Ktorá z vás rada fotí?

briketa
8. mar 2009

Ktora z vas este rada foti, nielen deti? Ako ste pokrocile a aky mate fotak, objektivy? Na co sa zameriavate, chodite na fotovikendy? 🙂

mau
6. okt 2010

@bambi2
@petot ďakujem 🙂

csikike
8. okt 2010

baby a co tie znacky bleskov metz? zial na sb-cka nemam

zuzu80
8. okt 2010

@csikike toto som skopirovala z ephoto
"Amatérski fotografi nemávajú na nákup fototechniky vyhradený taký rozpočet ako pokročilí a profesionálni fotografi. Preto skúmajú ponuku „neznačkových" bleskov, ktoré sú väčšinou výrazne lacnejšie. Mávajú však veľké problémy
s kompatibilitou, napriek tomu, že výrobca deklaruje 100% funkčnosť na konkrétnom fotoaparáte, málokedy je to
100% - ná pravda. Svetlú výnimku tvoria blesky zn. Metz. Ostatné značky nemôžem odporučať."
Skus prebehnut recenzie 😉

csikike
8. okt 2010

@zuzu80 hej, toto som citala, preto som si vybrala metz, ale vraj sa s D3000 neda synchronizovat TTL, ze je lepsi fotka D90, co aj viem, ale rozpocet na ten fotak som nemala 😅

csikike
12. okt 2010

fuha, to je az tak zle, ze sem nik nepachne, vsetky ste v sukromnej teme?

jarinosk
12. okt 2010

ja sem vzdy nakuknem.
len ked neviem poradit,pomoct, tak nepisem

cruela
12. okt 2010

ja tiez tak... obcas checknem co sa deje a ked nic, tak nic 🙂

timinka1984
12. okt 2010

Ahojte!Tiez velmi rada fotim 🙂
Chcela by som sa Vas opytat, ci sa da stiahnut program, kde sa vytiahne iba nieco farebne vo fotke, alebo sa to musi kupit.Mozno ste tu uz o tom pisali, no nechce sa mi citat vsetky stranky,tak budem rada, ak mi poradite...Dakujem 😉

cruela
12. okt 2010

@timinka1984 no, ja robim takmer iba vo photosope a ten ti mozem na takuto vec aj odporucit... na webe najdes vsetko, takze aj piratsku verziu photoshopu, ale ak nechces nelegalny software, tak si stiahni Gimp, ten je podobny Photoshopu a je zadarmo

zuzu80
13. okt 2010

fotografky a fotografovia, potrebujem poradit nejaku dobru fotobrasnu, momentalne pouzivam tento fotoruksak http://www.pricemania.sk/katalog/puzdra/kata-dp... ale je strasne velky a komplikovany, do prirody a na dlhsie vylety je ok ale na fotenie do parku s malou je to "hebedo"

saskarisko
13. okt 2010

vo vnutri su vlozene aj take latkove oddelovace. podla potreby vnutro tasky sama upravis

csikike
13. okt 2010

@zuzu80 http://www.hamashop.sk/xkonto/eshop/40-1-GOLLA/... tato je fantasticka, elegantna a zmesti sa do nej dost

zuzu80
13. okt 2010

@saskarisko
@csikike vy ste ale rychle, dakujem idem to popozerat 😉

zuzu80
13. okt 2010

@csikike a ty mas tu Gollu?, lebo ta vyzera dobre, skoda, ze tam nie je aj foto vnutorneho priestoru

csikike
13. okt 2010

@zuzu80 nie, nemam ju, ale videla som ju nazivo a zamilovala som sa do nej, boli sme v nay-ku a tam ju mali za 40€ z financneho hladiska som zobrala lowepro adventura 170, ktora stala o 10€ menej 😕 , keby to nebolo narychlo, tak urcite objednam cez net gollu

zuzu80
13. okt 2010

@csikike dakujem, musim doma hodit rec s financmajstrom 😉

csikike
13. okt 2010

ma dva variabilne priecinky

csikike
13. okt 2010
zuzu80
13. okt 2010

@csikike cez vikend sa mozno stavime v nay a obzriem ju live a potom ju objednam na nete, lebo ten link co si hodila, tak tam je za velmi dobru cenu

csikike
13. okt 2010

@zuzu80 , skocte, je vazne nadherna, urcite si ju zamilujes 😵 , inac velkostou je podobna tej mojej, a ja tam nosim fotak s obj. dalsi obj. a este makro kruzky v puzdre uplne bez problemov

zuzu80
13. okt 2010

@csikike musim nieco poriesit, lebo ruksak je hrozne neprakticky, do malej brasne sa mi vojde len fotak s 50-tkou a ked chcem brat este jeden objektiv alebo kruzky, tak musim bud este jednu malu brasnu alebo hebedaka

cruela
13. okt 2010

@zuzu80 ja mam tuto tasku http://www.designbag.biznisweb.sk/product/cargo... a neviem si ju vynachvalit! prakticka, velka, pekna!

alesia
13. okt 2010

@cruela tak táto vyzerá fakt super 😵 asi napíšem ježiškovi 🙂

cruela
13. okt 2010

@alesia ta taska je ozaj fantasticka - vnutri su take deliace boxy (ci ako to nazvat), je to na suchy zips a da sa to teda prisposobit na lubovolnu vekost; ma vnutorne vrecka roznych velkosti na miliony drobnosti; je odolna, lahko sa cisti, ozaj som s tou taskou spokojna

zuzu80
14. okt 2010

@cruela naaadherna, sanka mi spadla az do pivnice 😕 Tak ale to budem musiet silno zacat posluchat, aby mi taku Jezisko nechal pod stromcekom 😅 . Idem mu pohladat najnizsiu cenu 😉 A bola by len pre mna, s takouto by sa manzel asi nevybral fotit, takze by bol fotak stale po ruke 😀

csikike
14. okt 2010

je vazne krasna, ale este prihodit pa euracov a mam 50tku... 😅

brisilda
14. okt 2010

ahojte zienky chcem sa vas opytat ci je tento objektiv dobry + tento fotak http://www.fotolab.sk/produkt-97/detail-1523/sa... a fotak tento http://digitalne-fotoaparaty.heureka.sk/samsung... prosim odpovedzte mi nakolko ho teraz maju u nas v obchode s tym ze objektiv je v cene fotaka 😉 teraz prehovaram manzela aby mi ho kupil 😀 dakujem za vase rady

cruela
14. okt 2010

@zuzu80 @csikike je ta taska ozaj trosku drahsia, ale povedala som si, ze tu moju techniku musim aj bezpecne prenasat a uchovavat, tak som zaivestovala aj do tasky... a samozrejme vyhral aj fakt, ze je to babska taska 🙂

alesia
14. okt 2010

@brisilda ja osobne by som za tie peniaze išla radšej do zrkadlovky, pred vianocami budú určite dobré akcie .. samsung vo foťákoch mi nič nehovorí ..