Ktorá z vás rada fotí?

briketa
8. mar 2009

Ktora z vas este rada foti, nielen deti? Ako ste pokrocile a aky mate fotak, objektivy? Na co sa zameriavate, chodite na fotovikendy? 🙂

olienka12
26. máj 2011

dam na picasa do sukromneho albumu 🙂

majulcek
26. máj 2011

@kasami mne sa lubi tvoj maly alias pavuk 😀

@olienka12 juj hod pojdem hned kukenzi 😵

@barbarka tak mu ukaz lebo ditko ma vydarene fotos ako lezi na tej odrazke 🙂

kasami
26. máj 2011

@barbarka dakujem 🙂
na tej trampoline aj mna mrzi, ze sa neda fotit bez tej siete 😠

inak ja som si kupila odrazku ... vonku bolo stale skaredo tak som ju pozicala Adenke tak skusa 🙂 som zveda 🙂 som povedala, ze potom cakam rady 🙂

kasami
26. máj 2011

@majulcek ano 🙂 moja spagetka, slizik 😝 chudacik on je stale taky chudy a mala gulicka 😝

olienka12
26. máj 2011

mozte kuk dala som 3

majulcek
26. máj 2011

@kasami no volakedy sa hovorilo,ze pockaj pojde na vojnu tam priberie...ale lepsie chudy ako mat obezitu,kde ked pozeram na dnesne decka kazde druhe je uz obezne 😝

kasami
26. máj 2011

@majulcek no on bol ako tak len ked som ho kojila ... od kedy ma tuhu stravu des 😝 a ked sa narodil ... vsetky kosti si mu mohla poratat 😖 aj dr si nebola ista, ci je to fakt v poriadku 😀
ale mala 🙂 samy fakdik, taky maly mopsik 🙂 normalne si niekedy robim srandu, ze fakdiky vytrieme 😀
@olienka12 ja som na novom pc a nemam tu link na picasa ... tak mrknem zajtra 😉

barbarka
26. máj 2011

@majulcek ukazem isto, len som este nestihla, furt som daco riesila ale stihla som dve fotenia tak vam supnem z kazdeho po jednej fotecke

prva z dneska, to som len tak narychlo sem supla a druha je z predvcera

olienka12
26. máj 2011

jeeeeeeej maky aj ja chceeeem

kasami
26. máj 2011

@barbarka jeeej 🙂 ja som dnes tiez videla 2 maky 🙂 ale kazdy bol inde a mm by ma asi zabil, keby som mu povedala, zastav tu na kraji 😝

barbarka
26. máj 2011

@olienka12
@kasami no tieto boli 1,5 m vysoke v repke a dostavali sme sa k nim cez zihlavu, a rozne ine pichliace a stipali tam nenormalne komare, takze cista romantika 😀

ivka000
26. máj 2011

tak nie som len ja taká ... aj môj manžel sa smeje minule sme išli okolo repkového pola a ja len repkááááá zastav a on pridal 😠 potom makýýýýý a zasa pridal 😀 ale malý zaspal v aute tak som nemala "obeť " na fotenie 😝

ivka000
26. máj 2011

@barbarka fotka v tých makoch vyzerá romanticky 😵 krása

olienka12
26. máj 2011

@barbarka ja som mala v repke az jeden a pupce no ja som sa dnes valala v polmetrovej trave a v psenici po pas moje ruky vyzeraju strasne asi mam na nieco alergiu ako emo po ziletkovej noci :(((

kasami
26. máj 2011

@barbarka no krasny zazitok 🙂
@ivka000 no mne sa to dnes fakt nedalo ... malu ockovali do noziciek ... boli sme na motocrose a zacala teplotovat, tak sme isli domov a na privese za autom motorky ... tak stat pri ceste bez krajnice a este s malou s teplotami kvoli vlciemu maku ... no neviem, ci by ma len nevysadili, ze mi siblo a nechali tam 😀

barbarka
26. máj 2011

@ivka000 vdaka
@olienka12 no tvrdy konicek to fotenie 😀 moje nohy tiez vyzeraju hrozne- travy , zihlava , a komare

majulcek
26. máj 2011

@barbarka co maky ale tie saty su super!!!!

