Ktorá z vás rada fotí?

briketa
8. mar 2009

Ktora z vas este rada foti, nielen deti? Ako ste pokrocile a aky mate fotak, objektivy? Na co sa zameriavate, chodite na fotovikendy? 🙂

bambi2
28. júl 2010

@michalag ani si nevies predstavit aku mam radost... takychto vydarenych zaberov mam viac z dneska.... 🙂

michalag
28. júl 2010

ja som sa dnes tiez snazila s fotakom a hrala som sa s chrobacikom, ale nic moc 😒 ☹

michalag
28. júl 2010

aj ked velmi rada fotim ale asi nie som urcena robit take skvele zabery ako poniektore baby

olienka12
28. júl 2010

@michalag zaklad je to,ze ta to bavi vobec nezalezi ake fotky robis hlavne,ze mas z toho radost, zlepsit sa da casom 🙂

bambi2
28. júl 2010

@michalag odporucam ti kupit si knizku od BRYANA PETERSONA- NAUCTE SA VIDIET KREATIVNE... ja po precitani tejto knizky, teraz ti to pride mozno smiesne, vidim vsetko trosku kreativnejsie... inak ako predtym a na fotkach je tiez vidiet rozdiel...

nostek
28. júl 2010

@michalag presne ako u mna. dost ma to brzdi, proste stagnacia ako svina. 😒

bambi2
28. júl 2010

@michalag ono treba stale fotit a fotit... mne pomahaju aj knizky, treba citat a skusat... ja som tiez len prednedavnom zacala a casom je to lepsie a lepsie... hlavu hore... ale hladaj nieco vynimocne, nieco zaujimave, fotografie by mali rozpravat pribeh...

michalag
28. júl 2010

este som sa chela spytat aky Corel pouzivate? a popravde neviem sa z neho vysomarit 😅

bambi2
28. júl 2010

@michalag ja mam corel paint shop pro photo X2... v buducnosti chcem ale nieco profesionalnejsie...

zajo79
28. júl 2010

@bambi2 k tym labutiam...pekna fota. tiez fotene pevnou 50tkou??

bambi2
28. júl 2010

@zajo79 dakujem az na to, ze su to cajky 😀 je to fotene 50 pevnou, nechcelo sa mi menit objektiv ☹ lebo prsalo...

bambi2
28. júl 2010

@zajo79 na fb mam viac tych fotiek, pozri si ich... ja som velmi spokojna s tou 50tkou, 18- 135 ani moc nepouzivam teraz... iba sem- tam...

olienka12
28. júl 2010

tak ja pripojim jednu vtacikovsku fotene z ruky zo zeme,takze kvalita nic moc,ale momentka dobra 😀

zajo79
28. júl 2010

nato figu vidim, mam to male.. a mam na rukach maroda, Matko padol, roztal si peru, tak je na mne ako suchy zips. na sitie to nebolo, a vraj pusa sa neda sit, tak placeme a placeme ☹ pockam si kym trochu zaberie nurofen a chcem si ho odfotit...je ako kubansky bubenik

zajo79
28. júl 2010

ja som dnes na fb nebola, sa to aj bojim zapat, ale som vyhodila asi 60 ludi z priatelov, co som ich tam mala len do poctu, za cely rok sa ani neozvali, tak naco su tam? sup prec... a uz som mala par mailov, ze preco som ich vyhodila z priatelov 😅

bambi2
28. júl 2010

@zajo79 chudacik ☹ moju predvcerom pichla vcela, ona ju chytila jednoducho do dlane a zavrela... a to som jej x krat vysvetlila, nech vcely necha na pokoji.... ale uz mi slubila, ze im da pokoj 😀

bambi2
28. júl 2010

@olienka12 pekne foto... 🙂

michalag
28. júl 2010

@olienka12 krasna foto 🙂

bambi2
28. júl 2010

uz som sa skoro potesila, ze balik pre mna... 🙂 pre suseda, ci mu to mozem prevziat, lebo neni doma :o( a neviem, ci som urobila spravne, on je totiz znama osobnost, herec, neviem ako sa zatvari ked mu to zanesiem.... 😨

nostek
28. júl 2010

@bambi2 a uz ti dosli knihy?

bambi2
28. júl 2010

@nostek tie mam uz davno, asi tyzden aj nieco...
4 uz aj precitane skoro

nostek
28. júl 2010

lebo si vravela, ze boli dlho na colnici. tak super...
ja idem napisat do gorila. ci stihnu do piatku moju poslat. ne
ch mi ju sem bracho donesie v sobotu

bambi2
28. júl 2010

@nostek oni potrebovali iba rechnung, ja som im to poslala mailom a na druhy den to uz bolo tu...

monika0001
28. júl 2010

@zajo79 - ja som takto na fb upratovala "kamošov " pred nedávnom.. 😉 a neboj malého to prejde. hlavne, že inak je v poriadku 😉 že sa nič vážnejšie nestalo.. ale musí ho to určite bolieť chudáčika... posielam mu cmuk na bobinko 😉
@bambi2 - nádherná foto.... ten pohyb - krása!!!!
@olienka12 - aj tvoja foto je veľmi veľmi pekná!!!!!

zajo79
28. júl 2010

@olienka12 pekna fotka 🙂))

som si obednala tri knizky.. sa tesim ked pridu. a cakam dnes a zajtra telefonat, ze 70-300 si mozem prist zobrat. 😵 😵

bambi2
28. júl 2010

@monika0001 dakujem Moni 🙂

olienka12
28. júl 2010

dakujem 😉

bambi2
28. júl 2010

@zajo79 ake prezrad?!! 😉

zajo79
28. júl 2010

to fotografovanie deti ... neako ma v obchode neoslovila, ale ked sa zacitam, neake finti vyciham.

naucte sa vidiet kreativne
portret - naucte sa fotografovat

zatial staci, preluskam tie a potom sa vrhnem na naucte sa exponovat kreativne a nieco o photoshope. V upravach fotiek ma spanielsku dedinu. idem len po intuicii, co sa mi paci, co nie.. ale chcem ist do toho hlbsie.

nostek
28. júl 2010

@zajo79 ja tiez po precitani knih co mam idem na studium PS. mam cesku cersiu, ale idem na anglicku, lebo tutorialy su vacsinou v AJ.

a baby, ktrasne vtaky...