Ktorá z vás rada fotí?

briketa
8. mar 2009

Ktora z vas este rada foti, nielen deti? Ako ste pokrocile a aky mate fotak, objektivy? Na co sa zameriavate, chodite na fotovikendy? 🙂

annika11
13. aug 2011

@nelicefo že úplatok? dobrý nápad... 😀
@prsky pekná foto, taký zaujímavý nápad

nelicefo
13. aug 2011

@prsky nádherná foto..🙂

@annika11 😀

nelicefo
13. aug 2011
annika11
13. aug 2011

@nelicefo sa mi trochu zdá, že tie biele kvietky mohli byť ostrejšie...ale to len môj názor 😅 😀 inak pekné, šikovná si 😀

nelicefo
13. aug 2011

@annika11 Oki,budem na to dávať pozor 😝 😀 a ďakujem..😀 😀

maruskak13
13. aug 2011

@annika11 on je zvyknuty od mala ho cvakam..
straaasne rad sa foti nevadi mu to.. obcas aj zapozuje 🙂
a este radsej foti on 🙂 ked poviem ze ideme sa fotit utekaa dopredu a hned vytahuje odrazku 🙂 a zaujima polohu na fotenie.. da mi tak tisicinu sekundy na cvak a uz bezi k fotaku pozriet obrazok 🙂 ked sa mu nezda hned mi trha fotak z krku a da si ho na krk a priklada fotak k hlave a foti (predtym este samozrejme postlaca vsetky gombiky akoze nastavuje)..
no co vam poviem u nas je fotenie na dlho 🙂
@nelicefo dakujem 🙂

maruskak13
13. aug 2011

@nelicefo paci sa mi to jablcko.. velmi pekny bokeh na pozadi 🙂
a s kvietkami suhlasim s @annika11 ohladom tej ostrosti.. viac by sa mi to pacilo keby boli kvietky ostre lebo zdaju sa ze su v jednej rovine.. aspon na mne tak posobia 🙂

annika11
13. aug 2011

@maruskak13
@nelicefo aj mne sa páči to jablčko, tie ,,svetielka,, sú úžasné 🙂

saskarisko
14. aug 2011

Ahojte,
@nikonka - urcite sa to da poriesit, vsak dufam, ze nejaka kocka pride, ktora tam ma pristupy. inak kopec kociek je uz zaregistrovanych, takze by bolo asi zbytocne robit noveho picassa
@nelicefo - napady pekne, len chyba ta ostrost (to sa casom podda),a asi si mala zapnuty aj blesk (myslim tie odrazy)

silvia.t
14. aug 2011

Ahojte baby :D ste toho riadne popisali 😀 pristup na gmail ma asi len lulu ale ono to priebezne kontroluje tak ak poslete foto na ten mail urcite ju prida aj do albumu 🙂
fotky na kritiku posielajte na tento mail 101464930584620627461.upload@picasaweb.com
a ak este nemate pristup k albumom tie su tu: https://picasaweb.google.com/101464930584620627461
treba napisat ziadost o pridanie na mail luciakruta@gmail.com 😉

silvia.t
14. aug 2011

@annika11 na fb ten projekt vyzera super 😀 ja ho mam tiez na fb...dnes dufam dolozim fotky lebo som nestihala ale odfotene mam

annika11
14. aug 2011

@silvia.t dakujem snažím sa 🙂 aby to bolo aspoň kus pozerateľné 😀

domyyy
14. aug 2011

ahojte kočky, nemáte niektorá nikon D5100? 😉

nelicefo
14. aug 2011

@maruskak13 Oki,ďakujem budem sa snažiť polepšiť..🙂

@silvia.t Uff ,zajtra sa pustím do toho písania,lebo dnes už zaspávam na nohách 😝 😅 😀

saskarisko
16. aug 2011

ahojte,
@silvia.t - ten projekt 365,co mas na FB, tak tam si sa neregistrovala, ci ano ? mas len uvodny obrazok, a potom si davas svoje foto, vsak ? 😕

silvia.t
16. aug 2011

@saskarisko ano to mam len ako riadny album a vkladam si tam fotky 🙂 len to nemam na svojej osobnej stranke ,ale na stranke photography 😉

