Ktorá z vás rada fotí?

briketa
8. mar 2009

Ktora z vas este rada foti, nielen deti? Ako ste pokrocile a aky mate fotak, objektivy? Na co sa zameriavate, chodite na fotovikendy? 🙂

zajo79
2. máj 2011

@cruela tak asi na verejnost dava take...a mladomanzelom do ruk bez loga. ci nie tak?

olienka12
2. máj 2011

@zajo79 nie svadobny album s fotkami zalozenymi s logom

cruela
2. máj 2011

@zajo79 presne ako pise olienka, klientom dali fotky s logom

zajo79
2. máj 2011

@cruela hm... tak to by som asi neprevzala.

a teda...nase fotky zo svadby... ani neviem kde su, tak otrasne pofotene. 😠 😠 😠

dvanast hodin, slnko do tvare, fotografka - ze usmievajte sa.... no konec.

lili_a_mimi
2. máj 2011

ahojte! 🙂
@olienka12 wow, super fotecky 😵 HK ja moooozem 😀
baby, nebojte sa DU a tych fotiek 2 v 1, ja sice nepracujem s PS moc dlho, ale da sa to uplne jednoducho spravit 😉 myslim si, ze niekde na nete je na to aj videotutorial... ak to najdem, hodim to sem 😉
Ach jaaaj, ja mama taaaaku na ho... naladu 😠 😖 ☹ 😒 muzicek ma vcera nas...al a poriadne 😠 😠 😠 takze pekne sa mi zacina tyzden... 🙄

lili_a_mimi
2. máj 2011

@adenka pekne fotecky!!! a aj mala ti super pozovala. No moja by tam neobsedela ani kym by som fotak do ruky zobrala... 😖 😅

hajanka
2. máj 2011

@cruela 😀 😀 😀

@olienka12 a to ktori? To asi tazko su top brutal fotografi! Akurat tak top brutal super amateri? 😖

olienka12
2. máj 2011

inak baby tie moje foto nie su hk v pravom slova zmysle su tam tiene kt. by na hk nemali byt no ja sa zlepsim len musi mat maly naladu na tie svetla 🙂)

olienka12
2. máj 2011

@hajanka ja ich radim do top 3 na slovensku

lili_a_mimi
2. máj 2011

ozaj @cruela chystas sa na ten zapas s Ruskom? Dnes davali v radiu, ze organizatori sa zhodli, ze sa na zapasy uz mozu brat fotaky 😉

zajo79
2. máj 2011

@olienka12 no..to je len subjektivny pocit... podla coho myslis ze patria do top3?

zajo79
2. máj 2011

co som videla fotky od rofa..tak logo tam nemal... a fotky boli super. neviem ci je najlepsi... ale s tych lepsich urcite.

olienka12
2. máj 2011

@zajo79 pretoze patria 🙂 jeho mam tiez v prvej trojke 🙂 a zitnansku

zajo79
2. máj 2011

a rofo a zitnansky davaju fotky s logom??? neverim....

olienka12
2. máj 2011

@zajo79 nie o nich nepisem

olienka12
2. máj 2011

@zajo79 len ze su v prvej trojke u mna 🙂

hajanka
2. máj 2011

Tie fotky do DU 2v1 spravite ako klasicky diptych, dve fotky vlozite ako dve samostatne vrstvy do noveho suboru o velkosti tych dvoch fotiek dokopy.

hajanka
2. máj 2011

@olienka12 ja osobne si myslim, ze odovzdat vytlacene fotky klientovi s logom je totalne neprofesionalne! Kto to kedy videl. A moze byt aj neviem aky top.

cruela
2. máj 2011

@lili_a_mimi no, neviem, ci na ten zapas pojdem... uz som si aj zacala vybavovat listok, za 100 ho mozem mat, ale ked som videla vykon rusov, neviem, ci dat tolko penazi za to.... a okrem toho to bude dost dolezity zapas a obavam sa, ze na stadione by som asi skolabovala, tak radsej to budem prezivat a nadavat doma 😀

maruskak13
2. máj 2011

@cruela @olienka12 vcera som urobila par fotiek u sesternici malemu.. mozem poprosit o nazor? len nechcem ich zverejnovat bez ich suhlasu..viem ich dat niekde tak aby ste mohli pozriet a potom ich zrusim... ?
mozno zmensim kus a poslem mailom?

