Ktorá práčka je tá naj?

mexx
15. nov 2008

Zaujimalo by ma, ktora pracka je podla vas najlepsia. 🙂
Chystame sa jednu kupit, a hoci predtym som bola takmer rozhodnuta, v poslednych dnoch zacinam mat fakt chaos v tom, aku si vlastne vybrat. 😅 Takze by som uvitala nejake rady a nazory - ci sa vam viac osvedcili pracky plnene zhora alebo spredu (je jasne, ze kazda ma svoje vyhody aj nevyhody), pripadne znacka (ak sa to teda moze)... 🙂

certica
17. nov 2008

susik, ja mam chemikalie na wc, dali sme pozdlz hore policku a tam mam vacsinu. mame este umyvadlovu skrinku v kupelke, aj tam je nieco ulozene

erikasadek
17. nov 2008

vidim, ze som nebola sama, nespokojna, s whirpool, 6 sense, ale odporucam, vam novu radu teda znacku LG,s parou, uzasne masinky, az do 10 kG...........

susik77
17. nov 2008

certi: mm uvazoval dat urobit nej. zrkadl. skrinku do kupelne, vadia mu aj moje vlozky a pod. len ja si to neviem predstavit ako to na WC bude vyzerat...

susik77
17. nov 2008

teda nie do kupelne, ale na zachod. a pod umyv. zatial nechceme skrinku, to je pre malu lahko pristupne 😎

eho
17. nov 2008

Já mám úzkou pračku Bosch a jsem maximálně spokojená. Mám jí už čtyři roky a moc mi vyhovuje. Je na 4 kg prádla a to nám stačí, nemám pocit že by byla malá. Prášky skladuju ve skříňce pod umyvadly, mám na ní pojistku proti malému. Jo a pračka má moc zajímavé knoflíky, mládě mi minulý týden vyplo ždímání a já tu pračku otevřela 😠

aviril
17. nov 2008

certica, nebudeš ľutovať, uvidíš. AEG je proste super. Dnes som na nej prala celý deň, veď za tie 2 týždne, čo mi nefungovala stará pračka sa mi dosť nahromadilo. Opravár vravel, že je to jedna z naj značiek na trhu, nad ňou je tuším už len miele, ale to je už iná cen.kategória.

viktoriacar
4. aug 2009

aviril Ahoj prosím ťa chcem sa ťa opýtať ako si spokojná po takej dobe s pračkou. Teraz ideme kupovať a chcela by som poradiť. Ďakujem

bets
6. aug 2009

tiez planujem v najblizsej dobe kupit pracku. povodne som manzela prehovarala aj na susicku, ale nakoniec sme spravili kompromis a chceme pracku kombinovanu so susickou.
a planujem bud elektrolux, alebo AEG - len rada by som asi elektrolux, lebo by som chcela vyskusat pracku s priamym sprchovanim, a neviem ci spravne chapem, AEG nepise, ze by to boli pracky s priamym sprchovanim. mate niekto s tym skusenost - ci naozaj to priame sprchovanie je ucinnejsie, ci naozaj je mozne davat menej prasku s dosiahnutim vyssej ucinnosti prania?

geegee
6. aug 2009

bets, ja som citala niekde, ze tieto kombinovane stroje nie su velmi kvalitne - najma teda susicky. Ja mam pracku so susickou a susicku nepouzivam vobec, zerie to kopu el. energie. Pracku mam zdedenu este po manzelovej ex 😀

Tiez chcem novu pracku ale co najtichsiu, kedze mam pracku v kuchyni spojenej s obyvackou

aktak
6. aug 2009

my mame AEG Elektrolux (dokopy) 😀 som spokojna, ale ma jeden velky neodstatok a to ze ta guma ktora je pri dvierkach je zle navrhnuta a je tam hlboka drazka kde sa drzi voda a teda aj pliesen, ked sa dostanem do obchodu skusim ci sa neda vyenit za inu co by sa do mojej hodila

susik77
6. aug 2009

baby, co mate AEG hodite sem pls. presny typ? My chceme kupit zvlast pracku AEG a zvlast susicku...

susik77
6. aug 2009

ja som uvazovala o tejto: http://www.nejlepsiceny.cz/pracky/aeg-lavamat-8...
Paci sa mi, ze je extremne ticha-chcela by som aby sa dala pustit akj ked budu deti spat. Mate s nou niekto skusenost?

nikolet02
9. aug 2009

ahojky 🙂 aj ja som prelúskala obchody s práčkami a internet,skoro všade odporúčajú BOSH 😉 mali sme ju ako našu prvú,išla 11rokov ,a to sme ju kúpili už používanú, 😵 potom sme kúpili novú ZANUSSI a tá po 4rokoch,,no coment,, 😖 a to nás stála 17.000sk,z vrchu plnená

sakura77
9. aug 2009

ja uz ledva cakam kym mi stara dosluzi 😀 potom mam na plane tuto
http://www.elektroexpert.sk/pracky-s-prednym-pl...