maruskak13
17. aug 2011

@nelicefo to chce len cvik.. a fotit a fotit 🙂

par novych foto http://www.flickr.com/photos/58299914@N08/
boli sme na navsteve u kamosky tak som urobila par zaberov aj Riskovej novej kamoske 🙂
ma 5 mesiacov a je to mala princezna 🙂

bibi1711
17. aug 2011

ahojte kocky,
je tu nejaka dobra dusa z BA, ktora by bola ochotna zaucit ma do tajov PS? samozrejme zaplatim...🙂 dakujem🙂

nelicefo
17. aug 2011

@maruskak13 no fotím fotím 😅 😀 ale hádam sa to časom spraví,hold na také diela aké vy fotíte nemám,ale aspoň sa tu pri vás dočomu priučím 🙂
A prekrásne foto 😵

maruskak13
17. aug 2011

@nelicefo no vidis tak to si na dobrej ceste vylepsit ostrenie..
pamatam ze aj ja som na zaciatku s tym mala ohromny problem..
aj sa mi podarila fotka pekna ale musela som ju zmazat lebo ostrost usla 🙂
ruky sa mi triasli aj ked som v oboch len fotak drzala..
teraz zvladam s jednou fotit a druhou drzat odrazku a este pri tom behat za drobcom 🙂
takze naozaj to chce cvik..

nelicefo
17. aug 2011

@maruskak13 Multifunkčná žienka 🙂 No uvidím čo ja vyčarujem 😅 😀

annika11
17. aug 2011

@maruskak13 tá malinká je úžasná na fotkách 🙂 také očká by bolo škoda nezvečniť na krásnych fotkách 😀 je ozaj na zjedenie....ja milujem fotky detí 🙂 a ešte viac novorodeniatok alebo momentky z pôrodu....

mimochodom pozrite si baby toto, krásne momentky
http://www.dfwbirthphotographer.com/home/?cat=6
hore, ked si kliknete na categories, tak uvidíte ešte viac 😉

nelicefo
17. aug 2011

@annika11 Prekrásne 😵 zajtra keď bude čas prelúskam to celéé 🙂

annika11
17. aug 2011

@nelicefo oplatí sa 🙂 je to úplne nádherné, pri niektorých fotkách som mala aj slzičku v oku 🙂 takéto momentky by som raz chcela fotiť 🙂

dankamat
18. aug 2011

@annika11 bože to sú nádherné fotky... aj mne normálne slzička vybehla pri niektorých - to je krásne také zrodenie.

nostek
18. aug 2011

ahojte kocky. nestiham sem bohuzial chodit. fotim co to da. uz mam doma aj stoja a platno. kupila som toto:
http://www.fotoprislusenstvo.sk/studiove-vybave...

mate skusenosti niektora s nim? ja som skusala fotit a niesom velmi nadsena, lebo ako to bolo zbalene v tej rolke, tak je pokrcene... teda robi to pasy. neviete mi s tym nejak pomoct. dakujem krasne.
tu je ukazka ako to vyzera - sooc zaber

inak som to narychlo upravila takto: (posledna fotka)
http://www.facebook.com/media/set/?set=a.197223...

nelicefo
18. aug 2011

@annika11 Akurát pozerám tie foto,prekrásne 😵 aj mne slzička vybehla...:o)

barbarka
18. aug 2011

@annika11 mne sa tiez velmi pacia tie fotky aj ked nie som si ista ci by som ja osobne chcela mat fotky ako rodim 😅 ale fotit by som sla keby ma niekto vzal k porodu 😀

annika11
18. aug 2011

@barbarka 🙂 ja by som chcela, ale skôr také momentky, nie priamo z pôrodu, ale napríklad malú hned po pôrode 🙂 to je neskutočná momentka, ked bábo vyjde z bruška, je to neopakovateľné a presne to je na tom to krásne 🙂

hajanka
18. aug 2011

ked fotografka foti fotografku. porod, teda vlastne cisarsky rez
http://blog.katerinasvobodova.cz/?p=1218