Ktorá z vás rada fotí?

briketa
8. mar 2009

Ktora z vas este rada foti, nielen deti? Ako ste pokrocile a aky mate fotak, objektivy? Na co sa zameriavate, chodite na fotovikendy? 🙂

brisilda
2. apr 2012

dievcata ak by niektora predavala objektiv 85 tku na nikon hodte info 😉 kupim podmienka je aby mal motorcek

saska2208
3. apr 2012

mate skusenost s http://thenewcamera.com/?tag=fujifilm-hs30-exr ?? fotila som hs20-tkou ale teraz si chceme kupit hs 30. nemate niekto skusenost, ci sa to oplati vymenit za ten novsi model?? dakujem 🙂 😵

michalag
3. apr 2012

@saska2208 podla mna zbytocne menit za niečo rovnake, vela odlišnosti teda noveho tam od predchodcu nema

saska2208
3. apr 2012

no vsak,ale ma tam viac bodov.... displayovych,,, 🙂

silvia.t
3. apr 2012

Ahojte baby,zdravim vsetky nove aj stare clenky 😀 po dlhej dobe sa hlasim,uz mam konecne viac casu aj na fotenie tak by som sa rada k vam znova pripojila 🙂

carrie84
3. apr 2012

@saska2208 - suhlasim s @michalag - rozdiely sa mi nezdaju v real. pouziti az take priepastne, aby si menila. Ak chces upgrade, skus pozriet vyssi, resp. iny model 😉

silvia.t
4. apr 2012

Haloo zeny,nejak je tu ticho? co vsetky fotite 😀

michalag
4. apr 2012

@silvia.t vsetky su uz hadam na www.flickr.com

nelicefo
4. apr 2012

Ahojte pridala som na flickr nové foto..tak čakám kritiku.🙂

@silvia.t no zdrhli sme na flickr.🙂 😝

krista
6. apr 2012

Holky a nabíráte nový členy 😅 ráda bych někdy pokecala o focení, ale když to nepůjde, tak se zlobit nebudu, chápu 😉

zuzde
6. apr 2012

caute baby
predam fotacik len telo canon 450D k tomu 2 baterky, 2 karty 4 a 6 gb a kabelovu spust a kto by chcel aj brasnu, lebo uz nemam krabicu, ako novy ale uz bez zaruky ale 100%tny, pisnite do spavicky ak by bol zaujem

lucqa
6. apr 2012

@krista na flickr urcite 😉

michalag
6. apr 2012

@krista pridaj sa na flickr ak este nie si 😉 🙂

annika11
7. apr 2012

baby poradte, ktoré sa vyznáte 🙂 sigma 17-70 f/2.8-4.5 DC Macro HSM alebo sigma 18-50mm F2.8-4.5 DC OS HSM, čo by ste volili a prečo?

nelicefo
8. apr 2012

@krista pridaj sa k nam na flickr.🙂

krista
8. apr 2012

@lucqa
@michalag
@nelicefo

Holky a můžete mi prosím poslat odkaz do IP kde vás najdu? Registrovaná tam už jsem ale dal nevím 🙂

nelicefo
8. apr 2012

@krista mame tam skupinku.😉 ale tam je admin tusim @lucqa a Zuzka.a ja ako taky antitalent na take veci ti neporadim v tom ale mna tam najdes pod nickom "nelicefo" 🙂

krista
8. apr 2012

@nelicefo tak jsem si tě myslím přidala do kontaktů ale s tou skupinou mám pořád problem,napišu admince,dekuji 🙂

nelicefo
8. apr 2012

@krista aky tam mas nick ty? 🙂

michalag
8. apr 2012

@krista uz si v skupine 😉

krista
8. apr 2012

@nelicefo
@michalag jsem Terka.O pisu z mobilu tak se vyjadruju jako tatar v rychlosti, zitra prijdu z PC dekuji a dobrou noc 😀

nelicefo
8. apr 2012

@krista Idem si ta pridat.🙂 Dobru noc.🙂 a vela vody zajtra.😀

krista
9. apr 2012

@nelicefo děkuji, už tady dneska byl koledník 😀 to jsem se divila, protože bydlíme v paneláku a v životě se mi to nestalo, ještě že jsem měla pár vajíček nabarvených 😀

nelicefo
9. apr 2012

@krista 😀 😀 no ja som sa uz 3krat prezliekala 😀 😝

krista
9. apr 2012

@nelicefo tak to mě naštěstí nikdo nepolil, tenhle koledník jen mrskal 😀

nelicefo
9. apr 2012

@krista hihi.🙂 super ti je..xixi.🙂 Ale uz sme asi odbocili od temy.🙂

estherka73
9. apr 2012

Babenky, mám veĺký problém, môj Nikon D7000, ktorý mám viac ako rok my na display vypisuje "Err". Podľa návodu treba do servisu. No som z toho dosť sklamaná, toľké prachy to stálo a o.i píšu, že Nikon poskytuje záruku 1 rok, je toto vôbec možné, inak snínmky sa s ním dajú robiť, ale zdajú sa mi strašne neostré.
Keď foťák spustím, ide v pohode, nehlási žiadnu chybu, urobím jednu, dve snímky a hlási chybu. Keď ho vypnem a zapnem je Ok ale znova to ide dookola.
Čo robiť???

briketa
autor
9. apr 2012

@estherka73
1. Daj dole objektiv. Posad sa pred fotak any si videos sklapanie zrkadla vo vnutri. Cvakni s nim zaber tact bez objektivu. Pozeraj co sa deje - v normalnom pripade sa zrkadielko bullion gore a side naspat dolu. Schadza, alebo ostava hore zaseknute?

briketa
autor
9. apr 2012

Prepac mam automaticky anglicky spelling. 😀 Cvakni s fotakom bez objektivu a pozeraj spredu dnu ci sa ti zrkadlo vyklopi a sklopi spat alebo ostane zaseknute hore
@estherka73

estherka73
9. apr 2012

@briketa
Zlatinko, vyskúšala som, zrkadlo sa vyklopilo a sklopilo spať, avšak v tele foťáka sme našli malý úlomok závitu objektívu, nechápem ako sa toto mohlo stať, dúfam, že sa s ním nehrali moji krpci.
Ale podstatné je, že už nebliká Err.
Ďakujeeeeeeeem🙂