Ktorá z vás rada fotí?

briketa
8. mar 2009

Ktora z vas este rada foti, nielen deti? Ako ste pokrocile a aky mate fotak, objektivy? Na co sa zameriavate, chodite na fotovikendy? 🙂

bambi2
9. jan 2011

@petot ak teda nastavis bielu s bleskom a fotis bez blesku, podla coho vyvazi fotak bielu?? ci nevyvazi vobec?? musim sa aj ja s tym pohrat... a ako je to s 1D Mark?? ta ten problem ma tiez??

petot
9. jan 2011

@bambi2 Predpokladam, ze tiez nevyvazi. A pochybujem, ze by 1D mal takyto problem. Mozno ma samostatne nastavenie s bleskom a bez, alebo lepsiu automatiku, alebo oboje 😉

adenka
9. jan 2011

ahojte,
mam taku otazocku... uvazujem nad kupou polarizacneho filtra na nikon. viete mi poradit ci je ich viac druhov, pripadne pre ktoru znacku sa rozhodnut?
velmi vazne uvazujem aj nad vymenou tela, chcela by som D90, ale laka ma aj D300, len sa kus bojim ze s nou si este neporadim :D .. ale hlavne financie treba posetrit 😝

a este par z mojej nedavnej tvorby 🙂

bambi2
9. jan 2011

@adenka zda sa mi ze padaju horizonty...

adenka
9. jan 2011

@bambi2 je to mozne, aj mne sa zdalo, ale nejak som na to pozerala a nevedela som sa rozhodnut ci pada alebo nie 🙂

kasami
10. jan 2011

@adenka krasne fotecky, nadherna modelka 🙂

ja som dnes fotila troska moju babiku

zajo79
10. jan 2011

@adenka pekne fotky, len sa nedalo viacej z blizsia... nieje potom vidiet malej moc do tvare..a mozno to tu robi len kon. 🙄 a snad jedna vyrazna farba... ako ma kasami na fotkach. super to ozivy. 😵

zuzu80
11. jan 2011

nikonacky, ake mate externe blesky a co odporucate?

adenka
11. jan 2011

@zajo79 vo vacsom je to lepsie, ale zblizsia to neslo, lebo tam bola len maly priestor. to som fotila u kamosky ked som jej na skrini zbadala ten kufor

@zuzu80 ja mam SB600 a velka spokojnost

zajo79
11. jan 2011

@adenka aj ja mam 600

pri blesku mi vadi..ze clovke nemoze robit sekvencne snimanie... 🙄 pripadne musi chvilu pockat. aj znizim blesk o dost... a aj tak. Robi to aj sb900? som mohla 100 eur dolozit a mohla som mat sb900

kasami
11. jan 2011

@adenka mne sa velmi pacia tie tvoje fotecky 🙂 ja mam doma tiez take kufre ....ale akosi robila to pozadie ? a podlahu ? ja mam jednu taku kufrovu fotku maleho v albume, ale exterier a asi 3 roky staru 😝

kasami
11. jan 2011

mne sa dnes podarilo cvaknut malu ... vcera objavila, ze ma jazyk ...nie je to nic moc ... ale snazila som sa 😅

adenka
11. jan 2011

@zajo79 podla mna to robia vsetky.. inak minuly tyzden som dala donho nove duracelky a slapal ako divy...

@kasami pouzila som texturu a podlaha bola taka ko je tam, taky hnedy koberec

kasami
11. jan 2011

@adenka a v com si to robila ?

adenka
11. jan 2011

vo photoshope

kasami
11. jan 2011

@adenka v tom som sa ucila robit 😅 ale pokazil sa mi comp a neviem sa k nemu uz vyse mesiaca dostat 😅
teraz mam len ten maly mini notebook a na tom sa dost zle robi s fotkami 😝 ale aspon ten zoner si sem nainstalujem dajako a skusim sa v nom co to naucit ...
mne sa velmi paci ako si to upravila 🙂

alesia
11. jan 2011

@zajo79 mám sb900 a ten istý problém .. nepomohlo ani ubrať výkon, ani nové duracelky. ja osobne dosť ľutujem, že som 600ku predala, asi sa mi ušiel nie najvydarenejší kus, už som to tu kedysi spomínala. Chcem ho zobrať na skúšku k známemu, ktorý je aj predajcom Nikonu nech ho probne, či je fakt vadný alebo s ním neviem dobre robiť ..

adenka
12. jan 2011

baby ja inak neviem ci su ex. blesky stavane na sekvencne fotky... ja som to kedysi pozerala, ale nikde som sa nedocitala ze to dokazu... no ale zas fakt s tymi novymi baterkami mi to krasne bliskalo, nabijalo sa do sekundy, takze to slo fajn

zuzu80
12. jan 2011

baby dakujem za postrehy, tak asi nakoniec pokracujem v setreni na tu 900-ku.

adenka
12. jan 2011

@zuzu80 ked som kupovala 600ku, chlapik mi vravel ze pokial nechcem robit nejake narocne studiove fotky tak to staci... 900ka je uz fakt top... ale tak zas to je len nazor predavaca 🙂

zajo79
12. jan 2011

myslim ze aj 600 sa da dat na skupiny bleskov.. rozdiel s 900 neviem..

no ale na to moje fotenie, staci aj 600.

zuzu80
12. jan 2011

@adenka 😉
Ja som povodne chcela sb700 ale mm zacal prepocitavat a ze je tam maly rozdiel, ze radsej tu 900 😕

zajo79
12. jan 2011

@zuzu80 700 nieje.

adenka
12. jan 2011

@zuzu80 tiez som o 700 nepocula....

zajo79
12. jan 2011

😕 tak pardon... ale dam ruku do ohna ze v ponuke nebol...

zuzu80
12. jan 2011

@zajo79 v pohode 😉 ale aj ja som zostala zaskocena, ze ci som uz fakt mimo a nieviem co som chcela. On je myslim na Slovensku len od tejto jesene v predaji

adenka
12. jan 2011

@zuzu80 uf tak beriem spat... ale ked som v oktobri vyberala tak bola len 600 a 900.. takze toto je pre mna novinka 😅

bambi2
17. jan 2011

baby aj nikon sb 800vka existuje... videla som ju v mojej fotobiblii... 😉

zajo79
17. jan 2011

@bambi2 o nej viem .. ale niesom si ista ci sa este predava.