Ktorá je najlepšia škôlka v Ružinove alebo na Trnávke?

amdeis
1. jan 2011

Ahojte, rada by som sa spytala Vas, mamicky/oteckovia, ktorych deti chodia do MS v Ruzinove alebo Trnavke, ci prilahlom okoli, na vasu MS. Do konca marca treba podat prihlasky na MS a ja neviem kam, pretoze niektore skolky ani nemaju netove stranky a ja zas nemam tolko volnehu casu (zvacsa ziaden), aby so mohla kedykolvek vybehnut. Prosim napiste mi kam chodia vase deturence, ako ste spokojni a aka je vasa skolka. Dakujem.
P.S. to admin: Nenasla som takuto temu. Ak je, tak ma nasmerujte. Thx

zuka
3. jan 2011

Ahoj Amdeis, nas Maximko chodi do MS na Astrovej ul. Su to vlastne elokovane triedy MS Pivonkova. Klopem do dreva, ale sme so skolkou zatial velmi spokojni.
Tu je link na web:
http://skolka.itmk.sk/o_nas.html

amdeis
autor
4. jan 2011

Ahoj zuku. Dik za odpoved. A mohla by si mi ete povedat ake je tam prostredie, aky maju pristup a podobne? Dakujem.

zuka
12. jan 2011

Ahoj amdeis, ja som si skolku vyberala podla referencii od znamych a rodicov z ihriska 😉 My totiz mame velmi blizko bydliska skolku, ktora ma prekrasnu, velku zahradu a vzdy som sa tesila, ze tam maly bude chodit. Ale potom som na nu dostala tri nezavisle referencie a veru nie dobre. Samozrejme, je to velmi individualne... Ale rozhodla som sa pre Astricku, tak som zavolala pani riaditelke este vo februari a bola velmi mila, suhlasila s osobnym stretnutim. Bola som z jej pristupu a komunikacie nadsena. Velmi sa mi pacilo, ked mi povedala (to uz bolo po oznameni o prijati), ze sa mame pripravit, ze aj maly bude plakat, ze ja budem plakat, ALE ze za 20 (ci 30? uz si nepamatam 🙂 rokov co to robia este nemali dieta, ktore by nezvladli. Myslim, ze toto je presne to, co rodic potrebuje pocut 😉. Mame totiz v okoli znamych, ktorym zo skolky volali do prace, aby si prisli pre dieta, ze je v kancelarii a nevedia si s nim rady...
Je pravda, ze je to klasicka sidliskova skolka, ale pre mna je najdolezitejsi pristup! Teraz uz maju vymenene okna a celkovo sa, podla mna, pani riaditelka velmi snazi...
A co je najpodstatnejsie - Maximko tam chodi rad! 🙂

nikuska22
24. mar 2011

zuka, mozes povedat ktora je ta skolka s negativnymi referenciami?Nevies nieco o Bancikovej?Dik

nikuska22
24. mar 2011

@zuka zuka, mozes povedat ktora je ta skolka s negativnymi referenciami?Nevies nieco o Bancikovej?Dik

kidsparadise
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
sarinka2012
23. máj 2014

@kidsparadise Dobry den,je možne dať k Vam dieťatko (od septembra) len na jeden den v tyždni? aka by bola potom cena? Možete mi napisať kludne aj IP. Ďakujem

kidsparadise
Odpoveď bola odstránená
Zobraz