Ktorá z vás rada fotí?

briketa
8. mar 2009

Ktora z vas este rada foti, nielen deti? Ako ste pokrocile a aky mate fotak, objektivy? Na co sa zameriavate, chodite na fotovikendy? 🙂

majulcek
8. apr 2011

@silvia.t dakujem 😵 po tej akcii ma Tamer ake jemne crty,z povodnej na mna taky drsnak pozera 😅

@lili_a_mimi ja ked mam naprd naladu, idem sa vyvetrat s kamoskou hoci len na kavu...vykecam sa,postazujem a je dobre 😅
inak spominate zehlenie,u mna je tiez pokrcene tricko in,neznaaasam zehlit 😝

silvia.t
8. apr 2011

@lili_a_mimi ako pise majulcek ist na kavu s kamoskou a poriadne sa vykecat...alebo si vecer otvor s chlapom flasku vina zapnite nejaky dobry film a relaxujte ...

zuzu80
8. apr 2011

no chvalabohu ze nas je viac 😉
@silvia.t skoda ze nebyvas blizsie, by som ti doniesla za krabicu filmov a za dva kose kosiel na zehlenie. Moj drahomilovanojediny spotrebuje kazdy den jednu koselu a ked je nebezpecny obed (rozumej kapustova polievka a omackove maso) tak aj jednu kravatu. Takze kosele zehlim, ale skusam ho preorientovat na pulovriky, vesticky, pod tym sa tie krcmance daju celkom dobre zamaskovat 😉
@lili_a_mimi aj ja odporucam babsku jazdu, kino, mojito, zmrzka a vyzalovat sa, ponadavat si...

barbarka
8. apr 2011

@qetinka ani ja nezehlim 😉 dietatu som do mesiaca zehlila vsetko, potom este dva tyzdne bodynka a potom uz nic 🤐

@lili_a_mimi ja mam tiez posledne dva dni nanic naladu, asi bude daco vo vzduchu 😒

idem vytiahnut fotak a prejst sa po byte, este som nic do du neodfotila 😅

adenka
8. apr 2011

ahojte babulky,
kde najdem link na pridavanie fotiek na celomesacnu ulohu? hodim tam par stromcekov 🙂

cruela
8. apr 2011

@olienka12 zabudla som sa ti podakovat za ten baby powder! este som to neskusala, ale vyzera to uzasne! ak neskolabujem od unavy, tak to este dnes vyskusam 😉

olienka12
8. apr 2011

@cruela nz 😀

lili_a_mimi
8. apr 2011

@majulcek @silvia.t @zuzu80 @barbarka dakujem baby za radu, no ta babska jazda teraz nehrozi... ☹ ide hlavne o to, ze kazdy do mna huci a pouca ma, ze co mam robit a ako to mam robit a ja to uz pomaly nevydrzim pocuvat... 😠 kazdy ma pouca, ako mam vychovavat svoje dieta a co robim zle a tak, ale to ze mala je stastna a zdrava a v podstate sa jej venujem sama 24hodin denne, to si nikto nevsima 😠 ☹

cruela
8. apr 2011

@lili_a_mimi hmmm, viem si zivo predstavit... tiez som mavala take stavy.... musis si najst nejake "utocisko", u mna to je vana s penou a sluchatka na usoch (samozrejme ked uz deti spia, nech mam pokoj) a ked sa neda, tak sa venujem rucnym pracam, vtedy prestanem mysliet na to co ma serie... ale trvalo to, kym som si vypracovala takyto pavlov reflex 😀 hlavne musis najst vnutorny pokoj (aj ked je to strasne tazke) a utesovat sa, ze vsetko zle je na nieco dobre 😉 vela zdaru a sil prajem

lili_a_mimi
8. apr 2011

@cruela diky 😉 ale nastastie to trva len chvilu - kym som u nasich na vychode... takze po 20.tom aprili uz bude zas vsetko v poho 😉

cruela
8. apr 2011

@lili_a_mimi no vidis, super vyhliadky 😉

zuzu80
8. apr 2011

@lili_a_mimi jaaaaj to len vydrzat, vydrzat. Drzim palce.
idem nahrat domacu ulohu a okukat vase fotecky 😉

adenka
8. apr 2011

@cruela dakujem

@lili_a_mimi poznam to, ale ja uz som sa naucila brat take veci jednym uchom dnu a druhym von.. ja som od narodenia malej kazdemu trnom v oku, lebo som povedala ze pred 6. mesiacom nedostane nic okrem mlieka, ze odmietam sladkosti, ze bola nosena, vsetko bolo zle... ale povedala som ze je to moje dieta a mozu sa vsetci aj na hlavu postavit, bude po mojom... chce to len chladnu hlavu a niekde vypnut...

