Ktorá je najlepšia kniha o bábätkách?

barbulka
11. júl 2006

ahojte maminy, ktora kniha o babatkach je podla vas najlepsia ? ja som sa akurat vratila z knihkupectva, kde som si kupila Dieta: Otazka a Odpovede, zdala sa mi taka najprehladnejsia ...

barbulka
autor
11. júl 2006

ked to su knihy, kde je pisane aj o tehotenstve, taku ja uz mam 😒 hladam nieco pouzitelne iba o detoch hned po narodeni do takych 5 rokov, s praktickymi radami a tak 🙂

expertka8
11. júl 2006

..veľmi dobrá knika je s názvom *Veľká kniha o matke a dieťati* 😀

newyorkgirl
11. júl 2006

barbulka, kebyze vies po anglicky, v USA ich je neurekom, ja si ich beriem dokonca aj domov, lebo su super 🙂

ervotoc
11. júl 2006

Ahoj barbulka,ja som dostala dve knihy rozne,stali jedna do tisicky,dost drahe,som si hovorila waaaaaw jake super,tu mam na vsetko odpoved-no to som mala len brusko... 🙂 Ked prisiel problem boli mi uplne na nic,na nic sme nemali odpoved aj by to sedelo,aleeeee...vzdy najdes aleeee nema horucku,nema zapchu,nema tam to ....ked chcem nieco vediet najdem odpoved na nete ,je to vela super stran pre matky mama a ja,dieta,babetko,mamatata,miminko,ceske stranky su fajn...a prachy za knizky ktore by skoncili v policke venuj miminku na nieco pekne,ci si kup ty dobre relaxacne citanie

newyorkgirl
11. júl 2006

suhlasim s tym, ze na nete je omnoho viac informacii a aj pomocnych hlav, ako tu na fore 😀

barbulka
autor
12. júl 2006

super, dakujem za rady, som si to myslela, ze jedna mala knizka staci a potom treba hladat na nete a pytat sa mamiciek 🙂

bybi
6. aug 2006

Tak ja mam knihu VASA KNIHA O MATERSTVE a podla mna je super. Mne sa strasne paci, ale zalezi aj co vlastne v knihe hladate. Tu je od oplodnenia, po tehotenstvo tyzden po tyzdni az po babatko. Vela rad aj co sa tyka oblecenia, stravy, cvicenia a vsetkeho co s tym suvisi. Ja som velmi spokojna. 😀

mirka
6. aug 2006

bybi, ja mám túto tiež a tiež sa mi páči najviac zo všetkých. Tá veľká kniha o matke a dieťati mi pripadá dosť stručná, čo sa týka tt.

bybi
6. aug 2006

Mirka, ja zatial ine nemam, ale som si aspon tuto jednu kupila, mozno casom dokupim, ale je super. Prehladna, vsetko potrebne som tam zatial nasla a nie su to len obrazky, ale sa tam aj vela dozviem...

mirka
6. aug 2006

ja som pozrela dosť kníh, kým som si vybrala, táto sa mi zdá fakt najlepšia a páči sa mi, že je tam aj s obrázkami týždeň za táždňom, od počatia 🙂

liska
30. aug 2006

nechcem otvarat novu temu,tak sa spytam tu-poznate nejaku dobru knihu/knihy, kde by boli slovenske riekanky a uspavanky? zistila som,ze si toho vela z detstva nepamatam a pomaly to zacinam potrebovat...moze to byt aj na nete,ak poznate nejaku stranku 🙂

barbulka
autor
31. aug 2006

ahoj liska, ja som mala ako dieta knizku ,,Barborkina abeceda,, ale videla som ju aj ako ,,Malovana abeceda,, to boli take kratucke basnicky na kazde pismenko, doteraz si niektore pamatam 🙂 ale na nete neviem ci ju najdes ...

