Ktorá z vás rada fotí?

briketa
8. mar 2009

Ktora z vas este rada foti, nielen deti? Ako ste pokrocile a aky mate fotak, objektivy? Na co sa zameriavate, chodite na fotovikendy? 🙂

idris
22. sep 2010

@kamilecka tak tento sa mi paci :D ja mam tiez jeden zapad fotene pred rokom teraz nemam cas pri malej dcerke

zajo79
22. sep 2010

@idris pekne, len tej spodnej linie ciernej mi pride moc. 🤐 jooooooooooooooooooj, a presne na taketo snimky chcem sirokac.

olienka12
22. sep 2010

ahojte,moje vcerajsie 😉 jesen je super

adenka
22. sep 2010

@zuzu80 mne to neslo... no skusim pohladat aj ine postupy....
a par zo vcera ako som slubila 🙂 ...

adenka
22. sep 2010

@zuzu80 nadherne fotky, 1 a 4 sa mi velm pacia 🙂
@olienka12 kraaasa

monika0001
23. sep 2010

ahojte..
ja vás čítam ale mm útlm tak neprispievam.. budúcu stredu idem fotiť jednu tehulku tak zasa budem mať čo robiť 🙂
a potom by som mala fotiť 3 detičky. no ale to uvidím či mi dr. dovolí... 😉

monika0001
23. sep 2010

@kamilecka - včera som šla zomrieť od bolesti zubu. ☹
Des je to už lepšie tak ak budeš chcieť môžme sa pohrať, lebo zajtra som celý deň mimo a v sobotu tiež pol dňa 😉

idris
23. sep 2010

@olienka12 mne sa lubi prvy fialovkavo-biely kvet a najme ten detail dalo by sa s tym pekne pohrat 😵 😵 😵 😵

kamilecka
23. sep 2010

@monika0001 takze zubarka pomohla 😀 😀 😀 ja mozem len ked deti poobede spia,inak sa neda sustredit....nieco mi nefunguje v PS tak potrebujem radu

kamilecka
23. sep 2010

@idris dik .....trochu poorezuj tvoj a bude superny

monika0001
23. sep 2010

@kamilecka - no pomohla? ani nie. mala mi robiť úplne niečo iné a takto ma iba zbytočne stresuje. pichla mi injekciu a ja som plakala od bolesti zuba ale aj od strachu aby mi tá injekcia neublížila 😔
A to som tam šla s tým, že mi bude robiť zub v predu čo je zlomený.. aach jaaj.. teraz som zvedavá dokedy ma bude bolieť, podľa nej, mŕtvy zub 😔

Keď budú deti spať skús mi pisnuť na skype. ak nebudem mať veľa robotky pozerme sa na to 🙂

idris
23. sep 2010

@kamilecka pohram sa s tym este
😉

lili_a_mimi
23. sep 2010

@zajo79 no zatial mam len setovy Nikon 18-105mm, no nejak mi to nestací... 😠 tak neviem... 😒 Videla som, ze tu ospevujete pevnu 50-ku, no na tu moju D5000 potrebujem ten s motorcekom a ten je tiez dost drahy 😖

briketa
autor
23. sep 2010

@adenka aky postup potrebujes z Photoshopu? poradime, posuzime 🙂

briketa
autor
23. sep 2010

@adenka, uz si spominam, nebolo to zvyraznenie oci?
http://thepioneerwoman.com/photography/2007/10/...

zajo79
23. sep 2010

@lili_a_mimi aj s 18-105 sa da urobit dobra fotka, a tento objektiv ma prekvapive recenzie... takze az taky zly nieje.

len ked ja mam 50tku, a chcem rovnaku "robotu" od setaku zoomoveho..tak to je sakra rozdiel.

adenka
23. sep 2010

@briketa aj ocka, ale na to som uz dosla, ale take tie efektne ramceky som chcela 🙂 dakujem

idris
23. sep 2010

Ja sa chem spytat skadial ste stahovali photoshop??? lebo ja som stiahla zo slnecnice a ked som to chcel nainstalovat tak chcelo ID cislo a trialko sa mi nespustilo ani neviem preco 😒 😒 😒 A ake mate skusenosti s GIMP???

cruela
23. sep 2010

@adenka tak daj dalsi tip na ocka, ak mas nieco ine ako briketa ponukla.... ja rada vyskusam vsetky triky 😉

@idris ja mam portable verziu PS

prsky
23. sep 2010

@idris rapidshare, torrenty alebo zozen crack na ten typ photoshopu, ktory si stiahla zo slnecnice. alebo kupit 😀

idris
23. sep 2010

@prsky cez rapidshare mi to nejde lebo mam uz precerpany limit 😒 a original hmmmm no ja sa len ucim takze nepripada do uvahy

adenka
23. sep 2010

@cruela v podstate som to robila tak isto, alebo este tak ze som si dala cely obrazok v duplikate vrstvy ofarbit na modro a potom som zgumovala vsetko okrem ociek...

nika12
23. sep 2010

ja sa uz asi 2 hodiny "serkam" so zvyraznenim oci vo photoshope elements a nejde mi to 😠

adenka
23. sep 2010

no, prave som uspesne nainstalovala corel draw... a co som sa konecne naucila v PS, mozem tu zacat od piky 😅
je tu niekto na rady? 😀

briketa
autor
23. sep 2010

@adenka ja mam aj Corel aj Photoshop, aj Nikon Capture. Na Corel je nalepsi PC tablet a pero 😝
a posli mi prosim ta link, ake ramceky to hladas, ako priklad. ja to potom pozriem

briketa
autor
23. sep 2010

presne verziu Corel mam Corel Painter X

adenka
23. sep 2010

@briketa mne sa aj ramcek podari urobit, ale potom mi filter pouzije nie na ramcek ale prave na vnutornu cast obrazku, tak neviem co robim zle...

a teraz som robila s magnetickym lasom, potrebovala som zosvetlit tvar...tvar zosvetlena a ako mam teraz to laso dostat z fotky? nejde mi to nikde potvrdit...

adenka
23. sep 2010

uz sa mi to podarilo...

briketa
autor
23. sep 2010

@adenka ale v com to teraz riesis v Coreli, alebo v Photoshope?
Potrebujes nejaky knizky (bolo by to e-book, v PC a v anglictine) ?

briketa
autor
23. sep 2010

Inak ak fotis Nikonom (nepamatam si, prepac) omnoho rychlejsie a jednoduchsie sa upravuje v Nikon Capture NX, lebo nejdes cez vrstvy, ale priamo.