Ktorá z vás rada fotí?

briketa
8. mar 2009

Ktora z vas este rada foti, nielen deti? Ako ste pokrocile a aky mate fotak, objektivy? Na co sa zameriavate, chodite na fotovikendy? 🙂

lili_a_mimi
26. feb 2011

Babay, prosim vas, poradite mi, ako odstranit tiene z fotiek? 😒 Viem, potrebujem externy blesk... ale zatial nejake PS upravy? napr. tejto foto...

zajo79
26. feb 2011

@lili_a_mimi alebo odraznymi doskami pri foteni... a fotit to na lepsom svetle..dennom . najlepsie pod oknom

zajo79
26. feb 2011

@lili_a_mimi ked tam das texturu?

olienka12
26. feb 2011

@lili_a_mimi presvetlit a opeciatkovat tien inak tien neodstranis ked uz tam je, neviem ako v ps ale v zonery to ide lahucko

lili_a_mimi
26. feb 2011

@zajo79 to viem, ale bolo to straaasne na rychlo a hned po upeceni sa to zjedlo... 😅 stilha som len zopar zaberov (vecer pri svetle lamp) a chela by som si to zachovat ako pamiatku...

lili_a_mimi
26. feb 2011

@olienka12 v zoneri? tam som to neskusala... dufam, ze na to pridem, ze ako 😉

adenka
26. feb 2011

@lili_a_mimi klonovacou peciatkou v PS

kasami
1. mar 2011

ahoj 🙂
toto som dnes nasla 🙂 mozno niekoho zaujme 😉
https://www.zlavadna.sk/team.php?id=382

zuzu80
1. mar 2011

@kasami zaujimavy link, zaujali ma kurzy fotenia on-line 😕 Vecer sa na to mrknem co je to za zazrak

jankaku
1. mar 2011

@zajo79 ahoj zajo dakujem za odpoved. Ja viem ze sa da fotit aj do rawu a upravit no chcela som sa upravam vyhnut pretoze to ma prilis nebavi. Radsej fotit lepsie a menej upravovat. Asi si budem o tom musiet este co to precitat, len skoda ze v knihach menej casto najdem nejake pomocky, tahaky k foteniu. To vyvazenie je pre mna fakt dost problem, v miestnostiach ani nehovorim to dokazem vyplodit teda vselico hlavne ked ma niekto farebnu stenu. Takisto nerozumiem dobre tomu vyvazeniu na 18 percentnu sedu tabulku. Ako to robia?
Mam Nikon d90 ale len standardne objektivy, casom ked sa viac naucim by som chcela nieco lepsie. No uvidim ci sa to bude niekedy kupovat kedze sa mi to uz takto zda dost zlozite. Ale uvidim, blizi sa jar bude sa fotit lepsie nez v zime a hadam sa nieco aj podari.

kasami
1. mar 2011

@zuzu80 no ja som si hned zakupila ten poukaz 🙂 tak pojdem vyskusat ... aj tie onlie kurzy som pozerala .... ale sa mi to zdalo byt drahe oproti tymto ... ale to tym, ze mam vyhodu, nakolko som zistila ze ich mam asi 10minut od domu 😝
cakam ci sa @adenka neprida na niektory kurz 😉

cruela
1. mar 2011

ja so,m si tiez kupila jeden kurz a uz sa tesiiiiiiim 😉

zuzu80
1. mar 2011

@kasami @cruela a co ste vybrali za kurzy, mne sa paci ten portretovy ale aj zaklady ps a nepaci sa mi, ze je to az v BA.

cruela
1. mar 2011

@zuzu80 ja som si kupila na LR a PS, ostatne kurzy su mi zbytocne a na tento sa uz dlho chystam

zuzu80
1. mar 2011

@cruela ved tebe hej 😉 ty si proficka, ale do mna by isto este co to dostali 😉
A terminov je tam viac?

cruela
1. mar 2011

@zuzu80 ale ze proficka! trt! 😀 len som uz na takych kurzoch bola, tak radsej idem na nieco ine... a vzdy som chcela ist na tento druh workshopu, v postprocese este zaostavam a na ten ludia kladu velky doraz...
kupon je do konca roka, takze si musis vybrat niektory seminar... na tie moje budu teraz v marci nejake workshopy

zuzu80
1. mar 2011

@cruela ale kasli na skromnost 😉 sak kuknem a vidim 😉 Ja tiez postproces len tak light ovladam, som len taky samouk. No, pozerala som ze ten LR je 15.marca to mi v ziadnom pripade nehrozi, zial 😒

cruela
1. mar 2011

@zuzu80 ani ja nejdem este na tento marcovy termin, som odcestovana vtedy... ale este budu terminy aj ine, tak pojdem potom... do konca roka to snad zmaknem

kasami
1. mar 2011

@zuzu80 ja som si kupila vsetky 😀 nakolko som amater 😀 s novym fotakom 😀

cruela
1. mar 2011

@kasami tak sa mozno na tom postprocese aj stretneme 😉 ak teda nepojdes na tento marcovy termin...

zuzu80
1. mar 2011

@kasami @cruela , vecer musim zosuladit program celej rodine a mozno sa na nejakom kurze stretneme 😉

kasami
1. mar 2011

@cruela tak to by bolo super 🙂 nie v marci by som isla na DSLR2 a mozno portrety 😉

cruela
1. mar 2011

@zuzu80 to by bolo super 😉

cruela
1. mar 2011

@kasami tak potom ocheckujeme dalsie terminy a mozno to aj zladime 🙂 a mozno aj @zuzu80 sa prida 😉

kasami
1. mar 2011

@cruela
@zuzu80
jeeej 🙂 no ja rada 🙂

zuzu80
1. mar 2011

@cruela @kasami vecer to doma prejdem s manzelom a mozno sa fakt zladime 😉 🙂 Ste mi zlepsili naladu baby 🙂

kasami
1. mar 2011

@zuzu80 🙂

kasami
1. mar 2011

@zuzu80 na to sme tu 😉

cruela
1. mar 2011

inak, bola som fotit svadbu... zaujimava skusenost 🙂

zajo79
1. mar 2011

@cruela co ta prekvapilo pri foteni na svadbe? a co si si myslela ze bude tazsie a bolo v pohode?

cruela
1. mar 2011

@zajo79 no, mala som z toho obavy, predsalen, ak nestihnem napriklad odfotit navliekanie prstienku, nemozem poziadat aby mi to zopakovali 😀 ale nakoniec to dobre dopadlo, ozaj som si myslela, ze to bude tazsie... trochu som si vyskusala rozne pohlady, trochu zaexperimentovala... a uz som dostala aj dalsiu ponuku na fotenie svadby, takze asi boli fotky ozaj dobre 😀