Ktorá z vás rada fotí?

briketa
8. mar 2009

Ktora z vas este rada foti, nielen deti? Ako ste pokrocile a aky mate fotak, objektivy? Na co sa zameriavate, chodite na fotovikendy? 🙂

ivka000
29. mar 2011

ahojte my sme sa boli dnes prejsť tak som niečo nafotila 🙂 žiadny úlovok do du ale daľšia téma by mohla byť aj "voda" alebo "lesk"..."stromy" napadli aj mňa 🙂

ivka000
29. mar 2011

@adenka malá je zlatunká mne sa páči v tom "kruhovom" ale by som to trošku obrezala 😉

@cruela krásne aj ja sa teším na tekéto "konárikové" foto 😵

cruela
29. mar 2011

@ivka000 ta voda je paraaaaadna! vyzera to, ze si to fotila s dlhym casom.... z ruky si fotila? velmi pekne su tie vodne fotky 😉

ivka000
29. mar 2011

hej z ruky bohužiaľ statív nemám ale podoprela som sa o kameň 😉 čas tuším sekunda 🙂

ivka000
29. mar 2011

tak 1,3 s

cruela
29. mar 2011

@ivka000 dobra 😉 moc dobre to tu nevidno, ale zda sa, ze nie su ani rozmazane, takze super... skoda trochu tych hluchych miest hore, ale voda paradna 😉
ja som cez vikend tiez robila nejake fotky s vodou, malo sa to niest v eko-duchu 😝

ivka000
29. mar 2011

tá čo som tam s malým fotil manžel je to s bleskom ale príde mi stále nejaká neviem ju akosi upraviť 😒

ivka000
29. mar 2011

nie teda nezdajú sa mi rozmazané ani som pri tom nedýchala 😀

ivka000
29. mar 2011

chcelo to fotiť ešte z nižšia až s vody ale to by ma manžel už do auta naspäť nezobral 😀 😝

cruela
29. mar 2011

@ivka000 oblyskanice sa tazko upravuju.... nevadi, aj tak ste pekni
tvoj manzel musi mat z teba radost, co? 😀
ale mate to tam okolo krasne, u nas take nic ☹

zuzu80
30. mar 2011

@ivka000 vodicku si krasne odfotila a ze z ruky 😕 klobuk dolu 😉 A ty si riadna kocka, to sa manzelovi foti, moj radsej tu vodu ako kamene ako mna 😀 😀
@cruela ta tvoja fotka to je ako uputavka do hviezdnych vojen 😉

qetinka
30. mar 2011

baby mate niektorá Tamron 90 f.2.8?rozhodujem sa či don investovať,alebo nie...a ešte jedná otazka,na fotenie svadby,aký objektív je dobry...respektíve postačujuci?

olienka12
30. mar 2011

@ivka000 zacni zonerom je lahsi a naucis ake upravy vlastne chces robit a potom prejdi na photoshop je zlozitejsi

olienka12
30. mar 2011

@cruela k tomu foteniu na zemi ja som sa este v 8 mesiaci valala po zemi ked som fotila mladych 🙂)

silvia.t
30. mar 2011

@ivka000 ta voda je super 😀 aj ja vam zavidim take prostredie...u nas nic tak nie je...a na upravu fotiek tiez odporucam ako
@olienka12 zacat zonerom a potom PS...ja mam momentalne maniu na akcie od florabely a tie niekedy dokazu zazrak 😵

olienka12
30. mar 2011

@silvia.t ked je fotka zla ani florabela nepomoze a vlastne nic 😀 😀 😀 ale urcite sa treba naucit zakladne upravy az potom prejst na akcie vo photoshope akcie ti nedaju ziadne vedomosti lebo nahrat fotku a pustit akciu dokaze kazdy.... 🙂

silvia.t
30. mar 2011

@olienka12 tak to je jasne ze zakladne upravy by mal ovladat kazdy kto sa fotografovaniu chce venovat naplno...a tie akcie mne uz par krat pomohli,ked som mala neostru fotku,tak som na nu hodila zopar akcii a potom sa mi velmi pacila,tie akcie jej dodali uplne iny dojem,a ani ta ostrost nebola tak hozna...ale zalezi aj od toho co je na fotke zle....minule som tu davala na ukazku margaretku,co som fotila pomocou reverzneho kruzku,mala som tam velky prepal a tu zas nepomoze nic jedine vymazat a fotit nanovo 😀 😀 😀

ivka000
30. mar 2011

dajkujem za vodičku 😉 ja viem upravovať toto už som skúšala vo viacerých programoch... ved vykúzliť niečo s kompaktu bolo umenie 😀 😝 pridať kontrast, zosvetliť, orezať, doostriť, odšumiť,...a zoner sa dá stiahnuť zadara z netu?

ivka000
30. mar 2011

vy závidíte prírodu a my môžeme mosty, osvetlené ulice,... 🙂 To je fotené v Manínskej Tiesňave je tam naozaj krásne ale s malým dieťaťom sa tam toho pochodiť veľmi nedá ale však ked podastie 😉

silvia.t
30. mar 2011

@ivka000 a my nemame ani mosty ani ulice osvetlene ☹

zuzu80
30. mar 2011

@silvia.t ani my 😒 Ty mas este zadne dvierka to Holandsko 😉 Ja by som strasne chcela ist, cakam kedy sa zacne lietat z BA 😉

adus123
30. mar 2011

Baby, kde sa da dostat k tym akciam Florabela a podobne? to je sucast photoshopu?

olienka12
30. mar 2011

@ivka000 ja som z velkeho sarisa tu mame az jeden most 🙂)) aj ten kazdy rok skoro spadne pri zaplavach 🙂) a osvetleny teda nie je 🙂)) ale zasa aj my tu mame prirodu 🙂))

cruela
30. mar 2011

kazdy mame nieco a tak su nase fotky aspon roznorode a mozeme obdivovat krasy toho druheho 😉
ja som dnes chcela pofotit este daku jar, ale cely den som lietala, vybavovala, uradovala, teraz mam trochu prestavku a idem este riesit, unavena som jak diva svina, dnes uz nic nezvladam 😒

qetinka
30. mar 2011

baby,nemáte žiadna Tamron 90?alebo nejaku tu skusenosť s ním???halooooo 🙂 😕

zuzu80
30. mar 2011

@qetinka tu je recenzia od Pihana nan http://www.fotografovani.cz/art/forec_prislus/r...
a skus sa na diskusii na ephoto popytat 😉

zajo79
30. mar 2011
barbarka
30. mar 2011

@ivka000 mate tam naozaj krasne 😵 u nas je priroda nic moc, mosty nic moc, osvetlenie nic moc 😅 byvam v šali 😉

barbarka
30. mar 2011

@qetinka nemam ale chcela by som mat 😉 😀

barbarka
30. mar 2011

takze aka bude dalsia tema?