Ktorá z vás rada fotí?

briketa
8. mar 2009

Ktora z vas este rada foti, nielen deti? Ako ste pokrocile a aky mate fotak, objektivy? Na co sa zameriavate, chodite na fotovikendy? 🙂

kasami
2. máj 2011

@cruela dakujem 🙂
co sa tyka toho sukromia 🙂 tiez som za to aby sa mohol do DU a do temy zapajat kto len che 😝

len presne preto, ze fotime aj inych ludi ... a potrebujeme kriticke oko druheho ... aby sme ich tu bez vedomia neprezentovali ..... alebo take co naozaj chceme sukromne 🙂 taky sukromny album ci iz na kritiku a na prezentaciu .... samozrejme ze verejne by zostalo 🙂))
tiez mam foto, co som fotila a nemozem to dat ani na FB a ani od verejnej .... lebo viem, ze keby sa tu nasli ... co by sa aj stat mohlo ... by mi to poskriabalo priatelstvo ...

ja mam uz novy pc na obyvackovom stoliku .... aj sa ho bojim zapnut 😝

cruela
2. máj 2011

@kasami startuj masinu a hned do nej pekne nasukaj PS aj LR a ked budes nahodou potrebovat pomoc pri aktivacii, vecer ti budem k dispozicii 😀
ok, tak udelame sukromny album na kritiku a "stare paky" budu automaticky zaradene v sharing liste a tak to bude asi najfasa 🙂 bo ja tiez rada prijmem pripomienky na tie svadobne foto, ale zverejnovat ich nemozem, bo kamoska to nedovoli davat na net

monika1
2. máj 2011

@cruela super dik,idem to pozriet,doteraz som sa bavkala s fotkami tehulky co som fotila tak tiez pridam do sukromneho lebo si nepraje zverejnovanie ale kritiku potrebujem 🙂

adenka
2. máj 2011

ahojte,
ten sukromny album je super napad 🙂

ja som dnes trodsku fotila fontany v meste...

adus123
2. máj 2011

@cruela ...mozem poprosit aj ja o vstup do toho sukromneho albumu? Poctivo sledujem aj DU, ale musim pockat na nejaku temu, co by som vedela aj ja prispiet nejakou foteckou....ak to bude mozne, budem rada, ak budem mat vstup aj do toho sukromneho...ked uz nepridam ani donho foto, aspon sa priucim co a ako fotit...dakujeeeeem

adus123
2. máj 2011

@cruela ..este ak sa mozem spytat, aky je to program ten LR?

cruela
2. máj 2011

@adus123 posli mi do spravy tvoj mail a co sa tyka DU, tak iste zvladas aspon tu celomesacnu ulohu, len sa treba s tym popasovat 🙂 a LR je Lightroom, pre mna najuzasnejsi program 😉

kasami
2. máj 2011

@adenka nadherne foto 🙂 skoda, ze sme nesli spolu 😝

@cruela dakujem 🙂 tvoju ponuku na 1000% vyuzijem 😉

lili_a_mimi
2. máj 2011

@adenka jeeeej, krasne fotecky!!! 😵 skoda, ze ja nemam nic take nablizku... ☹

amunet
2. máj 2011

baby a preco nechodite kecat do sukromnej 😠 ha-ha...

cruela
2. máj 2011

@amunet nooo, lebo tu je viac ucastnikov 🙂

amunet
2. máj 2011

@cruela ani nie 😎 mozna ta to tu bavi, lebo si najskusenejsia a rada radis slapsim 😉 ...zabrdam 😀
nemam skym kecat 😠

cruela
2. máj 2011

@amunet 😝 no, mne je tu lepsie, lebo k "vam" som dosla neskor, vy ste tam uz zohrata partia a nemala som sa do coho ani zapojit.... a najskusenejsia tu iste nie som, len sa asi najviac vyjadrujem 😅

maruskak13
2. máj 2011

@cruela prosim aj mne daj vediet ako sa dostanem k tomu sukromnemu albumu..
lebo stale vidim len tie verejne.