adenka
8. apr 2011

@cruela tusim to dalo niekam mimo.... 😕

cruela
8. apr 2011

@adenka neboj, nedalo to mimo 😉 dalo to do schranky a ja to idem hned rozdelit na spravne miesta 😉

adenka
8. apr 2011

@cruela okis, dakujem 🙂

cruela
8. apr 2011

@adenka hotovo 😉

olienka12
8. apr 2011

mno pridala som aj ja cosi 😀

amunet
8. apr 2011

cau ,tu to celkom aj zije, v sukromnej skapal pes 🙄

@cruela dik za koment na FB 😉 tam to musi byt eno-nuno 😀

cruela
8. apr 2011

@amunet tak ale mala som obavy, ci mozem ja komentovat fotku proficke 😅

amunet
8. apr 2011

@cruela haha.. ja mam daleko od proficky, mozes komentovat, nato som nechala zapnute prispevky, ale niektore komenty budem aj mazat, lebo ich beriem ako informaciu pre mna a nie pre tych ktory moje foto sleduju, tak dufam ze sa nehnevas. 😉
aky mas fotak

cruela
8. apr 2011

@amunet jasne, rozumiem 😉) ja si pod svojimi fotkami nechavam vsetko aj ked cudzi clovek sa moze na niektorych komentoch aj pobavit, co uz 😀
ja mam nikon d90.. ty si canonacka, ak si spravne pamatam....

amunet
8. apr 2011

@cruela ano mam 450D a 5D markII ak sa v canonoch vyznas 🙂
si neni daleko odomna.... sem tam do tvojho mestecka aj zavitam

cruela
8. apr 2011

@amunet tak zbezne sa vyznam 😉 ale hlavne ten druhy menovany je dosti zajimavy 😉
nuz, musim ti len verit, ze nie si daleko, kedze ja neviem odkial si 😀 a senec je fajn mestecko, ja som spokojna 😉

amunet
9. apr 2011

@cruela ja som z Trnavy 😉

cruela
9. apr 2011

@amunet jaaaaaj, sak jasne, ved hladas babetka z TT a okolia 😉 tak aj my obcas chodievame do tvojho mesta.... najblizsie sa chystame na bublinkovu trnavu

alizbett
9. apr 2011

Ahojte🙂
potrebujem pomoct, nedavno som na FB nasla skupinu jednej fotografky, mala tam prenadherne fotky, planovala som k nej zobrat svoju neter na fotenie. Ale bohuzial som si jej skupinu nepridala a uz ju neviem najst, Viem, ze byvala niekde pri Seredi, ale neviem kde....Nepoznate ju prosiiim, mala tam fotene deticky pri takej tyrkysovej stene, bolo to velmi pekne. Mala vela fanusikov, preto si myslim,ze ju mozno niekto z vas pozna. Ak nahodou hej, budem velmi rada, mala ma narodeniny 5.5 a chcela som jej to dat ako darcek☹ uz ju hladaam 2 dni☹

silvia.t
9. apr 2011

@alizbett ja ti nepomozem,poznam strasne vela fotografiek ktore maju profil na FB keby si vedela aspon meno al. priezvisko/prezyvku tak by to bolo lahsie....teraz je to ako hladat ihlu v kope sena 😅

alizbett
9. apr 2011

Silvia, ved praveee, vsetko si pisem, ukladam a toto nie, uz hladam aj v historii ci nahodou, este ma napadlo, ze v tych fotkach mala take logo, a teraz rozmyslam ci Katka alebo Klara, klaudiaa...no bolo to K co si pamatam.....sa mi zacalo uz z hlavy parit, ale ja to najdem aj keby co bolo. idem pokracovat v hladani, dufam, ze najdem, lebo sa mi tie fotky fakt pacili, neboli inscenovane az tak, ziadne oblecenia zvieratok ani nic podobne...to sa mi na tom pacilo:-/