zvedavamt
31. aug 2006

doporucujem knizky od Harvey Karp Nejšťstnejší miminko-do 12mes,batole 12-48mes) v okolí.Niečo nové a účinné.
čo dať dieťatku a kedy a kolko jesť?
D.Ostertágová Receptár zdravej výživy pre dojčatá a deti

aduh
31. aug 2006

Mne pozicala kolegyna knihu Penelope Leachova "Dieta a ja", je to od 0 do 5 rokov veku dietata a je naozaj dobra, okrem popisov ako zaobchadzat s dietatom je tam aj akysi "pohlad dietata"...ako sa citi, preco place...atd

cmulinko
31. aug 2006

Liska,pisala som ti IP,ale nasla som ti aj nieco na nete.
http://rozpravky.wz.cz/basnicky/index.php

ikke
31. aug 2006

liska, klasika:
Už ho vezú!
Ľudmila Podjavorinská , ISBN 8010001066

Zlatá brána
Mária Ďuríčková , ISBN 8089028438

Zlatá hrkálka
Mária Ďuríčková , ISBN 8089028381

Varila myšička kašičku
Mária Rázusová-Martáková , ISBN 8089028195

emjee
31. aug 2006

inak ja mam doma este vsetky knihy z detstva, aj by som ich rozdala, ale zachvilu ich budeme zase potrebovat 🙂

zebricka
31. aug 2006

Emjee, nerozdavaj... nanajvys oskenuj a posielaj na poziadanie... bola by to skoda...

Liska, ak bude cas, pozriem nieco u nasich a poslem... ok?

emjee
31. aug 2006

vidis, dobry napad s tym oskenovanim, zapisem do diara, buduci vikend sa mozno najde cas 😉
co dala cmulinko tu stranku to vyzera tiez dobre

zebricka
31. aug 2006

Zapis, skenuj, posielaj... 😀

emjee
31. aug 2006

zebri mam lepsi napad - zoskenujem a zavesim do albumu 😉

zebricka
31. aug 2006

Taky tak... 🙂

kattum
31. aug 2006

ked uz ste pri tych knizkach pre deti, nasla som zaujmavy web na riekanky, basnicky a pod
http://alinka.szm.sk/

dolinka
31. aug 2006

ja som velmi nadsena knihou

od Dr.Miriam Stppardovej , vydavatelstvo ikar. *Otestujte svoje dieta, alebo ako objavit a rozvijat schopnosti dietata*..

.. nedajte sa odstrasit nazvom *testovanie*.. je to v podstet prakticka a hrava prirucka ako vytvorit pre dieta optimalne stimulujuce prostredie s ohladom na jeho vyvoj, schopnosti,.. ako ho podporit.... jeho intelektual., emoc., a socialny vyvoj,...

liska
31. aug 2006

baby,dakujem vam vsetkym,ste strasne zlate,ulahcili ste mi zivot 😀 ,kedze teraz akosi nemam cas na surfovanie po nete...cmulinko,kattum,tie stranky su super,pri prvej volnejsej chvilke si to tlacim...
zebricka,si poklad,ale ty netusis,kolko stoji postovne do CH 😀 chysta sa mi sem otec,tak mu dam nieco najst a doniest...ale dakujem 😉
ikke,to je fakt,hanba mi,slovencinarke,ze zabudam na klasiku ☹ urcite mam nieco z toho aj doma 🙂

zebricka
4. sep 2006

Liska, zatial som nehladala, ale ak sa podari, tak poslem aspon oskenovane... mimochodom, prave som nasla ten Alinkin web, prisla som Ti ho sem odporucit, ked som zbadala, ze uz ma Kattum predbehla... 😉

liska
4. sep 2006

zebri,vdaka 🙂

ena
6. sep 2006

My zatial mame kupene VARILA MYSICKA KASICKU a MOJ MAMCIK a vela je toho na vebe, uz en na tej alinkinej stranke toho najdes dost.
Ale ako tak pozeram nove knizky, niektore riekanky su dobre spotvorene ...
vid priklad , napriklad klasicke:
hojda hojde hojda spadla macka z pojda, spadla na kolace, teraz v kute place, hojda hojda hojdice, placte vsetky macice.

som videla v "novsej verzii" :
hojda hojde hojda spadla macka z pojda, lebo v kute na almare, zabudla si okuliare, nevedela zist. Vypadli jej z huby, vsetky styri zuby, cimze bude hryzt...

a dost vela novych detskych riekankovych kniziek je takych, ze su upravene klasicke riekanky, ale vacsinou su fakt upravene k horsiemu..

ena
6. sep 2006

MOJ MACIK a nie MOJ MAMCIK 😝

MOJ MACIK: http://www.martinus.sk/?uItem=18285
VARILA MYSICKA KASICKU: my mame tuto: http://www.martinus.sk/?uItem=18422 ale klasickejsia a asi aj krajsia bude tato
http://www.martinus.sk/?uItem=20460
a kopa dlasich knih pre inspiraciu na martinus
klik na kategoriu knihy pre najmensich ..