cruela
2. máj 2011

@maruskak13 no, sak som ti pisala, aby si mi poslala mail

amunet
2. máj 2011

@cruela partia sa rospata 🙄

baby, naco ste chceli do sukromnej, nechodite tam, ale vykecavate tu 😠
ak ide o nove tvare, tak sa mozu pridat nie!!! vam nevadi ze vas hocikto cita?! vase rady su vzacne, nemali by ste ich len tak rozdavat...

cruela
2. máj 2011

@amunet ja davam take rady, ktore su verejne, takze nemam problem, ak pomozem viacerym.... tiez sa len tak ucim, ze citam diskusie a fora, ved clovek sa viac nauci z vlastnych skusenosti inych ako z knih, teda aspon u mna to tak je.... ja som hned na zaciatku hovorila, ze ja sukromnu temu nepotrebujem, bo fotky co davam (vacsinou) su verejne publikovatelne a takisto riesim veci, ktore sa mozu preberat na verejnosti... ked potrebujem poriesit nieco privatne, mam konto na flickri a picase, tam to hodim do sukromneho albumu a je to... mne to takto vyhovuje...

cruela
2. máj 2011

@kasami tak ako nova masina? 😉

lili_a_mimi
2. máj 2011

@cruela aj ja, aj ja som tu, please, nezabudni ani na mna v sukromnom albume 😉

cruela
2. máj 2011

@lili_a_mimi poslala som ti invitation na ten mail co mas na FB uvedeny 🙂

saskarisko
2. máj 2011

@cruela - prosim ta ani na mna nezabudni. dakujem 😉

cruela
2. máj 2011

@saskarisko daj mejla bo na teba nemam, posli IP 🙂

amunet
2. máj 2011

pozrite sa na tuto foto, TK zla, pozadie hrozne a ma skvele bodovanie...... 🙄
http://www.photoserver.eu/zobrazeni_fotky.php?c...

cruela
2. máj 2011

@amunet ufff, to uz ja by som lepsie odfotila 😖 zlava prepalena, vpravo tiene... nepoznam ten server, ale mozno je to tak ako v inych podobnych "sutaziach" - vyhrava ten, kto ma najviac ochotnych priatelov... preto sa nezucastnujem sutazi, kde rozhoduju ludia, ale len porota...

amunet
2. máj 2011

@cruela presne si to vystihla, ja sem chodim mam tam fotky, ale je to chytene, ja sa len pozastavujem nad tym ako to mozu fotografi takto ohodnotit ze " svelee ...pravooo 🙄

kasami
2. máj 2011

@cruela tak vyzera super 🙂))) len som stihl zatial iba naistalovat to co bolo predinstalovane .... 😝

adenka
2. máj 2011

@kasami tak pod zajtra, ja si tu prechadzku rada zopakujem 🙂

@amunet otras.. nemam slov... ja som zacala davat foto, ale tam je to o tom ze ak ty vela hodnotis, tak hodnotia aj tebe.. a ja na to nemam cas

@cruela vo stvrtok ides na ten nikon day?

majulcek
2. máj 2011

ahojte baby,
spominate tu ten LR,no budem musiet povedat manzovi nech sa mi nan kukne ked ho tu @cruela chvali...co nemyslim v zlom prave naopak rada si rozsirujem obzor...i ked priznam sa este som poriadne nic dokopy nerobila v programoch lebo nemam ani cas ich preluskat 😝 😝 😝 ale ved aj na psa pride mraz 😀

@adenka tu vodu si neskutocne zachytila 😎
@cruela ak mozem poslem mail aj ja,nejde mi ani tak o vhadzovanie mojich fotiek,kedze skor sa snazim davat sem take fotky ktore nikomu nevadia ale hlavne o vase postrehy,kritiky...teda ak ti nevadi ze nam zadara rozdavas rady 😀

cruela
2. máj 2011

@adenka no, mala som to v plane a ak do stvrtka pridem na to ako sa rozstvrtit, tak tam aj pojdem 😀 zatial je to v rovine teoretickej, bo sa mi na stvrtok nasukalo vela roznych aktivit.... ty sa chystas?