Ktorá z vás rada fotí?

briketa
8. mar 2009

Ktora z vas este rada foti, nielen deti? Ako ste pokrocile a aky mate fotak, objektivy? Na co sa zameriavate, chodite na fotovikendy? 🙂

rainee
28. jún 2011

@ivka000 skus upravit stredne tony sedi a pridat teplotu farieb (napr. v picassa), u mna to ma celkom dobry efekt v takomto pripade. tiez sa mi to stalo ked fotim pod stromami, na trave atd.

silvia.t
28. jún 2011

@ivka000 v PS cez ctrl+U a stiahni zelenu,pridaj oranzovu,cervenu trocha sa s tym pohraj 😉

silvia.t
28. jún 2011

babulky takze farby mozu by hociake do tej du??? som to teraz zanedbavala ale zlepsim sa 😀 idem este kuk co ste popridavali 😉

michalag
28. jún 2011

@adus123 uz si sa zohrala s fotakom?

adus123
28. jún 2011

@michalag ... no pomaly to ide... zatial skusam kadejake nastavenia ale este to nemam tak nacvicene, ze vzmem fotak a ficim na manuale so super fotkami...viacmenej zatial fotim na prioritu clony , sem tam na manual..ako pride...
zalozila som si flicker, tak popozeraj...zatial je taky poloprazdny, musim pockat zase na vhodny cas na fotografovanie..snad nieco potom zas prihodim.... 🙂
http://www.flickr.com/photos/adush_photos/

adus123
28. jún 2011

@michalag ..pozeram, ze aj ty si pridala nejake foto o stranku dopredu...su pekne....ja tiez rada fotim hrady a podobne veci...mozno ak mi vecer vyjde cas, tak sem par foto nahodim z Lietavskeho hradu pri Ziline... 🙂

qetinka
28. jún 2011

pekne fotky ste kočeny popridávali🙂

majulcek
28. jún 2011

@ivka000 ivus v maxe...a inak jake chutovecky si pridala 😵

mirica4
29. jún 2011

@adus123 peknéééééééééé 🙂 fotočky

ja teraz asi neurobím du 😒 nemám kedy a necítim sa dobre 😝

mirica4
29. jún 2011

@rainee tiež sa mi páči ten černy rušeň 🙂 ..aj ostatné

mirica4
29. jún 2011

a ja som z toho picasa jeleň som si nainšt. že pozriem, ale nechapenzi, tak je fuč.

michalag
29. jún 2011

@mirica4 mne tiez nejako picasa strajkuje, takze foto neuvidim ☹

adus123
29. jún 2011

@mirica4 ..dakujem za pochvalu.... 🙂
Koceny a co Vam strajkuje na picasse? nedaju sa Vam pozriet fotky DU?

mirica4
29. jún 2011

@adus123 doposiaľ mi šlo kuk DU a teraz ta nič nie je, zmizlo, neviem kde hľadať...pomoc čo týýým?
@michalag ja som pozerala ako tam funguje uprava a tak, ale nevedela som s tým pracvať tak som odinštalovala

silvia.t
29. jún 2011

@mirica4 a si prihlasena? lebo ak nie tak ti to nezobrazi...

mirica4
29. jún 2011

@silvia.t jasne soooom, tie naše tam nemám len tie ostatné, a predvčerom ešte bolo 😒

adus123
30. jún 2011

@mirica4 ...mne to tiez neotvara, ked tam idem cez ten priamy link, ktory je na MK.
JA tam idem cez moj email na gmaily...otvorim si schranku, prijate emaily a otvorim si nejaky email, ktory mi prisiel, ked niekto pridal do DU fotku..
Skus to aj Ty cez ten email....daj potom vediet, ci sa podarilo.... 🙂

mirica4
1. júl 2011

@adus123 aj tak mi to nejde ja sa prihlasujem cez google účet ako vždy a po nás ani stopy... 😒

qetinka
1. júl 2011

@mirica4 ja sa tam tiez nemozem cez svoj gmail dostat....????kto my to vysvetlí??že prečo?? 😔 😲

mirica4
1. júl 2011

@qetinka tak ja už potom neviem..

aebo niekto zrušil albumy? 😕

nostek
1. júl 2011

caute kocky. surne potrebujem stojan a platno na fotenie. mozete mi nieco odporucit? dakujem.

zajo79
2. júl 2011

@nostek tak nato som aj ja zvedava....

plus neake tipy na svetla..

qetinka
3. júl 2011
ivka000
3. júl 2011

@mirica4
@qetinka neviem prečo vám to nejde??? 😕 mne to ide normálne...

a čo daľšia úloha? navrhnite niečo alebo sa vám už nechce??? ked nikto nič neprispieva ? 😕 😕 😕

@nostek ja nemám tak neporadím ale niektoré tu nedávno kupovali tak hádam poradia...

ivka000
3. júl 2011

@qetinka ale to je bezmotorčeková tá sa predáva už dávno...ale jej riadne klesla cena 🤐

bublinkajasminka
3. júl 2011

ja mam 50/1.4 s motorcekom, predtym som mala 50/1.8 ale 1.4 je lepsia 🙂

bublinkajasminka
3. júl 2011

@ivka000 inak tie zelene odtiene sa peekne tiahnu do cervena pri pouziti filter, AGD a krasne si ich das ako chces.....da sa to upravit aj cez color balance potiahnut do teplych tonov 🙂

lili_a_mimi
3. júl 2011

@ivka000 nasla som taketo temy na DU:
- Svet očami detí
- BW photo
- Vyfoť svoju drogu
- Geometrické tvary okolo nás
- Dobré ráno
😉

mirica4
4. júl 2011

@ivka000 ja neviem stále mi to nejde...skúsim hocijakú foto poslať na mail čo je pre du a uvidím ale asi ma tam treba potvrdiť alebo čo...

@lili_a_mimi témy sú fajn všetky 🙂 síce teraz som poslednú nerobila nebolo kedy 😒 neviem či vôbec niekto robil nemám ako kuk 😠