Ktorá z vás rada fotí?

briketa
8. mar 2009

Ktora z vas este rada foti, nielen deti? Ako ste pokrocile a aky mate fotak, objektivy? Na co sa zameriavate, chodite na fotovikendy? 🙂

cruela
10. jún 2011

@barbarka moj fotak to ma a spoji mi to hned fotak priamo

rainee
10. jún 2011

hej to je HDR. videla som uz aj take uplne super umelecke HDR fotky (napr. na flickri) co uz je aj viac ako HDR pomaly ako namalovane, no nadhera 🙂 len neviem odhadnut do akej miery je to upravovane este v photoshope 😀

lili_a_mimi
10. jún 2011

@rainee skus kuknut tu: http://www.hobbyportal.sk/pc-a-technika/grafika... ak mas PS, je to celkom jednoduche, len musis skusat 😉

cruela
10. jún 2011

baby, od zajtra pokracujeme bielou farbou

rainee
10. jún 2011

@lili_a_mimi super, zajtra vyskusam a ak sa podari hodim sem vysledok 🙂 DAKUJEM presne toto som myslela 😀

barbarka
10. jún 2011

@cruela moj nema takze to moc neriesim 😉 jeden pokus som mala, nevyslo, takze az raz ked ma to dajak nadchne

cruela
10. jún 2011

@barbarka ja som to raz vyskusala, aby som vedela ako prakticky na to, ale ja take fotky nemusim, pride mi to strasne umele, takze tiez neriesim 🙂
prakticke vyuzitie by som nasla jedine ze by som si fotila nieco v protisvetle ako som dala tu ukazku, napriklad fotky v kostoloch, kde mas velke okna a pod tym tmave kuty... tam by som pouzila HDR, ale inak asi nie...

cruela
10. jún 2011

@barbarka pocuj a nemas ty nahodou d90?

barbarka
10. jún 2011

@cruela nemam ale chcela by som 😀 mam d60 😉

barbarka
10. jún 2011

@cruela hej ja tomu tiez az tak nefandim 😉 niektore fotky pecka ale daktore mi tiez pridu umele, ale vediet to by som chcela, naozaj napr v kostole super 😉

cruela
10. jún 2011

@barbarka aha, ano, uz som v obraze 🙂

barbarka
10. jún 2011

@cruela 😉

saskarisko
10. jún 2011

baby, mne nejdu zobrazit albumy na picasse. teda okrem dvoch - na kritiku, a enem tak. a pritom mi chodi aj info o pridani novych foto do mailu, a to som aj na picasse prihlasena 😕 🤐

barbarka
10. jún 2011

@saskarisko musis byt prihlasena na gmaily 😉

saskarisko
10. jún 2011

@barbarka - som 😉 , a stale to nejde

barbarka
10. jún 2011

@saskarisko obnovila si tu stranku?

cruela
10. jún 2011

@saskarisko poslala som ti IP

saskarisko
10. jún 2011

@barbarka - uz mi to ide, cruela ma uz pridala
@cruela - dakujem 😵

barbarka
10. jún 2011

@saskarisko tak dufam ze som ta svojimi radami neurazila 😉 😀

saskarisko
10. jún 2011

@barbarka - jasne, ze nie. dakujem 😉 . ja som foto videla v nahlade v mojich mailoch, ale to nebola mail adresa na gmail.

barbarka
10. jún 2011

@saskarisko 😉

silvia.t
10. jún 2011

hmm to hdr som netusila ze takto sa to robi....urcite vyskusam 😀 ked bude vhodny moment

olienka12
11. jún 2011
cruela
11. jún 2011

@olienka12 vdaka za ten link, aspon mozem napisat opravu... pisala som, ze ked som robila to svoje HDR, tak som menila clonu... a to je blbost, bo som menila samozrejme cas

mirica4
11. jún 2011

ahojte..

ja som tiež za bielu, aj som na to myslela, že mohlo by byť biela alebo čierna, normálen ste ma vypočuli asi 😀
a tiež do piatku áno? a okrem toho máme niečo aj na celý mesiac? lebo so si nevšimla -- ďakujem

to HDR je zaujímavé, možno raz skúsim, alebo si dáme na skúšku ako DU hehe, ale neviem, či by som si trúfla..

tak ja idem ešte do kuchyne a trochen popratať..

cruela
11. jún 2011

@mirica4 no, ja som dala temu na mesacnu temu, ale kedze som si ju dovolila rozdelit na tyzdnove etapy, ostatne baby povedali, ze bude len tato jedna uloha.. takze na jun mame len farby.. ale ak spravis nejaku bomba spica fotku s ktorou sa budes chciet pochvalit, na to mame album na kritiku a tam mozes dat co sa ti paci 😉

mirica4
11. jún 2011

@cruela si ma pobavila, že bomba špica, tak to si ešte počkám-te 😀

rainee
11. jún 2011

@lili_a_mimi takze pripajam moje prve pokusy podla tvojho PS manualu. neviem ci to bude takto dobre vidno a aka bude kvalita lebo som foto na web dost zmensila, ale ja som z toho nadsena a hlavne nie je to az take komplikovane ako som myslela 😀 este raz diky za pomoc!!!

prsky
11. jún 2011

inak baby, idem byt fterna, ale neviem este zdaleka fotit (a obavam sa, ze som beznadejny pripad), takze ak by ste niektora chceli potrenovat fotenie na babatku, tak ponukam mojho junacika 😉 znacka BA a okolie 🙂

lili_a_mimi
11. jún 2011

@rainee noooo, na prvy pokus moze byt, ale kvalita tu na MK je hroznaaaaa 😖 dost mi to tu taha oci 😒 ale velmi rada by som videla original a upravenu foto vedla seba 😉
@prsky nepodcenuj sa, vsetky sme tak zacinali 😉 a vsetky sme mali na zaciatku taketo pocity (a aj mame - ja teda urcite - ja som este tiez len amater, zaciatocnik) 😔