Ktorá z vás rada fotí?

briketa
8. mar 2009

Ktora z vas este rada foti, nielen deti? Ako ste pokrocile a aky mate fotak, objektivy? Na co sa zameriavate, chodite na fotovikendy? 🙂

michalag
5. aug 2010

ja mam vo fotaku aj rozmazane pozadie ale nejde mi to, vzdy ked odfotim tak to mam ako normalnu foto 😒

@olienka12 inak vyzera dobre aspon podla mna
@linnetka paci sa mi to, supis 🙂

linnetka
5. aug 2010

@monika0001 ja upravujem fotky v PS a tam to robim tak ze si zdvojim vrstvu a tu druhu dam ciernobielu a priehladnu, tak to stlmi cervene farby

monika0001
5. aug 2010

@olienka12 - neviem vôbec nič v picasa urobiť.. a to že je tá tvár taká biela mi vadí... ☹

olienka12
5. aug 2010

celotelova ale iny odtien

monika0001
5. aug 2010

@linnetka - toť na mňa tjoška zložitou takto... juj... 😅

bambi2
5. aug 2010

@monika0001 najdes to najdes to v efektoch, fotoupravy a tam mas cierno- biely film, je tam taky farebny kruh a maly sedy kruzok v prostriedku, da sa tam aj svetlo? alebo ako sa to vola po sk upravit a ostrost... pohraj sa s tym a uvidis... a ja to hodim este do fotoopravy, 2 slovo z prava a tam je ta vyvazenost bielej, aby fotka nemala ten zlty nadych... potom je pekna cierno- biela 🙂

monika0001
5. aug 2010

@bambi2 - aha som nevedela že to je ono... 😅
Ďakujem 🙂

bambi2
5. aug 2010

@linnetka praveze mna zaujimaju aj ciernobiele fotky... skusam...

nostek
5. aug 2010
bambi2
5. aug 2010

@nostek ta prva sa mi paci.. ta druha je tiez dobra ale treba tam tie kanaly vyrovnat a asi aj vyvazit tu bielu aby fotka bola pekna ciernobiela...

bambi2
5. aug 2010

@nostek ako si si dala to pocitadlo navstev na bloggu?

nostek
5. aug 2010

ona je do sepie trosku. este som tie kanaly nepozerala. ako som pisala, neviem to este. a teraz nemam cas. balim 😉 a k tomu mam uplne novy PS CS5, ktory je uplne iny nez ten moj predosli, takze este aj na nom sa musim ucit. ale registrujem a ked budem mat cas, prerobim to. dik

nostek
5. aug 2010

@bambi2 poslem ti to zajtra Oki? dnes uz koncim... som vyflusana a zajtra musim byt fit.
krasne sny baby

linnetka
5. aug 2010

@olienka12 tato sa mi paci 🙂
@bambi2 jasne, skusat treba. mne sa zatial nezadarilo 😎

bambi2
5. aug 2010

@nostek mam to, super, zvladla som to... 🙂

amunet
5. aug 2010

@michalag ak chces mat rozmazene pozadie, musis fotit na co najmensiu clonu aku ti objektiv povoli

monika0001
5. aug 2010

táto sa mi straašne páči..

briketa
autor
5. aug 2010

Olienka, tiez som len amater (naco to vsetci piseme?? :D) podla mna orez hlavy je tu uplne v poriadku, lebo uplne dava zmysel, co treba opravit je, ze rameno nesmie byt orezane v klbe, v tomto pripade laket.
Odlesk sa da vypeciatkovat. CB prevedenie pekne!
Baby, ja tu neviem fungovat zaroven s vami, lebo ked vy uz mate pokojny vecer, ja mam den a nic by som nespravila.
Som devat hodin za vami.

briketa
autor
5. aug 2010

@olienka12
to som komentovala tu prvu.
Na tejto sepii si kocka blbo vyvratila lave rameno a ked sa pozries na tu fotku s odstupom, posobi to komicky.

monika0001
5. aug 2010

asi ste už všetky odišli do hajan..
tak aj ja idem..
prajem krásne sny!!!!

michalag
6. aug 2010

Dobre ranko 🙂, drobci este spia
@amunet ja som to hladala a neviem to vo fotaku najst 😒 ☹

bambi2
6. aug 2010

@michalag aky mas presne fotak??

bambi2
6. aug 2010

@michalag musis to tam niekde mat, nemas navod na pouzitie??

bambi2
6. aug 2010

pridavam este jednu momentku, ktora sa mi velmi paci v cb... 🙂

zajo79
6. aug 2010

baby...pomooooc, mam problem.

bola tu suseda...maju buduci v piatok taku mini svadbu. 13.8. ze ci ich nepojdem pofotit, kostol a do mesta niekam... si netrufnem...asi... nemam ani externy blesk...

isli by ste do toho? 😕

michalag
6. aug 2010

@bambi2 a pod cim to mam zhruba hladat vo fotaku?

@zajo79 fuuu to je velka vyzva 🙂 , ja osobne by som si netrufla ale ty nie si ja a mas urcite viac skusenosti ako ja 😉

zajo79
6. aug 2010

no praveze nemam.... ako v knizkach je dost...ale nemam blesk a do 13teho mat ani nebudem, teraz som kupila dve skla, neeeni prasul nato..

ak by to bolo len tak pofotit, tak nieje problem, ale to je zodpovednost az moc na mna....

bambi2
6. aug 2010

@zajo79 tazko posudit... ja by som si na to trufla, keby mala este nejakeho fotografa.. ak by nevysli moje fotky, mala by este od neho a naopak... a ktovie, mozno by boli uz aj vsetky dobre... 😀 je to ale velka zodpovednost, ale, myslim, ze by to bola aj dobra skola... trocha napadov... ja by som sa s nou tak dohodla, ze pred svadbou, na skusku niekedy cez vikend take spolocne fotky nafotit a vyskusat nejake svadobne pozy... ak by boli fotky dobre (upravit malickosti na pc) tak by som skusila.. ak by neboli dobre tak nie...