Ktorá je najlepšia kniha o bábätkách?

barbulka
11. júl 2006

ahojte maminy, ktora kniha o babatkach je podla vas najlepsia ? ja som sa akurat vratila z knihkupectva, kde som si kupila Dieta: Otazka a Odpovede, zdala sa mi taka najprehladnejsia ...

ena
6. sep 2006

liska a skoro by som zabudla: super su aj CD cka s pesnickami Richard Canaky a Maria Podhradska, su 3, jedno z nich je s anglickymi pesnickami..
http://shop.babetko.sk/index.php?page=5&cat=497

verus
11. nov 2006

Dievcata, pamatate si este rozpravky na velkych ciernych LP platniach - Popoluska, Tri prasiatka, Medovnikovy domcek, Kozliatka...? Ja som ich mala vemi rada, ked som bola mala, pesnicky si pamatam doteraz... (Ide sa do lesa, jahody traste sa... alebo: My sme male kozicky a rady sa mame, vesele sme sestricky, casto si spievame... 🙂 🙂

Rada by som ich pustala malemu a tak ich hladam v nejakom normalnom formate... Neviete, ci to vyslo v reedicii? Nikde som o tom nic nenasla a ani nemam moznost prehrat to z tych starych platni. Ja viem, ze je toho teraz vela noveho, ale toto sa mi veru paci viac... asi nostalgia. Ak by ste niekto vedeli poradit alebo pomoct, budem sa tesit...

lenus
11. nov 2006

Verus, ahoj 🙂
videla som tu v Draciku na CD-ckach vselijake mozne, presne take starsie "nase" rozpravky ako pises (kozliatka, prasiatka, o hlupej zene 🙂, vselico). Urcite ich je tu vela 😉
Aj ja sa chystam si ich kupit, tiez ma prepadla nostalgia 😀
Ak chces, napis IP, dohodneme sa 😎

verus
11. nov 2006

Leni, ahoj 🙂
To fakt? 😵 Lebo prave v Draciku som svojho casu nadkukala na taketo CD-cka, rozpravky boli niektore rovnake, ale uz to boli nove verzie, s inymi hercami a asi aj s inym obsahom... v tych povodnych boli skvele hlasky.

lenus
11. nov 2006

ahaaaa, tak to neviem, tie nove som nepocula, som myslela, ze su to presne tie iste..
Doma mame este na platniach vsetky tieto rozpravky, ale tiez neviem, ako by sa dali prehrat. No mozno by sa nasli aj nejake kazety...Nase stare gramo este funguje, len neviem, ci sa bude dat prepojit nejak s novou technikou, skusim sa spytat este mojho draheho.
Inac, mamka mi vravela, ze sa im podarilo najst u babky v pivnici vsetky tie nase stare perfektne rozpravkove knizky, tak tie uz su na ceste ku mne 😉

vavka33
11. nov 2006

Baby,ja ma dost takych rozpravok na cd,kludne by som vam ich pozicala,ale ako.Kolko stoja v obchodoch,nie je to drahe?Viem,ze byvaju aj v casopise macko pusik.Niekedy ich kupujem malej.

lenus
11. nov 2006

Vavi, ale su to presne tie stare rozpravky? Lebo Verus hovorila, ze su to nejake ine "modernejsie" verzie.

lovacka
11. nov 2006

ena moj macik viem doteraz naspamat od mojich asi 3 rokov
sijem sijem pomalicky
kosielku i nohavicky
a ty macko tisko sed
obleciem ta hned 😀 😀 😀
milovala som tuto knihu 🙂

vavka33
11. nov 2006

napr.pernikova chalupka je ta klasicka,ale su tam pridane pesnicky.oni nie su uz tie uplne klasicke verzie,mozno koli tomu,ze su prerozpravane inymi ludmi.ale moja dcera ich zboznuje take ake su.

lenus
11. nov 2006

Ved hej, tiez si nakoniec myslim, ze dietatku to je jedno, ono si zvykne na tie nove a pre neho budu najkrajsie.
Verus, mozno sa aj my nieco "modernejsie" priucime 😀

vavka33
11. nov 2006

aj ja som sa naucila spievat nove pesnicky 😀 ak nezozeniete,tak vam nieco napalim.....

verus
11. nov 2006

No ono je celkom mozne, ze tie stare som hladala viac kvoli sebe ako kvoli malemu... 😎 😎 Snad su aj tie nove take fajn...

verus
11. nov 2006

a vavka vdaka za ochotu, si zlata.

graziela
14. sep 2008

Mne sa osvedcila kniha "Dieta a ja" od Penelope Leachovej...Velmi milym sposobom opisuje spravanie dietata od 0-5 rokov + tipy a rady...odporucam 🙂 🙂 🙂

katarina.banska
6. sep 2010

mne sa velmi paci kniha : zazrak menom dieta
super tip aj na darcek

gabesz1
17. mar 2013

@barbulka

Ahoj Barbulka!

Čítala som vo voľnej diskusii tvoj príspevok ohľadom dobrej knihy pre maminu a jej dieťa. Ja mám na predaj Veľkú knihu o matke a dieťati. Ak si nenašla ešte žiadnu knihu a mala by si o tú knihu záujem, za sa môžeš pozrieť na moju stránku:
http://knihy-casopisy.babybazar.sk/velka-kniha-....

S pozdravom
gabesz 🙂

malinke001
17. jún 2015

Ahojte predava niektora z Vas : VASA KNIHA O MATERSTVE ? Nemozem ju zohnat všade vypredana .. Dakujem za odpoved