg a teraz mám zhruba tých 68kg... No ale som strašná.... Nič si neoblečiem, staré gate vytiahnem do pol stehien, tak som si povedala rázne Nie, a prestala som si o 22:00 hod robiť večeru. Odôvodňovala som to tým, že ešte kojím...
Takže dúfam, že v lete si už dám aspoň tričko s krátkym rukávom, lebo som nič nenosila, aké som mala tučné ruky a tak... 😖

vladkaz1
autor
6. mar 2008

🙂 😀 no ja mam tie ruky jak medvet zasa som schudla kilo xixi ale to je mozno tym ze menej jem nechuti mi moc

zlaticanina
7. mar 2008

Ahoj Monkula, prosím Ťa, keď beriem 3 krát denne Thermo-x,je nutné aj cvičiť? Ďakujem

vladkaz1
autor
9. mar 2008

Ja si myslim ze vzdy je nutne cvicit 😉

tutifruti
11. mar 2008

Tak mi stále nič neprišlo... Tak som si ho dnes objednala znovu... 😠

vladkaz1
autor
12. mar 2008

To vazne???? Nechapem preco tak ja som objednala uz druhy a prisel mi zasa.Nezadala si tam nieco zle?

mimikyky
12. mar 2008

kočky, aj ja som čakala 10dní,kým mi došiel 😠 po týždni sa mi ozvali telefonicky, a potom mi do 3dní dorazil

tutifruti
13. mar 2008

No tak budem mať prinajhoršom dva... Dúfam, že sa "nestratím"... 😀
Myslím, že som nič nevypísala zle, však mi na konci dalo, že zaregistrovali moju objednávku, a že už mám len čakať na tovar... ale aj tak by som teraz tabletky nebrala, lebo máme všetci črevnú chrípku... No čo už, veď aj to je spôsob chudnutia, aj keď pekne nechutný...
Prišla som na to, že bulimička, by zo mňa teda rozhodne nebola, alebo len polovičná... Ja by som len žrala... vracať by som už nemohla.... 😀

monkula
13. mar 2008

Zlatica, nie je nutné cvičiť, ale iste Ti to nezaškodí, nehovoriac o tom, že tým zvyšuješ šancu na vysnívanú postavu...

vladkaz1
autor
14. mar 2008

Tak mozno maju ozaj moc objednavok neviem mne to doslo za 2 dni a potom za 3 takze pohoda.Ja sa drzim na -5 kg ani tolko nezerem ale zhresila soms cokoladou .Taka bola dobra normalne som ju zozrala xixi.Kamoska trenerka mi povedala ze nestaci cvicit 10 min denne ze to nema ziadny ucinok 😝 takze moja snaha doteraz bola na prd? Neviem ale budem pokracovat malu mam uvrestanu vyzaduje vela pozornosti muza stale v praci tak som na vsetko sama domacnost a podobne.Ale viem ze kebyze som sa prinutila urcite by som si nasla aj 30 minut cas.Banujem lebo som mala úžasný stroj a pozicala som ho svagrine asi ho uz neuvidím .Teraz by sa mi hodil.Malo to podobny ucinok ako keby ste lyžovali . 🙂 Som ale koza

maruschka
14. mar 2008

dievčatá, pomohol vám ten thermo X??? Ako pokračujete v chudnutí?Aj ja si ho chcem objednať 😉

vladkaz1
autor
15. mar 2008

No ja som -5 kg a ked zjem sladke tak je to dost citit na vahe 😉

tutifruti
16. mar 2008

Tak v piatok konečne dorazil... Dnes som si ho dala prvý krát, tak som zvedavá, či bude u mňa rovnaký efekt ako u teba Vladka....
Ja som teraz zhruba týždeň necvičila, mali sme virózu, a nejak som sa tuším "rozožrala".... 😉 Takže od pondelka znovu začínam a budem sa snažiť po tej 17-18:00 hod nejesť... 😝

vladkaz1
autor
17. mar 2008

ok drzim palce ja som pribrala kilo 😢 sakra a ani nezerem to asi ta cokolada

mymushka
11. máj 2008

AHOJKY... 😀 JA SOM TIES NEDAWNO ZACALA S TABLETKAMI CARNI-X A ZATIAL NEBADAM ZIADNE ZMENY NA SEBE MOZNO AKURAT TROSKA VYSTUPILI SVALY NA BRUSKU ALE STALE SA CITIM ROVNAKO"TUCNA"PRIBRATAAA A RADA BY SOM TO ZMENILA SNAZINM SA TO ZMENIT DO TOHO LETA NECH ASPON NEJAKO VYZERAM🙂NEVIETE MI O TOM PORADIT NIECO VIAC? ZACALA SOM 4DNI DOZADU A OKREM CARNI-X AKO DRUHE V PORADI NASADIM SILNEJSIE TABLETKY THERMO-X O KTOROM TU PISETE VIETE MI NEJAK PORADIT? MAM NA TO CELE 2MESIACE ABY SOM SCHUDLA A BERIEM TO PRVY KRAT TAK BY SOM O TOM RADA VEDELA NIECO VIAC🙂

