Ktorá z vás rada fotí?

briketa
8. mar 2009

Ktora z vas este rada foti, nielen deti? Ako ste pokrocile a aky mate fotak, objektivy? Na co sa zameriavate, chodite na fotovikendy? 🙂

zajo79
1. mar 2011

@cruela a aj si fotila par niekde v prirode? vedeli sa uvolnit?

cruela
1. mar 2011

@zajo79 nie, na to mali ineho fotografa... ja som sa na tuto svadbu viac-menej len tak naftierala, pofotila som len v kostole, odobierku a trochu zabavy... to bolo take cvivenie 😝
ale uz som fotila jeden par v sade a to teda bola "sranda", boli stresovani, absolutne sa nevedeli uvolnit a vobec sa ani vlastne nechceli fotit.. tak to bolo velice vesele 😎

adenka
1. mar 2011

@kasami velmi vazne uvazujem nad portretom....

kasami
1. mar 2011

@adenka 🙂 uvazuj 🙂 a na kavicku neprides ? mam volno 😉

kasami
1. mar 2011

@cruela super 🙂 urcite sa pacili, kedze mas dalsiu ponuku 🙂
ja zial stale neviem upravovat fotecky ... takze mam co dobiehat ☹

adenka
1. mar 2011

@kasami manzel schvalil... este by mohol aj zaplatit 😀
ale na portrety by som sla az tak po 22.3. lebo vtedy by som mala dostat pevnu 50ku...
na kavicku? kedykolvek 🙂

kasami
1. mar 2011

@adenka 20.3. tam je portret ... ale tiez este neviem ci pojdem ... zistim v pondelok 🙂 ale maju tam, ze techniku aj zapozicaju ... ja chcem ist na tu zrkadlovku 2 a ta je 26.3. tak neviem, ci sa oplati ist predtym na portret ... ci radsej potom ...
tak ak mas cas tak stvrtok, piatok doobeda 😉

adenka
1. mar 2011

@kasami tak pod potom, ja obj. dostanem az na oslave to bude az niekedy po 22.3. tak by sme mohli ist v aprili spolu...

kasami
1. mar 2011

@adenka 🙂 a maju portret aj v aprili ? som ho tam nevidela 😅

adenka
1. mar 2011

@kasami aha tak asi nie ☹ .. lenze ja 20.3. nebudem v BA

kasami
1. mar 2011

@adenka mozno este niekedy daju .. ved sa mozem popytat ... len by som to chcela stihnut do maja 😉

adenka
1. mar 2011

@kasami pozrela som kurzy az do jula a nie je tam

kasami
1. mar 2011

@adenka ale nemusi to byt pevny rozpis ... mozno este co to popridavaju podla zaujmu 🙂 ved uz sme dve 😀

cruela
1. mar 2011

@adenka kde si videla prehlad kurzov do jula? nemohla by si sem hodit link? ja som to tam nevidela 😅

adenka
1. mar 2011

@cruela http://www.eduart.sk/kalendar

@kasami 😀 jasne koli nam otvoria kedykolvek... skusim tam rano zavolat a podla toho potom kupim kupon.. hadam este budu.. lebo ine ma nic neoslovilo

cruela
1. mar 2011

@adenka dakujem.... no, dufam, ze ten moj kurz bude aj v druhej polovici roka, lebo inak 44 evry v prdeli 😠

kasami
1. mar 2011

@adenka 😉 no vidis 😉
ale nie ... ale myslela som, ze ked teraz predaju aj viacej tych poukazov tak prihodia este nejake terminy 🙂

kasami
1. mar 2011

@cruela inak peknucku fotecku si si dala 🙂

adenka
1. mar 2011

@kasami rano tam zavolam a zistim co a ako...

cruela
1. mar 2011

@kasami dakujem, autoportret 😉

@adenka tak daj potom prosim vediet 🙂

adenka
1. mar 2011

@cruela a ty chces aky? aby som sa rovno spytala konkretne...

kasami
1. mar 2011

@adenka 😉
@cruela supriiis 🙂

cruela
1. mar 2011

@adenka ja som si kupila ten na postproces - Lightroom + Photoshop... ale iste nestiham tieto marcove terminy, tak ze ci bude aj v druhom polroku tento dvojkurz... dakujem 🙂

adenka
1. mar 2011

@cruela okis zistim a napisem 🙂

cruela
1. mar 2011

no, dam aj zopar fotiek zo sobotnajsieho foto-rande 😉

adenka
1. mar 2011

este pridavam par z dneska.. surove, neupravene, cerstvo stiahnute 🙂

adenka
1. mar 2011

@cruela paraaaadne... taketo sa mi moooc pacia... ale ja na ne nemam talent... 😝

zuzu80
1. mar 2011

baby vy ste sa rozbehli 😨
@cruela fotky paradne ako vzdy od teba 😉

zuzu80
1. mar 2011

@adenka mala je krasna 😉

cruela
1. mar 2011

@adenka aaale coby si nemala talent... mozno len nemas cas pri malom dietati 😉 ,,, ono staci sa len prechadzat a pozerat... ja rada hladam ine pohlady, v tom sa vyzivam... hovoria o mne, ze mam dobre oko

ta pri tom strome sa mi paci, skoda, ze jej to slniecko neslo viac cez to ocko, hned by to bolo veselsie... ale viem, ze pri detoch sme casto radi, ze stihneme aspon daco cvaknut a nie este nastavovat 😀

davam este jednu zo svadby