@kasami no ja ako 4tacka na zs som mala 20kg,ma chceli poslat do abrahamu do nemocky a pichali mi B12 😝

barbarka
26. máj 2011

@majulcek to su este moje popolnocne svadobne, len sa uz do nich nedostanem 😒 😒

barbarka
26. máj 2011

ok ja idem buvat, cavte zeny, a piste nech mam zajtra co citat. inak kto tu ma pevnu 50tku ake mate skusenosti s tou chromatickou aberaciou?

olienka12
26. máj 2011

@barbarka viem si predstavit bose nohy 🙂)

olienka12
26. máj 2011

@barbarka ziadne.. som zvedava co ti napisu na ephoto videla som otazku tam..

majulcek
26. máj 2011

@barbarka ja mam teraz pozicanu ale zatial som fotky este do pc nestiahla tak neviem ako budu vyzerat 😕 bru 😔
no ale tie saty,nemozem sa vynadivat,stvorene na fotografiu

barbarka
26. máj 2011

@olienka12 ale zase mi prd odpisali 😒

olienka12
26. máj 2011

@majulcek kuk picasa som zvedava na reakciu 🙂

majulcek
26. máj 2011

@olienka12 jaaja hod mi link prosim ta,nejak ma to vyhodilo odtial

maruskak13
26. máj 2011

@olienka12 pekneee fotky velmi 🙂

@barbarka ta makova nema chybu 🙂 teda obdivujem ta toto nastylovat 🙂
aj ja som mala take saty na redovom 🙂 cervene s bielymi bodkami len ja som mala na ramienka 🙂
inak ja s mojou pevnou 50tkou nemam problem aspon to teda nevidim na fotkach ..

@ivka000 moj manzel reaguje rovnako.. 🙂 a ked vidi ze sadam za pocitac vecer a nahravam fotky, tak len prevracia oci 🙂

pridavam link na foto zo vcera aj z predvcera z parku 🙂
http://www.flickr.com/photos/58299914@N08/sets/...
tie v klobuciku som fotila 50tkou a tie bez klobucika 85tkou

barbarka
27. máj 2011

@maruskak13 vdaka, nastylovanie - no vedela som ze chcem kamosku odfotit v makoch a tych mojich satach no a u svokrovcov na mna kukala stolicka pred dverami tam som si ju pozicala a odrepala na pole 😅

krista
27. máj 2011

Ahojky holky,
foťák se mi odvčera co jsem vyměnila tu kartu ani jednou neseknul, chjo, s mým štěstím to teď bude OK a vyprší doba na vrácení a bude to blbý... u reklamace aspoň vím, že by mi proplatili peníze za poštu (takhle mě to vyjde asi na 1tis. ☹) no ale zase trávit vždycky měsíc bez foťáku, pak trnout aby to dobře dorazilo apod., já už fakt nevím 😲 nechám si víkend na rozmyšlenou 😉

Koukala jsem na fotečky, vy jste fakt šikulky 😵 já jak teď ten foťák hodně testuju tak fotím blbosti samý 😅

silvia.t
27. máj 2011

ahojte zeny 😀
@barbarka super foto 😉 ja mam momentalne pauzu vo foteni,tamer mal vacsiu nehodu a je cely dobity tak ho nechcem takeho fotit a ine objekty nemam 😝

mirica4
27. máj 2011

ahojte dlho si vás už čítam, ale akosi nebola odvaha sa pridať..môžem?
moje prvé otázky čo sú tieto skratky? DU /dom.úloha? 😅 / a LR niečo na úpravu, ale to vôbec nepoznám, ja mám adobe photopshop elements, ale málo kedy využívam, akosi niet času..veľa fotiek je pekných čo som aspoň tu videla, neviem či máte aj niekde inde..všimla som si že máte teraz tému voda? tak ak sa mi podarí niečo tak uobím aj ja..
@silvia.t a už je malý ok? vari spadol?