Ktorá z vás rada fotí?

briketa
8. mar 2009

Ktora z vas este rada foti, nielen deti? Ako ste pokrocile a aky mate fotak, objektivy? Na co sa zameriavate, chodite na fotovikendy? 🙂

cruela
1. mar 2011

s takymto fesacikom sa bavkam 🙂

kasami
1. mar 2011

@cruela ten je zlatucky 🙂 decka su fakt super 🙂
ja tu mazem nepotrebnosti 😀

olienka12
1. mar 2011

@kasami zoner vie raw spracovat nastav sa na foto a klikni uplne v pravo hore na raw a mas to tam mozes upravovat ukladat...

kasami
1. mar 2011

@olienka12 🙂 jeeej mrknem zajtra na druhom kompe teda 🙂 si mi poradila a riadne potesila 🙂

cruela
1. mar 2011

baby, potrebujem pomoc... ja uz asi stracam usudok... co si myslite o takomto niecom? nie je to moc preplacane a gycove?

zuzu80
2. mar 2011

Baby tak ja som vcera prehrala bitku o notasa a vy tu zatial popisete 2 strany a popridavate fotiek 😕
Inak s tymi svadbami, ja som zatial bola fotit iba raz a bola prva a zaroven aj posledna 😉
@cruela fotky su pekne, farebne sa mi velmi pacia, mne sa zda ten ramik velmi hruby 😉

zajo79
2. mar 2011

@cruela farebne a mi pacia, ale ten ramik... ja neviem, ja mam rada niekedy menej ze je viac. ale zalezi od zakaznikov.

olienka12
2. mar 2011

@cruela mas foto pozadie alebo nasvietenu plachtu? v nedelu fotim jednu rodinku u mna doma a rozmyslam,ci cierne alebo biele pozadie toto sa mi paci som zvedava co to bude,lebo takto v interieri som fotila naraz max 2 osoby oni budu 4 🙂)

kasami
2. mar 2011

@cruela ja na to zial ani nevidim 😝 mi to nechce nejak zvacsit 😝
@zuzu80 prehrala si 😅 to ma mrzi 😀 😀 😀 😀
@zajo79 kde mas foto ? menis image?

kasami
2. mar 2011

@adenka prave som pozerala tu ich stranku a pri tom portrete maju ze kapacite ludi 2 - 6 ucastnikov 😉 tak 2 sme 😀 pisala som im online otazku, ci bude aj niekedy neskor ... ale zial su zatial offline 😝

adenka
2. mar 2011

ahojte,

@kasami @cruela volala som tam, takze kurzy budu priebezne doplnat, vzdy po termine toho predosleho by mali dat novy termin. idem kupit kupon 🙂

kasami
2. mar 2011

@adenka aj ja som si s nimi pisala a v aprili nam spravia ten portret 🙂 ja pojdem na tu zrkadlovku II 26.3. a potom s tebou na portret 😉

cruela
2. mar 2011

@adenka super, diky za info... tak ja to budem checkovat a snad bude daky dobry termin....

cruela
2. mar 2011

@olienka12 ja som fotila pri obycajnej bielej stene 😉

@zuzu80 no, trochu to tu skresluje, podla mna ten ramik nie je hruby, len je tam vrstvenie, tak to tu nevynikne a posobi to hrubo

@zajo79 toto nie je na zakazku, to je moja vlastna tvorba... tak som skusala nieco ine, tiez nemam rada take preplacane veci, len zas to nemoze byt ani uplne obacajne... tak som trochu popeciatkovala tu spodnu vrstvu, len som si nebola ista ci tam toho neni moc... ale jak tak na to pozeram s odstupom casu, tak sa mi to lubi a nepride mi to gycove...

zuzu80
2. mar 2011

@cruela dolezite je, ked sa to tebe paci 😉 Horsie je keby sa ti ani s odstupom casu nepacilo 😉

cruela
2. mar 2011

@zuzu80 noooo, to nie je vzdy najdolezitejsie, aby sa to mne pacilo... teraz si pripadam hlupo, ze som to sem plesla, cakala som odozvy a nakoniec som to uzavrela s tym, ze mne sa to aj tak paci.... som bola vcera asi v nejakom divnom rozpolozeni....

zajo79
2. mar 2011

@cruela bolo to strasne malinke... aby clovek sa k tomu viacej vyjadril 😕

zuzu80
2. mar 2011

@zajo79 waw aka kocica 😕
@cruela no sak som pisala, ze dolezite 😀 , najdolezitejsi je samozrejme ten pre koho to robis, uz som sa vyjadrila spravne? 🙂

zuzu80
2. mar 2011

Bola som vesat pradlo a musela som sa vratit po fotak, prvy bojovnici proti nekonecnej zime 😉

zajo79
2. mar 2011

fotky snezienok, to by malo byt povinne takto na jar pre kazdeho. 😉

cruela
2. mar 2011

@zuzu80 jeeeeej, krasa 🙂 na taketo zabery sa uz velmi tesim aj ja 😉

zuzu80
2. mar 2011

@cruela veru, uz som urobila rychlu inventuru v zahrade a o chvilku budu krokusy a uz aj tulipany a narcisy su na dobrej ceste 😉

olienka12
2. mar 2011

u nas uz kvitne podbel 🙂) snad sa uz zima nevrati 🙂

zajo79
2. mar 2011

len neviem ako sa s takymto pupkom budem plazit po zemi... tak ako sa vzdy plazim ked fotim ketinky

zajo79
2. mar 2011

inak..mohli by sme si spravit sutaz...tak ako maju baby na babycafe... fotky posielat niekomu, kto uzamkne album... a spristupni az ked vsetci pridaju.... sa oboduje.... a vitaz vybera dalsiu fototemu

zuzu80
2. mar 2011

@zajo79 ty budes fotit uz len tie vysoke druhy a stromy 😉
S fotosutazou je to skvely napad 😉

zajo79
2. mar 2011

lebo inak sa neprinutim, nieco vymyslat s fotakom... 😅 😔 a clovek sa tak posunie dalej

zajo79
2. mar 2011

alebo posielat fotky niekomu, ten ich prida do sukromnej temy... ako prispevky... a sa to otvori ked vsetci pridaju

cruela
2. mar 2011

@zajo79 dobry napad, ja som za 🙂

zuzu80
2. mar 2011

Takze, nazov prvej temy znie.......