Ktorá z vás rada fotí?

briketa
8. mar 2009

Ktora z vas este rada foti, nielen deti? Ako ste pokrocile a aky mate fotak, objektivy? Na co sa zameriavate, chodite na fotovikendy? 🙂

annika11
29. jan 2012

tak mňa tam nájdete pod menom annika bohacova....to treba poslať žiadosť o priateľstvo???? 😀 či jako???? kto má mapu kukurice????
@lenka3007

strihalka
29. jan 2012

@lucqa dakujem, doufam, ze se brzo budu moci k vam pridat a ukazat nejake pekne fotky...

lucqa
29. jan 2012

@annika11 no skusila som si ta pridat, ale tak trosku som z toho jelen, zajtra to skusim pokukat 😅 😝

@strihalka nemas za co 🙂

missy97231
30. jan 2012

@strihalka ahoj. Ja mam ten fotak, akurat ze mam objektiv 18-55. Takze urcite budes s nim spokojna,,, a ten objektiv mas o dost lepsi nez ja 😀

lenka3007
30. jan 2012

@briketa @annika11 no pridala som si vas, ja som tam ako "lenkaNO" ukazalo vam to? alebo to sa musite potvrdit?
@lucqa mozem si pridat aj teba?

lucqa
30. jan 2012

@lenka3007 jasne, ja sa na to kuknem, ked budem mat cas, lebo mam starsieho doma zo skolky.

briketa
autor
30. jan 2012

Dievcata, losangelska Long Beach dnes poobede:
Manzo este ostava aj zajtra, lebo predstavuju novu kolekciu na catwalk (vlasy, nie saty) jar-leto 2012 a ja som musela sama s detmi soferovat v noci domov. Tri hodiny, z toho dve spali,a asi hodku dvaja mali mrncali.
Neznasam losangelsku premavku, predstavte si strnast prudov cesty narvanych autami, ked nepozante trasu a riadite sa len znaceniami. 😔

lenka3007
30. jan 2012

@briketa jeej mne až teraz trklo, že ty si v inom šasovom pasme 😀 ty tam mas teraz predpolnocou? No inak tu cestu ti nezavidim, ja mam dost na dvojprudovke, alebo na slovenskej trojprudovke... No nastastie ste doma, celí a zdraví.
Inak fotečky neodolatelne, brala by som vsetkymi piatimi 🙂

lenka3007
30. jan 2012

@briketa oprava "časovom" 😉

katuska26
30. jan 2012

@briketa wau krásne...a to šoferovanie super a ešte aj s deťmi tak to dá zabrať ja mám niekedy čo robiť len 20 min cestou domov z krúžkov a nie 3 hod 😝 ..... a ešte aj sústreď sa na značky klobúk dole 🙂
baby idem po radu, kamoške mám fotiť novorodeniatko 🙂 🤐 neviem či sa mám tešiť či báť... viete mi poradiť ktorá ste už fotila na čo sa mám pripraviť???? Chcela by som fotiť ak sa podarí na vaku (bean bag) a teraz otázka... ktorý presne kúpiť??? je ich veľa (rozmer, tvar) ... ďalej čo ešte potrebujem, budem fotiť pevnou 35ťkou, mám si kúpiť aj odrazovú dosku 😕 a fotiť bez blesku???? bude to moje prvé fotenie novorodenca ak to ovšem vyjde....za rady ďakujem....

lucqa
30. jan 2012

@briketa krasne fotky, hned by som tam sla na dovolenku 🙂
a soferovanie, klobuk dole, ze 14 prudov 😅 ja mam vodicak len 2 roky a mam dost ked mam ist po 3 prudoch, pripadne cez BA

@katuska26 ja som fotila novorodeniatko sice len svoje, ale myslim, ze sa nemusis bat 😉
fotila by som s prirodzenym svetlom + odrazka, kedze take malinke babatka sa nehybu, tak mozes fotit aj s dlhsimi casmi, takze aj slabsie svetlo nie je problem 🙂
ja by som hned brala fotit take malinke babatkko, tak drzim palce nech vsetko vyjde 😵

katuska26
30. jan 2012

@lucqa ďakujem si zlatá a akú odrazovú dosku by si mi odporučila??? je ich toľko že neviem ktorú kúpiť... a ako si fotila na posteli položené či si to inak riešila, keď nemyslím prútený kôš.... 😉 lebo rozmýšľam či kúpiť ten bean bag.. myslím že ak sa podarí, ešte to využijem mám plno kamarátiek tehuliek 🙂

strihalka
30. jan 2012

@missy97231 jeste nemam, jen to planujem ted, bo jsme si rikali ze radeji koupime tento, nez kupovat dva, ale zase pak jestli to neztraci na kvalite pokud je neco dva v jednom.....?