cruela
2. máj 2011

@maruskak13 hod ich na picasu podla toho navodu co som davala vcera a ja ich hned prehodim do sukromneho albumu a budeme ho vidiet len my

maruskak13
2. máj 2011

ok uz sa mi nahravaju do mailu..
sesternica chcela aj take s filtrom lebo sa jej hodia do interieru 🙂 zatial som ich ale nefiltrovala..
neviem posudit ktory by sa hodil.. mozem poslat potom aj s filtrom a posudite ci vobec pasuje na to nieco..

cruela
2. máj 2011

@maruskak13 ok, presunula som ich do sukromneho albumu, kto bude chciet fotky vidiet, nech mi posle mailovu adresu, zaradim ho do "sharingu".. ja a olienka si ho pozriet vieme

maruskak13
2. máj 2011

super. dakujem moc.. tak mi dajte potom vediet 🙂

monika1
2. máj 2011

Ahojte,
@olienka12 pekne fotky, skoda tej urezanej hlavicky na prvej fotke..
@cruela dik za ten navod, snad sa aj ja zapojim do DU 🙂 a fotka aj ked malicka ale pekna momentka 🙂

hmm ze davat fotky s logom? ja davam bez loga na CD, ved to by mi otrepali o hlavu si myslim 😖 a ja by som take fotky ani neprevzala, niektori si davaju obrovske logo na ukor fotky 😒

monika1
2. máj 2011

akurat mi postarka doniesla odrazky a reverzny makro kruzok tak sa tesim kedy to konecne vyskusam 🙂

kasami
2. máj 2011

Tak super 🙂 nove DU 🙂
zatial nemam nejak vela napadov ... ale snad nieco odfotim 🙂

@olienka12 takze nakup sa vydaril 🙂 experimentujes 🙂 maly asi rad pozuje, vsak ? HK by som aj ja chcela niekedy vyskusat .... ale neviem kedy sa k tomu dostanem 😝
a ako si spokojna so svetlami ?

@cruela mame sukromny album ? kde a ako sa k nemu dostat ? lebo fakt nie vsetky foto chce clovek publikovat ... a este ak nie su jeho 😝

ja sa musim tiez pochvalit 🙂 uz mam noce pc v kufri v aute 🙂 sa tesim .... ale aj sa bojim, ze ked otorim tie moje foto na nom ... tak padnem na rit ake farby ....a radsej prestanem fotit 😝
no a obrovsky strach mam z toho ako tam dostanem vsetky tie programiky 😝 ako PS a LR ....
@cruela to uz by mi malo LR utiahnut a nepadat 😀 tak mozem zacat studovat 😝 ..... teda ak to vsetko nejako nainstalujem 😝

cruela
2. máj 2011

@monika1 @kasami poslala som vam na mail invitation do Maruskinho albumu
@maruskak13 posli mi aj ty tvoj email, aby si mala pristup do toho albumu

co sa tyka sukromnych albumov, tak mozeme si porobit take albumy, kde by bol obmedzeny pristup, ale zas nechcem to cele robit len ako sukromne albumy, lebo prvotna myslienka bola urobit otvorenu DU ako "opozit" k sukromnej teme a sukromnej DU...

olienka12
2. máj 2011

@monika1 jo ta hlavka mi vadi hold 50tka v malej obyvacke a neposedne dieta 🙂))

olienka12
2. máj 2011

no zatial som toho vela nepofotila,tak neviem povedat ci spokojna ale je to urcite ine ako fotit jednym bleskom musim naverbovat sesterku aby mi sedela a ja skusala lebo maly beha lieta taha pozadie a tak