vladkaz1
autor
11. máj 2008

Ahoj no ja som tu vlasne zacala ja som schudla 4kg a vobec sa nemozem pohnut prestala som cvicit momentalne sme vsetci chorí tak som aj pribrala lebo som ich aj douzivala a viac som si ich nekupila.
Urcite sa ti oplatia kupit k cviceniu,ale ked nemienis cvicit je to zbytočná investícia.
Energia s toho je totalna to som sa cudovala 😉

adot
20. mar 2009

ahoj ..takze dievcata s chudnutim, ..po prve ide o proces dlhodoby, aspon take 3 mesiace, chudnut sa ma tak najviac 1-1,5kg za tyzden - spociatku viac, pretoze sa uvolni z pecene glykogen a voda, ktora sa nanho viaze - cie take prve tri kila su v podstate 3 litre vody a potom to uz ide pomalsie, lebo konecne prisli na rad tie nestastne tuky - zakladne pravidlo - nechci vela naraz, aby si si neoslabila imunitu, cital som ze si ochorela, je mozne ze ciastocne aj preto ..a tiez aby si nestresovala telo a ono nezacalo potom moc setrit a chudnutie je potom dost tazke

..pokial ide o trening:
najlepsie sa chudne rano, telo cez noc nastartovalo metabolizmus tukov, pretoze je 8h bez potravy.. musi to byt cvicenie aerobne, teda beh, bicykel a pod. a to volnym tempom (tep 120-130), pretoze inak je nutene siahat telo po zasobach glykogenu a ked ich je malo tak po svaloch - bielkovinach, pretoze potrebuje okamzitu energiu a metab. tukov je komplikovany.. ..spociatku prvy den 5 min., dalsi pridaj zasa 5min navyse az sa dostanes na 30 - 40min. pokojne s malimy pauzickami ak nebudes vladat ..ak si najdes cas este aj cez den ci vecer bude to super a pojde to 2x lepsie

..pokial ide o stravu:
to je pochopitelne zaklad uspechu, ..nehladuj! ..jedz aspon 6-7 krat denne, ale mensie davky jedla, ..teda zasada je jest casto ale male porcie, co provokuje metabolizmus pridat na obratkach ..ked si hladna je to pre telo signal zacat setrit ..co jest? ..nezabudaj na zeleninu, okrem toho ze je zdrojom zivin, ktore chrania organizmus v tazkom obdobi taktiez spomaluje vstrebavanie energie z jedla, zaklad jedalnicka by malo byt z masa kur. prsia (pripadne morcacie a pod), ryby, dalej mliecne yvrobky ako tvaroh, nizkotuc. jogurt (najlepsie probiu, a to aj denne a moze byt pokojne aj ta ochutena) ..taktiez dalej ovsene vlocky (najlepsie na ranajky s jogurtom) cestoviny a ryzu (najlepsie hnedu), ale prave u tychto by sa malo jednat o striedmejsie davky, pretoze su zdrojom sacharidov - energie, takze taku polovicu obvyklej davky, ..z masa nemusis uberat vobec, lebo ide hlavne o bielkoviny, a tie telo potrebuje aj nadalej.. vyhybaj sa sladkostiam, ovocie mozes sem tam ked sa budes citit unavena .. cez piatok, sobotu a nedelu vzdy o postupne zvys prijem sacharidov (cize vlocky, ryza, cestoviny, zemiaky) aby si telo vydychlo a nezablokovalo vydaj tuku (tym zabranis jojo efektu)..pokial ide o tuky, tymto sme ich vyrazne znizili, ale netreba zabudat, ze su aj tuky kto su zivotne dolezite (oleje - nenasytene mastne kyseliny, ktore su velmi dolezite napr pre bunkove steny, a niektore dokonca pomahaju odburavat neziaduci tuk - cize zle nasytene mastne kyseliny), preto odporucam dat si denne 1-3 lyzicky olivoveho oleja pocas dna k niektoremu z jedal alebo do zeleninoveho salatu
taktiez nezabudaj na vela tekutin!

..inac samozrejme najlepsie bude ak takymto sposobom upravis svoj zivotny styl, aby sa si nevratila kde si zacala

tak kocky drzim prsty

adot
20. mar 2009

a aby som ostal pri teme 😉 ..termo-x pol hodky pred treningom, k tomu mozes pridat aj ten carnitin, co je aminokyselina kt pomaha odburavat tuky okrem ineho ..pouvazoval by som taktiez o CLA (taktiez vo fitnes predajni - je to konjugovana kys. linolova, cize jedna z tych dobrych nenasytenych mastnych kys. ktora okrem toho ze pomaha odburat tuk ma aj preukazane protirakovinove ucinky) , a to mozno namiesto toho carnitinu..

adot
20. mar 2009

este ma napadlo, ..zabudnite na delene stravy a podobne hovadiny ..je to BULLSHIT..strava ma byt komplexna

zuzka1.
20. mar 2009

ok, takze ja ho mam, mylsela osm si hviezda, ze to pojde aj bez cvicenia!!!!nejde!
zaclaa som cvicit, pomohla mi mimikyky, davam zase thermo aj l-carntin, dam vediet vysledky, zatial cvicim len 6 dni poctivo, pomerana, jem striedmo 2-3x za den, vecer po 18. nic