Ktorá z vás rada fotí?

briketa
8. mar 2009

Ktora z vas este rada foti, nielen deti? Ako ste pokrocile a aky mate fotak, objektivy? Na co sa zameriavate, chodite na fotovikendy? 🙂

cruela
3. mar 2011

@zuzu80 "manazer si nevedel najst rockerske oblecenie" toto ma dostalo 😀 😀 😀
inak, ja obcas u nas v robote fotim dake akcie a minule bola ohnova a UV show a tam som teda pohorela na plnej ciare ☹ absolutne som to nezvladla, nevedela som nastavit fotak... baby, co mate s tymto skusenosti, ako to fotite?

zuzu80
3. mar 2011

@cruela ja s akciami velmi skusenosti nemam. Ale mam jednu "ohnovu" z magicznieho Krakowa, bolo to fotene zo stativu a z 15 zaberov je jeden pozeratelny, taky som ja odbornik 😉

zuzu80
3. mar 2011

@cruela a ty kde robis, ked mate v robote take zaujimave akcie 😕 U nas je najzaujimavejsia akcia, rozdavanie vyplatnych pasok 😉

cruela
3. mar 2011

@zuzu80 to je dobre! to bola za svetla?

zuzu80
3. mar 2011

@cruela nie, v noci 😉

cruela
3. mar 2011

@zuzu80 no, teraz sme mali zaujimave akcie, lebo sme otvarali nove servisy, takze bolo aj mensie mecheche... ale to bolo po dlhom case nieco a zas nic tak skoro nebude... a bolo to samozrejme pre klientov, na zamestnancov sa nemysli... ja mam vyhodu, ze som sa naftirkala ako firemny fotograf, tak chodim po akciach a som kolegom v zuboch 😀
ale mali sme aj my zamestnanci taky mensi teambulding, potrebovali nam zalepit oci... a taketo lahodky sme tam mali 😉

amunet
3. mar 2011

predavam objektiv sigmu 17-70mm 2,8-4,5 pre canon 200e

zuzu80
3. mar 2011

@cruela fuuuuj, to by mi museli dat na spodok tej nadoby dekret na 13,14 a 15 plat 😀 😀

cruela
3. mar 2011

@zuzu80 akoze ked mi ujo zavazoval oci a povedal, ze nie su tam pavuky ani hady, tak som bola spokojna.... na cerviky som ani nepomyslela 😀
len pre tu srandu - to vedla mna stojace je nas uplne najvyssi big boss a kukni jak sa ten uskrna! sved jeden podly! 😉

zuzu80
3. mar 2011

@amunet waw ten tvoj blog, parada 😉

jankaku
3. mar 2011

@cruela super zazitok 😉
ako to nakoniec dopadlo s tou sutazou?

zuzu80
3. mar 2011

@cruela 😀 😀 ale ako by si sa skerila ty, keby bol big-boss na tvojom mieste 😀 😀

jankaku
3. mar 2011

@amunet velmi krasne foto 😉

cruela
3. mar 2011

@zuzu80 no big boss sa zas hrabal v takej hnusnej zelatine, ladovo studenej, ja som bola na tom este dobre.... ale nemam to nafotene a ani som nemala cas sa skerit, lebo som ho musela navigovat, aby v tom zele nasiel to co ma...

@jankaku ako to dopadlo so sutazou? celkom fajn 😉 pracovny nazov tejto fotky sa vola "radost vitazov" 😉

monika0001
3. mar 2011

Ahojte..

dlho som tu nebola ale nemám čím prispievať teraz keď nefotím ☹

No dnes viem prispieť aspoň fotkami mňa a mmm 😀
Boli sme sa dať fotiť a tu je zatiaľ zopár neupravených fotečiek 🙂
(ostatné sú u mňa v albume 😉 )

cruela
3. mar 2011

@monika0001 pekne fotky 😉 aj som nejaku inspiraciu nacerpala, uz len oskusat 😀 len skoda, ze ste tam boli bosi, a ked uz bosi tak aspon bez ponoziek, to mi trosku na tych fotkach vadi....

zuzu80
3. mar 2011

@monika0001 paradne fotky, mne sa najviac paci zelena maslickova 😉

jankaku
3. mar 2011

@monika0001 peknucke 😉

kasami
3. mar 2011

@monika0001 zlatucke fotecky 🙂 pozeram, ze tiez budete mat Stellinku 😉

monika0001
3. mar 2011

@cruela - no mmm sa nechcel vyzuť 😀

@zuzu80
@jankaku - Ďakujeme 🙂

monika0001
3. mar 2011

@kasami - Ďakujeme .. hej hej Stellinka bude.. 🙂
aj Samka máme vybratého 😀

kasami
3. mar 2011

@cruela super akcie mate v praci 🙂 aj ja som robila v jednej svedskej firme 🙂 sef sa volal Lars 🙂

kasami
3. mar 2011

@monika0001 no pekne 🙂 mne kamaratka minle hovorila, ze jej dcera ma v skolke spoluziaka Samka a ten ma tiez sestricku Stelinku 😝
u mna v okoli pozeraju na mna ake nezvycajne meno sme dali ... kde sme na to prisli ... svokrovcom to Samik musel napisat na papierik ... lebo si to ani nevedeli zapamatat ...
teda kopec ldi sa na mna pozera, ze som asi nekompletna 😝

zuzu80
3. mar 2011

@kasami
@cruela a vy viete po svedsky? Moj velky sen je vidiet Svedsko, Norsko, Finsko 😉

cruela
3. mar 2011

@monika0001 chlapi s tym vyzuvanim asi maju problem 😀 ja som raz fotila taku rodinku a ked som im povedala, ze si maju vyzut ponozky, tak ten chlap na mna kukal jak keby som z jahody spadla 😀
inak, tehotenske fotky mi robia smutno na dusi,... fotila som jednu tehulku, natrapila som sa s fotkami a ja sprosta som si to nezalohovala a odisiel mi komplet cely disk na pocitaci... skoro ma slahlo o zem... a druhe fotenie sme uz nestihali... nakoniec sa to nejak vyriesilo, ale mala ma trochu v zuboch ta pani... no co uz, aj to nam zivot prinasa...

@kasami tento sa vola Johaness a ma uuuuzasnu rit 😀 vyzeram jak uchyl, ale on ma fakt taky dobry zadok 🙂

kasami
3. mar 2011

@zuzu80 nie ani zatat 😀 komuikovali sme anglicky 🙂

kasami
3. mar 2011

@cruela ja som zatazena na oci 😀
strasna smola s tymi fotkami 😒

cruela
3. mar 2011

@kasami co sa mne stalo s menami - isla som s Matkom pre Emku na vytvarnu, pred nami kracala pani a hovori synovi "Matko, ponahlaj sa, musime ist pre Emku" 😀 male deti v rovnakom veku a s rovnakymi menami 😀

@zuzu80 nie, u nas nikto nevie po svedsky... hovorime anglicky... ale keby mi ponukli kurz svedstiny, tak by som sa na to dala a mozno by som aj nejaku karieru urobila 😀

zuzu80
3. mar 2011

@kasami ja som zas uplny uchyl na ruky 😀 😀 😀
@cruela to je priekak s tym compom, to mam aj ja obavy tak zalohujem na externy disk a aj na cd.

cruela
3. mar 2011

@kasami no to hej, smola s fotkami a este vacsia s pocitacom... kupovala som ho v decembri za strasne peniaze a teraz mozem donho investovat znova ☹ a to som total na mizine ☹ no co uz, nie je zivot vzdy len ruzovy 🙂