Ktorá z vás rada fotí?

briketa
8. mar 2009

Ktora z vas este rada foti, nielen deti? Ako ste pokrocile a aky mate fotak, objektivy? Na co sa zameriavate, chodite na fotovikendy? 🙂

zajo79
22. aug 2010

cvaknete ci nie? mam s tym trochu vnutorny problem.....

kuko7
22. aug 2010

@zajo79 moooja, ja som tak videla jedneho chlapceka a na drzovku som sa opytala jeho mami, ci mozem cvaknut,,,,a ona ze v poho, tu je foto 🙂

kuko7
22. aug 2010

A este pridavam nejake zabery zo vcerajska 🙂 🙂 🙂

prsky
22. aug 2010

@zajo79 cvaknem (hlavne ak ide o nejaky moment, ktory by sa pytanim uz nezopakoval) a zalezi od osoby(osob) - niekedy sa opytam, ci mozem foto pouzit, niekedy nie. napr. tu som sa nepytala http://www.facebook.com/photo.php?pid=30445726&...

zajo79
22. aug 2010

fotky mam na fb... aspon par... teda...asi 180...hehe..ale mala som ich kopec, len som par vybrala narychlo.

amunet
22. aug 2010

cafte baby tak ja som bola fotit to babetko 🙂 trosku to bolo tahsie ako som cakala, este nevedelo dobre past koniky tak sa stale prevalovalo alebi si suchalo pusinu, ale nejake pekne foto budu, este upravujem, potom hodim foto

zajo79
22. aug 2010

@amunet urcite budu uzasne, uz sa tesiiim 😵

bambi2
22. aug 2010

@amunet aj ja sa tesim!! 🙂

amunet
22. aug 2010

tak uz som tu s foto 😵 v kolazi su orezane, to len aby niekto nepovedal ze chyba kusok rucicky original nechyba 😀 dala som ich do jednoho aby ich tu nebolo vela dufam ze budu dobre vidiet ak nie neskor ich dam aj na blog

monika0001
22. aug 2010

@amunet - nádhera!!!
vidím, že som prišla akurát 😀

ahoojte inak..
idem vás dočítať...

(bola tu kočka po tie fotky čo som fotila a bola úplne strašne unesená.. teším sa, že sa im páčili. Pôvodne chcela dať vyvolať len 8 - 10 fotiek a nevedela sa rozhodnúť, lebo sa jej páčili všetky a tak dáva vyvolať 20 fotiek 😀 Tak to bude mega koláž )

monika0001
22. aug 2010

@zajo79 - neboj Praha ti neujde, ešte nafotíš 😀
a čo sa týka toho čí fotím iných.. hanbím sa.. nemám na to.. občas tak nenápadne, hlavne keď mám 70 -300 mm objektív nahodený, lebo vtedy dotyčný nevie koho fotím 😀 Ale málo lebo sa bojím aby mi niekde nerozbil foťák 😀
a teším sa na fotky...

@kuko7 - ja nie som odborník ale tá prvá foto mi príde strašne zbytočne biela.. ale tie druhé sú super. tie sa mi veľmi páčia.. 😉

bambi2
22. aug 2010

@amunet na tej poslednej, tam mi nieco vadi ale neviem co... neviem ci to je ta ruzova deka alebo co... ale ostatne su super!!! 🙂

amunet
22. aug 2010

@bambi2 moze byt 😀 je to taky bombonik lebo take fotky sa robia s novorodeniatkami a malinka nam tam sice krasne zaspala ale akonahle sme ju chceli trosku popravit tak sa zobudila hlavne ze kamoske sa paci sme sa nasmiali 😀 ona povodne mala byt zabalena do tej deky do takej kukli ale nedarilo sa 😅 tak nabuduce ale uz s mojim krpcom 😉

lili.nicol
22. aug 2010

@amunet velmi ,velmi pekneeeeeeeeeeeee...krasa 🙂

nostek
22. aug 2010

@amunet nadherne foto . mne na tej druhej padlo oko na ten travnik, to by som asi zmenila. inak sa mi cle babatko v kosiku aj tych dekach paci. len to pozadie mi k tomu nejak nejde... ber ako laicky pohlad 😉

bambi2
22. aug 2010

@amunet s takym malickym su viacej moznosti, nie??

amunet
22. aug 2010

@nostek jasne 😵 sto ludi sto chuti... 🙂

bambi2
22. aug 2010

@amunet teraz mi ale napadlo, mozno by to lepsie ukazalo keby ten travnik bol trochu viac rozmazany...

amunet
22. aug 2010

@bambi2 s novorodeniatkom to ide trochu lahsie lebo ked zaspinka tak sa da pekne napravit - podlozit rucicky, nadvihnut prdelka a pod.... vecsie babetko sa uz budi a viac mrvi a uz s hoci cim nesuhlasi 😀

kuk inspiraciu

https://www.youtube.com/watch?v=9qvxVbAYCmM
amunet
22. aug 2010

@bambi2 ja to na clone f2... v plnom rozliseni je krajsie rozmazany skusala som aj v pc, ale to mi uz prislo umele, mne by sa to skor lubilo ze nie, travnik ale luka, to by bolo super 😵

bambi2
22. aug 2010

@amunet to je zabite... 🙂 aj ta capicka s tymi nohavickami... no budem muset napisat tete, nech mi take volaco urobi... 🙂

bambi2
22. aug 2010

@amunet aha na takej malej clone fotis?? ja pod 4,5 nejdem. tu to nie je aj tak dobre vidiet... ale mozno luka by bola krajsia... bolo by to take jemnejsie...

amunet
22. aug 2010

@bambi2 take male clony ma stasne tahaju 😀 podla mna je najidealnejsie 2,8 a 4 ale pri malom babetku je vyborna podla mna 2 a 2,2 je to mozno trosku mekksie ale mne sa to tak paci -moj stil 😉

bambi2
22. aug 2010

@amunet moze byt, musim to aj ja vyskusat...

amunet
22. aug 2010

no ked to citam spet pisem jak talian 😀 😀 same preklepy

adusa
22. aug 2010

@amunet krasne foto, v plnom rozliseni su urcite ovela krajsie 🙂 My ideme v utorok pozriet miminko, tak skusim. Nemam tu ziadne moje deky, ani ciapocky co som strikovala, vsetko je spat v USA, ale nieco uz len najdeme... snad
🙂 .
Tu mam jednu z predvcera, decka spolu, na pamiatku, zas sa uvidia asi az o rok, ak nie dva :((

adusa
22. aug 2010

foto... zabudam, neviem v ktorom prevedeni je lepsia. Bolo by to super na platno.
Hrozne tu u nasich blbne net, stale vypadava, tak neviem ci sa mi podari to pridat 🙄

monika0001
22. aug 2010

@adusa - mne osobne sa teraz páči viac farebná 😉

bambi2
22. aug 2010

@adusa aj mne sa paci viac farebna... 🙂

amunet
22. aug 2010

@adusa jj farebna