Ktorá z vás rada fotí?

briketa
8. mar 2009

Ktora z vas este rada foti, nielen deti? Ako ste pokrocile a aky mate fotak, objektivy? Na co sa zameriavate, chodite na fotovikendy? 🙂

lenka3007
30. jan 2012

@annika11 ja som dnes na FB zmazala 4 albumy a 3 zablokovala len pre najblizsich priatelov ( a tych je len nejakych 8) 😉

missy97231
30. jan 2012

baby... chcem si kupit pevne sklo canon 50 1.8... ale bazarovu ... na co sa mam zamerat? ake otazky mam klast aby som mala aku taku istotu ze bude OK?

michalag
30. jan 2012

uz som tiez zvazovla o flickri, ale vobec netusim ako to tam chodi, nie je platene, ze?
Tiez by som si vas potom rada popridavala 🙂

michalag
30. jan 2012

a je to len v angličtine? ci aj v češtine, popripade slovenčine?

zzuzana82
30. jan 2012

@michalag je to len v anglictine, ale nic zlozite, parkrat si to preklikas a hned budes vediet co a ako 😉 a je to zadarmo, hadam aj zostane, mas to sice obmedzene , je tam limit na mesiac ,kolko mozes nahrat, ale bohate staci, lebo je aj platena verzia, tam to mas neobmedzene + vidis taku svoju stastistiku, ale o nic neprides ked si to nezaplatis 🙂

michalag
30. jan 2012

@zzuzana82 angličtina nie je moc moja silna stranka 😅 ... a ako ste sa registrovli lebo mne to dava bud cez FB ak mam alebo normalne

zzuzana82
30. jan 2012

@michalag ja sa prihlasujem cez FB, ked som prihlasena tam, tak ma automaticky prihlasuje na flickr a nemusim uz vypisovat adresu 500x 😉 vsak ak by si nieco nevedela ,staci len napisat poradime a zachvilu sa zorientujes 😉

michalag
30. jan 2012

@zzuzana82 idem to teda skusit 🙂

mirica4
31. jan 2012

ahojte ešte som nestihla nakuknúť na fotošky všetky..a ešte som sa nezorientovala..ak som si vytvorila albumy tak ako odstrániť náhľady čo sú rad radom alebo to tak má byť? lebo ak zmažem fotku tak zmizne aj z albumu 😅

lucqa
31. jan 2012

@mirica4 tie nahlady su tam normalne, ak som to dobre pochopila, niekde som nasla, ze sa to da aj zmenit, akurat to uz neviem najst 😅
ja som dnes nahadzala fotky, ale kym sa dostanem k pokukaniu ostatnych, to asi potrva, lebo mam doma 2 marodov ☹

mirica4
31. jan 2012

@lucqa ja tiež veľmi nestíham..najskôr ak malý spí alebo troška k večeru som na pc..

nelicefo
31. jan 2012

Ahojte ako funguje ten Flickr? 😅 ja stará ťapa 😀 😝
Tiež by som tam rada nahrala fotky v super kvalite a popridávala si vás 😉

zzuzana82
31. jan 2012

@mirica4 tie nahlady su tam vzdy, len si mozes zmenit ako Tvoj photostream bude vyzerat, je to uplne dole na spodku Did you know you can change the layout of this page? 😉

@nelicefo ahoj, vytvoris si vlastny photostream kde si ukladas svoje fotky a ostatni Ti ich mozu komentovat, ak ich spristupnis, 😉 nic zlozite 🙂

mirica4
1. feb 2012

@zzuzana82 už len vedieť anglinu a som happy..ešteže je translator 😅

a koľko toho tam vojde? mám ich zmenšovať alebo nechať v pôvodnom rozl.?

zzuzana82
1. feb 2012

@mirica4 ahoj, juj neviem teraz presne, ale sa mi zda, ze velkost fotky moze byt max 300kb alebo resp do mesiaca mozes nahrat max 300 mb? 😨 ( ja mam kupeny ten pro, tak mam neobmedzene ,tak si to uz nepamam 😉 ) ale ked budes nahravat fotku ,tak Ti to tam vypise , ak je to tych 300mb na mesiac, to je myslim uplne dostacujuce a mozes nahravat fotky aj v povodnom rozliseni, ale ja ich tak ci tak zmensujem 😉

olienka12
1. feb 2012

@mirica4 kludne mozes v povodnom rozliseni ono si to upravi

carrie84
1. feb 2012

Ahojte dievcata 🙂
Nemate niektora tip na pozarucny servis pre nikon? Zasekol sa mi ovladac rezimov na d70s 😒 A nemam chut to posielat az do prahy, tak hladam nieco blizsie. Vdaka 🙂

mirica4
1. feb 2012

@olienka12 dík za info..

@carrie84 pokiaľ pamätam tak nove zamky skus mrknuť link
http://www.matunak.sk/kontakt.html

carrie84
1. feb 2012

@mirica4 - vdaka 😉 Tie nove zamky som dnes nasla aj na nete. Mas ich aj vyskusanych? 🙂

carrie84
1. feb 2012

Dnes som fotila maleho prieskumnika (esteze sa mi zasekol fotak na A-cku 😀 )

dosa
2. feb 2012

dievcata, na akf bezi sutaz, ceny su zaujimave, tak berme fotaky do ruky, alebo prezrime svoje uz nafotene fotky, mozno sa tam zrovna ta vyherna objavi:

http://www.akf.sk/Novinky/Sutaz-AKF

lenka3007
2. feb 2012

@dosa super 🙂 no, ja sa na sutaz sice necitim, ale pokukam to, nech si vezmem inspiraciu 😉

lucqa
2. feb 2012

ja uz som jednu prihodila, aj ked sanca asi ziadna, ale aspon na pobavenie 🙂

lenka3007
2. feb 2012

@lucqa a ja som na to hladela ako puk, reku aka znama fotka.. 😉

mirica4
3. feb 2012

@carrie84 nie nemám odskúšaných, dúfam, že ani mi nebude treba, ale všimla som si že si ho pochvaľujú na nete

carrie84
3. feb 2012

@mirica4 - tak ja vyskusam a potom podam info 😉

olienka12
3. feb 2012

@carrie84 ten servis odporucam aj ja potrebovala som ND na blesk a bolo to bleskovo a mila komunikacia

carrie84
3. feb 2012

@olienka12 -super. Vdaka za info. Tak im ho dam s lahsim srdcom 🙂
Inak - citala som aj dozadu, ale teraz je tu nejako ticho, ci? 😕

mirica4
4. feb 2012

pravda je tu ticho nemám čo čítať, tak píšte.. 🙂

lenka3007
4. feb 2012

@carrie84
@mirica4 ahojte, ked sa tak nudite, mozte mi poradiť 😀 ale vazne, prosim vas, co mam nastavit ked je vonku zamracene (take šero) ale je sneh?... lebo potom tie fotky sa mi zdaju tmave a musim ich potom este v pc zosvetlovať... 😒