Ktorá z vás rada fotí?

briketa
8. mar 2009

Ktora z vas este rada foti, nielen deti? Ako ste pokrocile a aky mate fotak, objektivy? Na co sa zameriavate, chodite na fotovikendy? 🙂

klara_klara
7. sep 2010

ten druhy je tento: http://quinny.libfin.sk/senzz.php?

mne sa paci viac city mini 😉

bambi2
7. sep 2010

@zajo79 zasa??? 🙂 ja mam maclaren techno XT sa tusim vola, nemenila by som za nic na svete... hlboky ani nebudem potrebovat pri druhom... 🙂

zajo79
7. sep 2010

presne ten jogger - cerveny. na zimu bude lepsi.

@bambi2 uz si ako moj muz... 😀

bambi2
7. sep 2010

@zajo79 preco??? 😀

zajo79
7. sep 2010

frlfe...ze siedmy kocik predavam a chcem iny. na niektorych som stratila, na niektorych zarobila... ale potrebujem aspon takuto zmenu....

klara_klara
7. sep 2010

my teraz kocik odmietame a vyliezame z neho 😀 Marek sa naucil chodit a tak ho to bavi ze chce kocik skor tlacit ako v nom byt...ked ho tam posadim, hned nervozita ako hrom a rychlo von a na nohy 😝 😝 😝 Je to hroza, neviem si predstavit zimu a von predsa musime chodit. 😝

zajo79
7. sep 2010

pp skate
gesslein swift
bugaboo bee
quinny zapp
pp sí
nuna bugy
silver cross pop vogue

zajo79
7. sep 2010

@klara_klara to ho prejde.

klara_klara
7. sep 2010

@zajo79 preboha siedmy???...ty si cislo 😀 😀 😀

klara_klara
7. sep 2010

@zajo79 pekny zoznam 😀 😀 😀 😀 a to dufam ze ho to prejde 😝

zajo79
7. sep 2010

pp skate fajn, ale do 9 mesiacov len
gesslein swift.. pre starsie dieta
bugaboo bee, moja srdcovka, ale potom som ho dobre predala kedze vysiel novy model, tak vidina zisku zvitazila nad srdcom..hanbim sa. 😝
quinny zapp...polohovanie predsalen chybalo
pp sí.. strasne to hrkotalo
nuna buggy na leto
silver cross..najspokojnesia som, ale ... ked je moznost zmeny, preco nie?

klara_klara
7. sep 2010

@zajo79 tak mi odporuc nieco pre neposedne dieta na zimu 😀 😀 😀 hlavne nech mi z toho nevylezie

zajo79
7. sep 2010

@klara_klara co by si chcela? ake mas naroky?

klara_klara
7. sep 2010

@zajo79 nech je to dobre na zimu, pohodlne sedenie, lahka konstrukcia, nech to pol dna nespratujem do auta a co ja viem...hlavne nech sa mu tam paci a nevytaca sa dozadu a nevylieza...lebo on mi to tak robi zvrtne sa a je hore na nohach a koniec vozenia, ideme pesi...neznasam to...najma ked nakupujem, ponahlam sa atd.. 😝 😝 😝 juj zurim vtedy.

bambi2
7. sep 2010

opustam vas... idem dat krpatu spat. zajtra sa ozvem, rano ideme este nieco pofotit, tesim sa, uz sa tam chystam neviem odkedy.
ten vychod slnka nebude lebo slnko vychadza niekde v horach vzadu za nami a nad morom je uz dost vysoko takze nema vyznam ani vstavat koli tomu. a svagrina nemukla o foteni. neviem preco... 😖 uz sa jej ponukat nebudem...

klara_klara
7. sep 2010

@bambi2 tesime sa na fotky 😉

bambi2
7. sep 2010

@klara_klara uz by som ich sem najradsej dala dnes ale nechcem ich kopirovat na svokrin pc... 😖

klara_klara
7. sep 2010

@bambi2 😉 😀

bambi2
7. sep 2010

@klara_klara nedela je za chvilu.. pekny vecer prajem... idem mala uz pisti...

klara_klara
7. sep 2010

@zajo79 si este tu?

zajo79
7. sep 2010

hej..riesim nieco s kamoskou. 🙂

bugaboo bee je super, teraz to nove plusko, len je dost drahe. zato je objektiv. uz to beriem takto... 😀

ten jogger vyzera byt dobry, tak uvidim.

zajo79
7. sep 2010

inak neviem co... pp sí chvalia... ale mne to nesadlo. treba ist do obchodu a vyskusat.

klara_klara
7. sep 2010

@zajo79 to je pravda to treba vyskusat

klara_klara
7. sep 2010

@zajo79 pozeram ze vy uz mate rok aj 8 mesiacov...to uz je fajn ...to uz asi aj maly rozprava vsak?

zajo79
7. sep 2010

@klara_klara keca az moc niekedy, na serblik ani za nic..no ale ziadny stres, ma cas...

klara_klara
7. sep 2010

@zajo79 jasne ze ma niektore deti to citia az neskor vraj do dva a pol roka najneskor vie dieta citit kedy via zadrzat cikanie aj kakanie a povedat ze potrebuje...a ono to aj plati...viem podla kamosiek tiez s tym zapasili
ja sa uz tesim ked bude maly vacsi, lebo teraz je to fakt hrozne obdobie 😝

klara_klara
7. sep 2010

@zajo79 inac kukam kociky na zimu...si ma inspirovala 😉

briketa
autor
7. sep 2010

tiez mam maclaren techno xl 🙂

olienka12
7. sep 2010

ahojte otazocka v com robite kolaze fotiek?

zajo79
7. sep 2010

@briketa pre babatko uz rozmyslas aky?

@olienka12 v picasa sa to da.. ale som sa k tomu nedopracovala. hanbim sa.... 😅