Ktorá z vás rada fotí?

briketa
8. mar 2009

Ktora z vas este rada foti, nielen deti? Ako ste pokrocile a aky mate fotak, objektivy? Na co sa zameriavate, chodite na fotovikendy? 🙂

ivka000
9. apr 2011

jej baby vy ste tu toho popísali ... nejako vás nestíham bežíme na jednu oslavu 🙂 dočítala pozrela DU krása 😵 😵 😵

alizbett
9. apr 2011

aaa nasla som a som uz aj objednana🙂 kamoske som posielala link a ta si ju ulozila🙂)))) este ze ju maam🙂
taaak sa tu vytesujem🙂))))

olienka12
9. apr 2011

@alizbett daj link nech vieme co sa paci 😉 😀 😀

alizbett
9. apr 2011

jej skupina sa vola www.kkstudio.sk ale na webke toho moc nema,tak hladajte tuto skupinu na facebooku pod tymto nazvom......tiez som si to mohla zapamatat ,ale vo fotkach ma nemo pisane, tak som myslela, ze to bude pod menom tiez.
Ak by mal niekto skusenosti s tymto atelierom,piiiiste ...idem tam 2.5...alebo vam potom napisem ja🙂

cruela
9. apr 2011

cely tyzden som pokukovala po jednej ulici krasne stromy a ked som sa tam konecne dnes dostala, tak stromy bud uz odkviknute, alebo im to vetrisko co tu mame posledne tri dni strhlo vsetky kvety.... neprisla som domov s velkym ulovkom 😒

alizbett
9. apr 2011

@olienka12 http://www.facebook.com/pages/wwwkkstudiosk/285...
neviem , ci ti to ukazalo, nevyznam sa tu poriadne.

olienka12
9. apr 2011

@alizbett jj ukazalo no ja nie som tak unesena z tych fotiek 😀 😀

alizbett
9. apr 2011

hahha takze mas iny styl🙂)))) v pohode🙂
😀 ono sa to ukaze vzdy, aj bez toho aby som klikla na odpovedz,ze?! som o nico mudrejsia

cruela
9. apr 2011

mozno to poznate, ale je to moje oblubene videjko 😉
http://www.deke.com/content/101-photoshop-tips-...

silvia.t
9. apr 2011

ahojte zeny dnesny den je nekoneeeecny....hlasia take pocasie na cely tyzden ☹ uz som sa dlho tak nenudila...nie zeby som nemala co na praci ale nic sa mi nechce 😒 este aj ten internet ide ako sane po blate

silvia.t
9. apr 2011

@olienka12 pozerala som na tie fotky co mas pridane v albume na kritiku...a maly ma tam prenadherne ocka 😵 😵 😵 ako ich robis?cez akciu alebo sama v PS? ja mam jednu akciu na ocka ale su potom velmi neprirodzene 😖

cruela
9. apr 2011

@silvia.t silvi, nemozes mi posunut tu akciu? jedna znama upravuje oci tak, ze su az total neprirodzene, vsetci su z toho na vetvy a ja by som rada vedela, ako sa to robi 😀

cruela
9. apr 2011

@silvia.t dakovala 😉

olienka12
9. apr 2011

@silvia.t doostrujem ich v nikon capture pomocou high pass pridam
do kritiky nejake foto kde su ocka tymto vytiahnute robi to brual efekt

olienka12
9. apr 2011

je to tam

cruela
9. apr 2011

@olienka12 mozes dat podrobny navod v tom nikon capture? ja to mam, ale nepouzivam, ale totok by som vyskusala...

cruela
9. apr 2011

@olienka12 no, kukla som tie fotky a bezpodmienecne to musim vyskusat!! nieco uuuuzasne!!!

olienka12
9. apr 2011

😀 😀 😀

silvia.t
9. apr 2011

@olienka12 waaaw...ale nemam nikon capture ☹
teraz som stiahla akcie a celkom fajn niektore,akurat ich skusam...a je tam aj na oci+zuby 😀 http://www.ulozto.sk/7239660/kubota-photoshop-a...

majulcek
9. apr 2011

baby a fotite niektora aj v raw formate? 😕

olienka12
9. apr 2011

kokoooz baby vy uz mate take stromy? tu este nic nekvitne 😒 😒

silvia.t
9. apr 2011

@majulcek ja fotim raw+jpg
@olienka12 no ani tu nic 😝

majulcek
9. apr 2011

@silvia.t a je pravda ze v tom raw sa lepsie upravuje,teda ze fotos su kvalitnejsie atd?lebo kamarat mi vravel ze ked sa chcem hrajkat s fotkami tak nech fotim v raw,no ale podla tej velkosti moc fotiek nenasukam..

olienka12
9. apr 2011

@majulcek fotila som jeden cas do raw co sa tyka uprav nevidim rozdiel tie veci co viem dorobit v raw viem aj v jpg samozrejme nie je to profesionalna uprava na velkoformatovu tlac, ale na bezne fotenie ti jpg staci teplotu farieb, vyvazenie bielej a pod dokazes aj z jpg upravit....

majulcek
9. apr 2011

@olienka12 no vravel mi nieco v tom zmysle ze napr v rawke mozes upravovat objekty jednotlivo 😕

cruela
9. apr 2011

ja fotim len do raw.. a najvacsia vyhoda je, ze je to vlastne surovy format fotky a kedykolvek po akejkolvek uprave sa vies vratit uplne na zaciatok... ja to dost vyuzivam hlavne vtedy, ak sa po case vraciam k starym fotkam a idem ich upravovat inak... jpeg uz neupravim, s rawom mozem robit cokolvek... je to sice narocnejsie na ulozny priestor ci uz na karte alebo disku, ale ja radsej investujem do externych diskov a fotim do raw

amunet
9. apr 2011

tiez fotim len do raw, a konvertovane jpg z rawka je kvalitnejsie

majulcek
9. apr 2011

@amunet ,@cruela ,@olienka12 ,@silvia.t dik baby tak zase som o nieco mudrejsia 😵