blovitc120
9. aug 2009

Miele je Mercedes medzi elektrospotrebičmi, ale zase aj cenovo... Potom AEG alebo Bosch/Siemens. Whirlpool sú podľa mňa totálne šmejdy, nič v zlom, ale za nižšiu cenu a viac muziky by som potom radšej kúpila nejakých Talianov

denisocka
9. aug 2009

kedysi dávno v test magazine vyšla najlepšie miele 😉 takže toto mam zafixovane, whirpol zas nikto neodporuča z okolia....len tie miele unás v okolí nie su

jajka968
9. aug 2009

ahojte,

my sme kúpili min. rok v apríli bosh a som maximálne spokojná, energ. trieda A+, len máme ročného chlapčeka a dali sme práčku do kuchyne a tým, že je digitálna, podsvietená, všetko sa mu to páči ako mu to svieti a veľmi rád krúti, stláča a tak. ale práčka na 1-ku.
predtým sme mali whirpoolku 9 rokov šľapala bez jedinej opravy, len nám zrazu prestala vypúšťať vodu a môj milý usídil, že kúpime radšej novú ako ju dať opraviť.

leniciatko
9. aug 2009

ja mám ARDO tl 600x , mám ju deviaty rok-bože asi mi už dorobí....nemala som ju vôbec pokazenú a periem každý deň aj dva razy.

zitaje
9. aug 2009

Ja mam Gorenje, aj v starom byte som mala Gorenje, ja som maximalne spokojna. Spredu plnena, uzka, zabera malo miesta, super spotreba a este sa mi aj paci. 😉

kristi
9. aug 2009

mam AEG Lavamat 72580 a jsem nejvic spokojena, je proste skvela

abbi
9. aug 2009

ja mam BOSH max 7kg pracku a je SUPEEEER
tiez mam susicku Elektrolux a je tiez super. som velmi spokojna 😉 😉

lowike
10. aug 2009

ahojte

my mame AEG Lavamat 74850 od januara a nemozem si ju vynachvalit 🙂, slape ako hodinky 🙂

aktak - nasa je tiez zpredu plnena a ziadne plesne - po doprati ju vzdy nechavam otvorenu
ved pri najhorsom tu gumu povytieraj octom - posobi proti pliesnam a dezinfekcne

na druhej strane je to s recenziami velmi tazke, lebo rozhodujuce je hlavne obdobie az po zarucnej dobe a to uz su na trhu novsie typy, ktore nemusia byt take kvalitne
vid. Whirpool - stare whirpoolky makaju ako dive, nemaju problem ficat aj 10 rokov a nove katastrofa ...

lea79
10. aug 2009

máme whirpoolku z vrchu plnenú asi osem rokov a v tej plastovej nádobe na prášok a aviváž sa strašne držia pliesne...aj keď ju nechávam zakaždým vetrať, vôbec ju nezatváram, tak sa tam tvoria plesne, ani ocot nepomohol, zle plácha a ešte aj tečie...no je v takom stave, že sa chystám kúpiť novú, ale určite nie túto istú značku, lebo som z nej sklamaná, čakala som od nej viac, tak rozmýšlam nad značkou Elektrolux...myslíte, že je to dobrá značka? kvalitná?

caly8
10. aug 2009

určite by som volila Elektrolux-ku má ju moja mamina a je tam podľa mňa všetko čo tam má byť...najbližšie ju kupujeme aj my s manželom lebo naša už doslúžila 😔 mali sme Eurotech

lencul559
10. aug 2009

Ja by som tú AEG Lavamat už nekúpila.Strááášne piští pri žmýkaní. To je sila. Na byte by som to nevydržala. 😖 Mám z vrchu plnenú.

trixi
10. aug 2009

Miele, ale ked som kupovala pracku, bola straaasne draha, takze sme kupili Bosch a je dobra.

lowike
11. aug 2009

lencul559 - a kolko otacok nastavujes?
ja davam vzdy max. 1000-1200ot. a bez problemov - trosku to vtedy huci, ale nemyslim, ze nejak prilis

(ale ja som tiez taka truba - vyberala som co najtichsiu pracku a potom som si az uvedomila, ze ved tam davam odvapnovaciu gulu, tak ine nepocujem, len tu gulu, ked perie :P)

susik77
11. aug 2009

ahojte, mate niekto aj susicku? staci ak je pracka s 1200 otackami ked to potom pojde do susicky?al. radsej s vacvsimi otackami?

sarianah
11. aug 2009

..my mame AEG Lavamat, max.1000 otacok a aj ked na prvy pohlad ma teda neoslovila, musim povedat ze je super a som rada ze sme ju kupili..mame ju 3 roky a funguje bez problemov..tak ako tu uz bolo povedane, ma vsetko co ma mat a mozno par veci naviac co sa funkcii tyka..keby som zase stala pred vyberom a mali by ju v predajni, bez vahania by som ju kupila zase..
..k tomu piskaniu pri zmykani..je pravda ze ma iny zvuk, nez ostatne pracky, lebo je tam nejaky iny typ motora ci co, ale mame ju v byte, vedla v izbe mi spi maly a neni problem, zavrem dvere v kupelni a pohoda..

luise
11. aug 2009

moja Whirpolka má len rok a už som ju musela reklamovať. Odtrhol sa na nej bubon, a keď som sa opravára pýtala, že čo by ma vyšiel nový (keby nebola v záruke) povedal, že takých 4-5 tisíc. No poviem Vám, že som mala dosť. Keď doslúži tak si určite kúpim inú značku!! 🙄