lucqa
30. jan 2012

@katuska26 ja som kupovala tuto: http://www.photonet.sk/shop/odrazne-dosky/odraz...
mas to rovno aj difuzer, keby si mala prilis ostre svetlo 🙂
ja som fotila maleho v cestovnej postielke, ale nebola to dobra volba, len on sa budil uz na dotyk a spaval tam kvoli starsiemu. Dnes uz som mudrejsia, takze by som fotila na posteli, bean bag je podla mna zbytocna investicia, staci Ti paplon, alebo na podvihnutie vankus, cele to prikyt dekou, alebo nejakym prehozom peknym s tym, ze za babatkom by som to upevnila na celo postele, aby vzniklo rovnake pozadie a fotila by som na plnu dieru, aby bola ostra hlavne tvaricka (ale u mna je fotenie tvare uz skoro postihom 😀 ).
Dalsiu by som volila babatko u otecka, pozri tu: http://babyasart.com/blog/2011/06/19/fathers-an... , milujem tieto fotky malinkeho nevinneho babatka, a chlapa u ktoreho neznejsi vyraz nedosiahnete snad nicim inym 🙂
pruteny kos by som u novorodeniatka vynechala, skor by som volila poskladane uteraky na kope, na nich babatko a previazat maslou 😉
heh... nechala som sa uniest, ja by som chcela velmi fotit novorodeniatka, ale kamosky uz vsetky maju velke deti a nepoznam ziadnu tehulku, ktora by chcela fotky ☹

katuska26
30. jan 2012

@lucqa Ďakujem 🙂 ja som si presne tak fotila doteraz detičky kamoškám, že som dala na posteľ deku a spravila z nej rovno aj pozadie o ram postele 🙂 ale dávala som kojací vankúš pod ne( pri 3-4 mes dobrá pomôcka) tak to spravím aj teraz tak s tou dekou 🙂 prikladám jednu na ukážku 🙂
a super idem si to rovno kúpiť tú odrazovú dosku 🙂
no a neviem či bude práve otecko doma aby som aj s ním pofotila, krásne fotky, veľmi dobrá inšipirácia.... ďakujem.. 😉

katuska26
30. jan 2012

@lucqa ešte ma napadá tu dosku si len položíš alebo ti ju niekto drží či aj stojan si si na to??? 😕

missy97231
30. jan 2012

@strihalka ako teraz som nepochopila, co dva v jednom? ja mam teda to iste telo, ktore si ty planujes kupit... akurat ze objektiv som si vybrala teda dost blbo... ale uz som mudrejsia. takze tvoja volba je dobra 😉 myslim ze budes spokojna 🙂

strihalka
30. jan 2012

@missy97231 no ze delaji ten objektiv 18-55 a pak ktomu se da dokoupit 18-250myslim, a my planujem koupit ten co jsem davala link....ze se to nemusi prehazovat ty objektivy, tak ci to neni zle..

missy97231
30. jan 2012

@strihalka urcite to zle nie je. myslim ze je to na zaciatok dobry objektiv 😉

lucqa
30. jan 2012

@katuska26 ja mam tu dosku bez drziaka, bud si ju o nico opries, alebo ju das podrzat niekomu 🙂
fotka super, mozno by som dala nozicky nizsie, alebo pootocila babo, aby boli vidiet obe nozky... ale to len taky moj maly postreh 😉

jedna moja, fotena najlacnejsim kompaktom 😀

sunnysummer
30. jan 2012

@lucqa
@briketa
@annika11 ahojte baby, prisla som si vypytat radu 🙂 pouzivate na dlhsich ohniskach slnecnu clonu? nemyslim filter, ale tu predsadku. ktory tvar je lepsi? klobuk alebo tulipan? je v tom nejaky rozdiel? co som citala, tak pri oboch typoch pisu, ze zabranuje vinetacii. ide o objektiv canon 85mm, f1,8. diky

zzuzana82
30. jan 2012

@annika11
@lenka3007
@lucqa
@briketa baby pridala som si Vas aj ja na flickri ,ak nevadi 😉

mirica4
30. jan 2012

jéj Ahojte, už som tu dávno nebola a tu to žijeeee supeeer teším..ale nestíham dočítať všetko, malý spí tak rýchlo využívam pc..
fúúú a ja vás asi nenájdem flickri..úlohy sa už nerobia?

lenka3007
30. jan 2012

@zzuzana82 ake tam mas meno, ta tam nevidim 😕

lenka3007
30. jan 2012

@zzuzana82 no slepa ja som, uz ta mam 😉

mirica4
30. jan 2012

môžem si aj ja vás popridávať? len musíte mi povedať ako, mám síce aj flickr ale neviem s ním veľmi..ja som tam ako miriamima a to je aj na blogspot aj fb...

annika11
30. jan 2012

baby, tak ja som si vás popridávala, večer, ked budem mať času si poprezerám aj fotečky 😉

mirica4
30. jan 2012

@annika11 ja ťa tam neveim nájsť

janula
30. jan 2012

Ahojte,
baby aj ja som flickri ako yankaAF, tak budem rada, ak si ma pridáte 🙂

mirica4
30. jan 2012

tak som si vás pár našla, neveim či ma musíte potvrdiť?
mám
@janula
@annika11
@lenka3007
@briketa
ja tam potom dohodím nejaké fotky ešte keby som vedela preposlať zo stránky by bolo super heh